kaip surast vaikina...draugei?

ksi, butent taip ir padarysiu!! Cha cha Cha cha

Crazy_Angel, gal tu cia taip sau nori surasti berna? Šypsena)

Kas ten jas supras… Nekaltas

Hmmm…cia i kebloka situacija papuolei…

a ta pana i zakristijona is dwiracio ziniu nepanashi?kajp ten jo wardas saliarka,ar kajp?Cha chaD

lexsus nesipizdavok cia rimta tema

ir kuom ji cia rimta? pana nori be drauges sutikimo, rasti jai bica, o jei jis serga AIDS, ir uzkres, kaip ji visa gyveniam gyvens Šypsena).
kvailoka siaip, net jei ir juoktis is tokios temos, ar kalbeti ritmai

Na nepasiziurejau is sitos puses, tuomet tu teisi Lanni

duok jai mano telefono numeri Mirkt

Lanni, ne Cha cha sau berno nenoriu - as turiu Taip Laimingas

u jezau, Lanni, negi pati niekad nenorejai ka gero draugei padaryt? Drovusnemanau, kad jei neturiu jos leidimo, tai ji dabar mane nekest prades - juk ne vyra jai organizuot bandau!! Cha cha by the way, ji turi ir savo nuomone, ir nebutinai man patinkantis vaikinukas patiks ir jai, cia jau jai sprest Nekaltas

Crazy_Angel, beda tame, kad tavo atrastas vaikinukas turi tikimybe tapti jos vyru, tada kam reikia berno jai? pasidulkinti, tai kas tu tada sutinere? rimciau ziurek i tai.
siaip kas liecia jausmu ir intymiu santykiu, tai geriau atsiklausti. manau visi cia pritars.

Lanni, kiek tau metu, kad taip rimtai ziuri i gyvenima? Nekaltas
nematau dideles bedos tame, kad mano ‘atrastas vaikinukas’ gali tapt jos vyru Nekaltas jai, visu pirma, sprest, su kuo gyvenima gyvent, o ne man! as tik noriu padet jai biski, paivairint situacija, ir tiek! ir del sito mane sutinere vadint kvaila Nekaltas

as kartais rimtai pamastau Šypsena juk vien juoktis negalima, reikia ivairumo.
beje nemanai, kad jei tu jai rasi toki vaikina , kuris net tiktu, tu pastatysi save auksciau uz ja, nes ji nemoka atpazinti zmoniu, suprasti kas yra kas ir t.t., o tu gali. esi komunikabili, gali zuodi gera pasakyti ir pan. ir nenaivu ieskoti vaikino inete? tokiu budu?

jei padeciau jai susirast tinkama vaikina, tai pasijusciau labai laiminga, o ne ‘auksciau uz ja’, patikek Cha cha kvaila statyti save auksciau uz kazka tai, ypac del toookios priezasties! Cha cha Cha cha
beje, visi mes esam netobuli, ir naturalu, kad kazko nemokam Cha cha tad jei as moku siek tiek daugiau uz ja - su dziaugsmu pasidalinsiu savo ziniom/patirtim/t.t. Taip
o del naivumo… nu jo, gal ir naivoka Drovus, na bet reikia gi ivairumo! Liežuvis

Gal tampam piršliais?NekaltasCha cha Mano pusbroliui irgi draugės reikia…NekaltasMirkt

galim pabandyt! Cha cha
kiek jam metuku? ka veikia gyvenime? is kokio miesto?

Angel. netaip supratai. ta prasme, ji, tavo drauge gali taip pasijausti, nepilnavertiska. na juk buna tokiu zmoniu

Tai gal pradžiai reiktų apie nuotaką pakalbėti…Cha cha Visgi piršliui pirma naktis…Cha chaGirtas

Netrukdyk piršliauti…Cha chaKandaJuokiasi