Kaip vertinate?....

na man jie netrukdo gyventi Nekaltas

o jau tu senas Nekaltas Nekaltas bangavimo atzvilgiu Nekaltas

3m su 2nikais. o koks bl tavo xrenas?

ko cia keikiesi? man dzin. tik tiek uzknisi, sedi pajuodes kaip pagyru puodas. ir dar siaip neverta cia savo inirsio ant kitu lieti. jei nepatenkintas gyvenimu, tavo problemos. kas liecia bangavima, kiek laiko normaliai reishkiesi? metai yra? manau ne nuo to priklauso metai, nuo kada prisiregistraves, bet kiek laiko normaliai bendrauji. plius, man giliai dzin i bangieciu statusus,NIEKADA nekreipiu demesio i juos. Tikrai, kartais naujokai uzpis.a bet nebutina ant visu uzsipulti Nekaltasir pabaigai. neturiu noro cia su tavim pyktis, tik normalu klausima uzdaviau ir vsio.

papusk man i uodega.

rakint tema kas rasys i sita tema gaus bana asmuo kuris minimas nedalyvauja NS veikloje tokiom temom galimadiskutuoti forume apie viska Cia Noriu Susipazint Klubas

jau puciu Cha cha Cha chaok daugiau JUSU netrukdysim Juokiasi Juokiasines pastaruoju metu visi LABAI jau jautrus Cha cha tik kad nepajudinus kieno nors Cha cha

ziurek kad taves kas npajudintu.

vertinu taip kaip yra… jie gejai ir as del to tikrai nekaltas… Zmones yra tokie, kokie patys nori buti… kiekvienas savo likimo kalvis…

Nieko pries tokius zmones neturiu.jeigu aisku kokia lezbe pradetu kabinetis arba koks transvestitas tai tada… Piktas Kanda Pavargęs Veee

taip jus gerai sutarete nes jis i tave neziuri kaip i potencialu sex partneri Šypsena

Noreciau pamatyt kaip prie taves kabinejasi Niam niam Cha cha

o man pofik kol prie manes rimtai nelenda tie gejai Liežuvis

reikia visus marse apgyvendinti Cha cha

velniooksti>>>jau geriau nenorek Juokiasisiaip net nezinociau kaip tokioje situacijoje elgtis Nekaltas viena karta taip jau buvo… Baisutai pasakiau, kad rankas prie saves laikytu Juokiasi

tipo labai cia ziauriai…???

kol jie tik yra man px bet kai jie ima ko reikalautio sau tai bl kaip uzp*sa!!!

nepatinka man jie

nuomonė apie gėjus? tokia pat kaip ir apie ančiasnapius. gyvo nemačiau, įkandęs nebuvo, taip kad px.

floydas>>>tu nematei kaip as tai pasakiau Juokiasi