Kaip šitie?

Gmc, jei nenujotą paimsi - viskas ten bus okay. Plius, spėju, šitie modeliai neturi vagysčių rizikų didelių?

youtube.com/watch?v=2UuGzA9loRkvienareiksmiskai geriausias review sitos x.ujadrigalos

Net neabejoju, kad eilinis s max mk2 dėtų į stalčių šitą endžinering stIAbuklą su greičiausiai kokia prancuziška hybrid sistema.

vm.tiktok.com/ZML7598bv/?k=1 Juokiasi

Honda, S Max gerai, bet ką daryti jei nori automatinės dėžės?

Auris>Nežinau, tikiuosi kasko ne kosmosas Cha cha sikseris> Sėdėjau, važiavau aikštelėje, visai ok. Tik vairas sunkus po Toyotos, aikštelėje makaluojantis Cha cha MINI Citybee ėmiau kažkada - važiuojasi kaip tanke Cha chaGianni>Čia X2, o ne 2 Acitive Mirkt Cha chaHC>Kažkaip manau, kad Plug-in sistema bus Toyotos.

Side note - jei Toy vairai nori į BMW, reiškias, BMW kažką pradėjo daryti teisingai ir sugeba vienu užpakaliu ant 2iejų kėdžių sėdėti. Cha cha Gerai

Auris>Prius Plug-in man vietos mažai galvai ir viskam Cha chaRAV Plug-in naujas nuo 49k Cha cha Senų Plug-in nėra (buvo tiesa vienas elektrinis su Tesla dalim, bet jų ten vienetai Cha cha )

49 Pavargęs

Auris> Aš pats apšalęs Cha cha Aišku ten 309Ag, 6,2 ar kiek ten iki 100, bet… Cha cha Tiesa analogišku varikliu Lexus RX nuo 62k regis. Highlander nuo 45k eina, aišku ne Plug-in. Bet šiaip matau visų gamintojų Plug-in kainos kosmose. Aišku kai kuriose šalyse jiems taiko dotacijas valstybė, pas mus tik full ev.

Plug in kosmose/elektryckos kosmose - bateriju zaliava 8-10 kart pabrango per metus. Teko pabandyt Pezo 3008 plug in uz ~55k Baisus

Tai tada paprastas raf’as ir Duja in Taip

HC> Rav hibridas puikiai draugauja su dujom Šypsena

Normalus tas 1.5i. Bet turi suprast, kad čia mažas 3 cilindrų variklis, tai ir garsą savotišką turės ir vibracijų daugiau. Dėžės FWD platformoj kitos nei RWD. Miniuose juos ten modina iki daug daugiau ag ir važiuoja. Pluginas važiuoja daug greičiau, bet pluginas lyg tik trumpas, nes ilgo nebūna? Nu ir entry levelis BMW šeimoj, tai nesitikėt aukštesnių klasių prabangos, bet po Toyotos upgreidas bet kuriuo atveju Šypsena

Nu palyginus kad yra 3er compact, X6 ir jau nekalbant apie 5er GT Baisus Baisus, tai sakyciau sitie abu dar labai grazus Taip

nelabai baxuriski sitie, bet su m paku Gerai Blogai Gerai

Man patinka, visa kita bbd Kietas

Zhakas>Dėkui. Taip Plug-in tik trumpas būna