kaip surast vaikina...draugei?

Nekaltas normalus yra normalus. ir krastutinumai nebutini.
be to, nemanau, kad reikia kurt tam tikrus kriterijus, kaip ugis/masina/t.t., ir ieskot vaikina pagal juos… juk kvaila… meile yra toks dalykas, ateinantis laabai netiketai Nekaltas oo, kita patarle prisiminiau - liubov’ zla, poliubis i kozlaNekaltas

sian jauciuos proto bokstu - tiek liaudies isminties is manes liejasi Cha cha Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Koziol govoriš?..NekaltasCha cha

Nejau jai tas pats ar 20 metų vyresnis ar 10cm mažesnis?NekaltasPavargęs
Aš suprantu, kad galbūt akių spalva dantų skaičius ir pimpio ilgis nesvarbus, bet visdėlto kokie kriterijai…Nekaltas???

Nu su tais rinkimais nusičiulbėjot visaiKietas

sakai, pimpio ilgis nesvarbus…? na kaip cia pasakius darrrrr… Nekaltas juokauju!! Cha cha Cha cha Cha cha

o kriterijus ne as turbut nustatynet tureciau… Nekaltas man svarbiausia, kad geras butu Taip visa kita jau…ne man sprest Cha cha

ksi, nepatinka - neskaityk Mirkt

Nu tai kokie rezultatai dabar, bent jau preliminarus? Cha cha
O gal ta tavo drauge apsigalvojo, nebereik gal jau jai? Nekaltas

Kestai, nori rezultatu? Cha cha prasom -

  • laiskuciu i privata gavau penkis kartus daugiau, negu patarimu rupima tema CIA;
  • trecdalis laisku su klausimais ‘kiek jai metu, kiek sveria ir t.t.’, likusieji - ‘sweika, pupa’ ir ‘gal vaikino ieskai sau?’;
  • drauge sian paskaite sia tema - as dar gyva (miracle!);

dabar galvoju, ka cia toliau veikus…Nekaltas

O tu maziau galvok, bent jau sau atsargini varianta issirink Mirkt

Crazy_Angel bando pasakyt, jog kandidatu jai daugiau nebereikia Cha cha

pasiulyk susitikti jai su savo pazystamu …

O geras tai, kad kai tavo draugei ką nors dovanos ir tavęs kad nepamirštų?NekaltasCha chaGirtas

ak tu kox materialistas Cha cha na arba tokiu apsimeti Cha cha Cha cha nea, man ‘geras’ biski kita reiskia Mirkt ir ne dovanose esme Mirkt na bet dovanas irgi labai malonu gaut!! Cha cha

2 Kestas: as ir taip atsargiai bandau elgtis…Drovus Cha cha

2 Badas: aha Cha cha tik nemanau, kad suveiks Nekaltas

niu ka as galiu pasakyti…niu yra yra dar normalioku vaikinuku…Šypsena Nekaltas Nekaltas

oi tu koks kuklutis Cha cha

niu jo…tik per galvyte neduokit…Ne Ne :stuck_out_tongue:

blin, gal sakau susiskambinti??? Taip

nebijok Cha cha gal nieks ir nemus Cha cha

tai sakai nori susiskambint su ja?

Aš irgi noriu…KandaCha chaGirtas

kavenskas, ramiau Mirkt tave irgi itrauksim i kandidatu sarasa Taip Cha cha

niu as aukstai nesoksiu, bet manau ir manes uztektu…Mirkt Nekaltas Nekaltas Nekaltas

a kur skambaliot?? Šypsena Nekaltas

oi, vaikinai, tik nesipeskit, oki? Cha cha

dabar pabandysiu su ja ramiai pakalbet, tai iki vakaro jum, manau, reikes palaukt Mirkt

tinka, skubeti neverta…Mirkt

Nekaltas Nekaltas Nekaltas