kaip nori,taip daryk


kaip nori,taip daryk

Valio kas nori nusirasyt masina ,bet jauciu teks teistis su imone,kuri aptarnauja simaforus Paplepėkim

pasakokYte… nx nesuprantu… kas buva kroatijoj ? blt ziuriu halupas… nu tai kuda nx… juros kranto normalaus nera, baseino normalaus nera… maista gaminkis pats o praso jei tik vaizdas i juros puse 100 ir daugiau eur uz para… kai tuos paciuose ispanuose uz ta pacia suma gauni pilna maitinima… baseina… jura uz kelesdeshimt metur Nekaltascia ar subrande ar kaip… nx neikertu Nekaltaskazkaip isivaizdavau kad kroatija turetu but pigiau Cha cha

delfi.lt/news/daily/world/vengrijai-uzdarius-siena-kro atija -kirto-307-tukst-pabegeliu-ir-migrantu.d?id=69459314kur tau nesubranKs,kai tiek klienturos? Juokiasi

Taigi ten zinai, vaizdas su vaizdu i atplaukiancius migrantus Cha cha

nu nebent… bet tai cia xz… buvo draugai du art shiasmetais… bet jei ten avantiuristai seda numina… pas babubute azkokis ishsinuomoja uz popigiai iki juros keli km… nu bbz… Šypsena

nu tipo kas ten taip uzkabint tave galejo,kad klaustum apie kroatia? Cha cha paziurejai kainas,netiko…isvaziavai i turkija Cha cha Taip

turkjoj nebuves Nei turkija ant rudens reik mint… mano kakzokokiu isitikinimu. Kroatija net nzn… buve ne vienas draugas… sake grazu… faina… tai kazkaip norisi naujos shalies… plus mintis vaziuot su masina… dar praminti austrija chekija… kur ir gi nesu buves… bet tai ka te bii jauciu ispanija trecia kart bus labai Gerai Cha cha

Cyborg, paziuerek po kiek kambariai šetlando salose?

UK esu isvaiznejes skersai ishlagai dar kai nei vieno emigerio su ziburiu nerastum ten Juokiasiir tikrai yra ka pamatyti… bet cia nuo zmogaus priklauso… man pagulet prie baseino zjb o ne po kalnus ar dar kur vaikscioti Šypsenapries keleta metu minant i malaga per londona pralekem… per diena apejom izimybes nes zmona nebuvus ir zjb Geraidaugiau ten ner ka daryt… nebent koki darba uz daug siulytu Šypsena

Tai nx vaziuot kazkur toli pagulet prie baseino? Vaziuji uz kiemo i koki spa ir guli keusus ivertes,

Jo guli prie +18 lyjant kas anra diena ir vanduo +16 Juokiasi

Per diena londona apeiti Nekaltas Man istorijos muziejui vos dienos uzteko Juokiasi

Kybargs, tai baseinai ir po stogu būna Idėja

bet jus tokie kategoriskai tiesmukishki… nu pasakyms prie baseino nereiskia, kad 14 dienu nuo gulto nenulipu Mirktkazka pavaziuoji… kuzkur nuvarai. pasiziuri pasivaikstai… TaipMixed… man 40 min kelio… ir prie nemokamos balos guliu… bet gi taip neidomu… pats ishvykos faktas mane veza… atsijungi nuo rutinos ir kasdienybes Šypsena

Mixed, tai gal tu flegmatikas? Idėja Cha cha

kybargai buvau croatijoj tai jo jei tik normaliau ten brangu kazkodel Nekaltasbet zjbys Gerai

idealu kybargui,netoli ir silta Cha cha dailym.ai/1o8UUtK

mende nu gal cia mano pasamonej buvo susidares toks inspudys kad croatija turi but pigiau Kvankt?bet dabar aisku kad klydau Šypsenadr Cha cha Geraisixeris nu prikin Taip kiek atrakcYju ir idomu… Šypsena

mes mokejom po 25 e uz zmogu Taipgyvenom prie pat juros bet maudytis 2 km vaziavom iki ale plezo Nekaltaskambariai Gerai Gerai Geraitvarka ner ka lygint su turkais,bulgarais,kiprais,po zadaro senamiesti basas vaiksciojau Girtas Cha chazmone Gerai Geraivaryk i bulgarija Taip Cha cha