Kaip šitie?


Kaip šitie?

Jei vienas BMW’istas gavo Toyota, gal ir kitas Toyotistas gali paimti Bmw Cha chaKadangi čia visi BMW fanai, kaip šitie Bmw ir kurie motorai normalūs? NekaltasMatau yra 1,5 3 cil. dyzelis, 2l dyzelis. Labiausiai įdomus 1,5 turbo benzas + Plug-in.

Melynas xdraivas su eMpku ziurisi tas mazesnis.

Tik 2l dyzeli - 218d/220d. Visi kiti - ne ex toyota naudotojui

Dr>Taip Taip ir Plugin man regis tik šitas yra. Aertas> O kaip Plug-in ir 1.5 dyzelis?

Sake,kad tik 4cyl

GMC, dar karta perskaityk mano zinute. Argumentu kodel ne yra perdaug, kad vargintis tau aiskint. Jei netinka 2l dyzelis ir butinai reikia plug in - ieskok kito modelio.

Aertas>Supratau. O tie 2l turi bėdų ir brangių problemų?

Su savalaike preventyvia prieziura (vienintele “problema” yra EGR ir jo ausintuvas) be problemu 400kkm+ suka ir variklis ir periferija jo.

Tai imk kokią KIA iškart. Nes nu nx šitie atrodo Blogai Čia jau kai ir barzda priklijuota ir batai aukštakulniai Blogai

Pajusk BMW vairavimo malonumą su priekiniais varančiaisiais ratais? Šypsena)) šeip kokiai prisirpusiai mamytei visai limpa šis krepšas, sau? nunafik

Aertas> GeraiHonda>Čia kurią? Nekaltas Man daugelis nepatogios ir netinkamos. Net Superb nepatogu, veidrodis labai daug vaizdo užstoja. Keista, bet geriau Octavia ŠypsenaJZHS?Kodėl FWD? Nekaltas Yra AWD versijų Šypsena

Siaip nenurasyciau as to 2er, net ir jei priekiu varoma ir ypac nulipus nuo babuinu. Kiek suprantu baze Mini, kaip ir nera blogai valdomas Mini. Tie antrukai pirmukai pirmas zingsnis i bmw ir tikrai tam tikri variantai turi dali bmiškimo. Aisku sita galima xdrive imti,o ten viskas ok. Baisus? Ne mano svajoniu kebulas,bet ant Mpkacko,spalvos ir koks 220xd visai Gerai kita vertus,kas graziau tame kebule? Paplepėkim

nu tikrai ne dėl grožio tokius kėbulus perka Cha cha

Tam, kad kai reik susodint daugiau nei 5, tai nelabai daug pasirinkimų lieka. Ir tą ilgą xdrive su M Packu imčiau ir nesukčiau galvos. Mažas irgi ok pakomplektuotas atrodo kam tokio kėbulo reik. Varikliai visi realiai ok, nes visi B serijos.

Teko vaziuoti su tokiu 7 vieciu. Paskutines eiles vaikams iki 6-8 metu, paaugliai jau netelpa, arba, jeigu ir iseda, tai skaitoma “is bedos”. Vaziavimas niekuo neissiskyre, nematyciau zenkliuko, sakyciau panasiai zafyra ar kazkas is tos serijos. Man Ford S-Max 2017 m. smagesnis pasirode, be to smaxe 6-7 vietose dar ir paaugliai gali sedeti.

autoplius.lt/skelbimai/toyota-c-hr-1-8-l-visureigis-2017- benzi nas-elektra-19876449.htmlKaip šitoj auto kokiam 6 metų vaikui atsidaryt galines duris iš lauko?

sikseris>Kad normaliai pačiam tilpti atsisėsti ir vaizdą per langą matyti Cha chaCS>2 Bmw ilgojo ilgis 4,56m., t.y. jis trumpesnis už RAV, todėl ten paskutinėje eilėje vietos nelabai ir gali būti. Bet jas užlenkus bagažinė visai ok. Dizainu man gražesnis viršutinis, bet apatiniame gerokai vietos daugiau. Tik man regis jų Plug-in nebūna, bent nesu matęs. Zhakas>O tie 1,5l varikliai tikrai normalūs? Tips>Negalima ten vaikų sodinti, jei nenori, kad klaustrofobija susirgtų Cha cha

Jau antra diena Herculesai praskrenda pro Biržus gal kas pusvalandis. Bet blia nesimato išvis jų plika akim. Keleivinis koks skrend tai blizga ir matosi gerai, o šitų išvis nesimato. Tik ūžia smarkiai.

Tips, 6 metu vaikas siais laikais dar skaitomas adaptuotu…Negalima vienam eiti i darzeli, negalima vienam viesuoju, matyt ir rankena paskaiciuota, kad tik tevelis galetu ileisti. Musu laikais (gim. 1985) buvo, kad 5 metis veda jaunesni broli per visa miesta i darza. Nebuvo isimtis, nemazai tokiu vaiksciotoju. Miestas Marijampole.