Kaip pasidaro sypsenele?


Kaip pasidaro sypsenele?

Nesijuokit is klausimo, bet uzsiknisau ieskodama outlooke, kaip pakeist dvitaski ir skliaustuka i tokia apvalia sypsenele? Worde zinau kaip pasidaro, bet outlooke nieko panasaus nera…Buciau dekinga uz apsvietima. Aisku, tai nera gyvybiskai svarbus reikalas, bet smalsu gi…

Laiskai - ne skype

visų pirma, tai ne outlookas, o outlook expressas…

Sveiki Aurelija. Taip niekas nerasho, jei jau nori grazhiai rashyti laishka.

Start > Accessories > System Tools > Character Map galesi iterpti koki tik nori simboli, dabar labai mada one.lt prisidelioti visokiu mandru simboliu Kietas

edga, jeigu ka, tai as esu Aurelija, o pateiktas pavyzdys - klientes laiskas. Cia jai turetum sakyt, kad graziai rasytu, o ne man Mirkt

O tai kodel nori pradet kopijuot toki pati bloga elgesi?

Valdzia, sita buda ir as zinau, bet su character map zaisti neidomu. Negi negalima kur nors uzprogramuot, kad vietoj iprastos dvitaskio+skliaustuko kombinacijos rodytu besisypsanti ar liudinti burbuliuka?

ja2ble, nes taip reikia Liežuvis

Beje…per character map’a sypseniukas neisideda i outlook expressa Ne

Yra Alt+[skaiciu kombinacija] metodas Mirkt

Opera mail jei naudotum, 5 veidukus turėtum ( Šypsena Cha cha Liūdnas Apakęs Liežuvis)

Opera mail naudoti negaliu, nes sefas neleidzia… Baisus

skaiciu kombinaciju ieskot, itariu, gugly pasiulysit…

jap Šypsena ansi codes, ascii codes

Nezinau kaip pas autore, bet pas mane darbe ant autluko taip buvo po defoltu. Gal tiesiog versija skiriasi?

Autlukas ir Autlukas ekspres skiriasi…

prašau, neneaudok tokių izjobų. Miškas tau padėkos.

alt+1 pasidaro sypsenyte. Po defaultu nebuvo, uztat as cia ir stradalinu…siaip tai ne tiek man ta sypsenyte reikalinga buvo, kiek idomu suzinoti, kaip galima pakoreguoti ta defaulta, kad simbolius rodytu vat taip vat kitaip… Aciu visiems uz patarimus, nuomones ir siaip…zodzius…(to circuit)