kaip surast vaikina...draugei?

Lanni, ji ne is tokiu. Nekaltas esu tikra, jei ji butu mano vietoj, tai irgi noretu man padeti… cia normalus bendravimas, be ‘as auksciau, tu zemiau’…

Pasidaro visai nebeaišku- ar tu ieškai mūsų patarimų,o gal tu nori įtraukti
į šį biznį mūsų kolektyvą t.y.ar tik nenori sukurti kokią UAB.Tada iškyla
klausimas po kam akcijosCha cha

Nominali akcijų vertė 1000,- Lt/vnt. Cha chaJuokiasi
Saskaitos numeris 865181342 Bitės banke.Cha chaJuokiasi

patarimu as ieskau, patarimu Taip o apie koki tu cia bizni kalbi? Nekaltas o ‘musu kolektyvas’ - tai bangos klubu/forumu lankytojai?? kam man tooookia minia zmoniu, ka? Cha cha

Pinigus pervedžiau,kas sekantis???

GėlėCrazy_Angel, nebijok nesusirinks daugiau nei per bangadienį, o iš minios išrinksim draugei "tinkamiausią" kandidatą…Cha cha

Ačiū, ksi bet nenurodei siuntėjo rekvizitų…Cha cha Prašom nurodyti grąžintam pavedime…Cha chaMirkt

gal tegu pati susiranda. ar tu uz ja viska darai…???Nustebęs

Ko kas ji dar nieko nepadarė- mes už ją viską darom,renkam pinigus ir jaunikįMirkt

kavenskas, vertinimo komisijos nariu nori but? Cha cha hmmm, pagalvosiu Cha cha

[quote] VisaGis rašė:
gal tegu pati susiranda. ar tu uz ja viska darai…???Nustebęs

[/quote]

Nekaltas nieko uz ja nadarau… tik siaip…padet norejau… ir noriu… Nekaltas

TaipGirtasCha cha

Tai kokie ten jos išmatavimai, reikalavimai…NekaltasGirtas???

Crazy…jei ji tokia zavi kaip tu…hmm…nemanau, kad turetu kilti problemeliu…nebent - tiesiog neidomi?????? Nežinau

O tau Crazy…Gėlė ir LūposMirkt

kavenskas, ji ne preke… Nekaltas

Galima pagalvot, kad ta drauge Crazy zavumu Angelas naudojasi.

Mei, neswaik… Nekaltas

by the way, dekui uz komplimenta…

niu cia dabar…tiesiog ivertinau…zavi esi…Mirkt psiou, minu pieno kokteiliuko patvarkyt…Nekaltas Nekaltas

Mei, oki, supratau… tiesiog itari pasidariau, kai zmones komplimentus sako…be priezasties… Nekaltas

Kažkaip neatsimenu, kad būčiau klausęs kiek ji kainuoja?NekaltasGirtas
Aš rimtas piršlys ir nuotakų neperku, o imu su kraičiu…Cha chaJuokiasiGirtas

Cha cha man klausimas ‘kokie jos ismatavimai’ skamba kaip klausimas apie kokia deze ar tumbacka… Nekaltas o reikalavima tai patys paprasciausi - panelem (dazniausiai) patinka Normalus vaikinai Mirkt Flirtas

o kas del kraicio… Nekaltas s milym/oj i raj v salase, juk taip? Flirtas

O kas yr normalus?Nekaltas

aukštas 180< , 20-25m Vyras sportuojantis, kuris turi bemsą arba mersą, gali vedžioti tavo draugę po klubus ir jam visai nereikia sexo ???!!!NekaltasGirtas

ar 170> kuris turi klaustuko figūrą ir gerą širdi, važinėja visuomeniniu transportu ir rūko žolę, kad gyvenimas atrodytų ne toks pilkas… ???!!!Girtas