kaip nori,taip daryk

bulgarija…hmm draugelis du kart per metus vare sias metas… liko patenkintas… nors jau tada geriau i Odesa Šypsenavienu zodziu… bbz gal tikrai geriau i kaima istaikius ora tiek Butelis Butelis Butelis Butelis uz tuos pinigus prisivezt galima… net koki vandens moca ishsinuomot ir px nx lafa Girtas

papasakok tai prunskienes sveciams Juokiasivietinius tai jau nubaudes esu du kart… tie jau nebevazineja keleta metu… bet is prunskienes vis atplaukia retkarciais Cha cha

buvau siemet bulgarijoj Taipaptarnavimas zajabys,jura plezas zajabys,vandens parkas labai zajabys,mieste siukslynas visai ne zajabys Negan viskas palyginus pigu Taipgeriau patiko nei heraklione Taip

nu didesnio hsiukshlyno nei Palermo jauciu nera … Cha chaBlyn radau ta prunskienes vila Apakęs mapsuose paziurejes… erarichi.lt/

nuvaziuok i bulgarija rasi Juokiasi

erarichi Gerai Gerai Gerai

Erarichi jau Prunskienei priklauso?

Buvau kruatijoj vasara, kas sako kad ten pigu, tai as to pigumo visiskai nepastebejau, picos 25-60lt, alus 10-20 ir tt ir pan ir cia paprastoj kavinukei ne kokiam sustram restorane, beje normalus karsti patiekalai nuo 50lt. Grazu visai, architektura grazi, beje buvom istros regijone tai cia siaure, jeigu vaziuot i pietus sako ten dar graziau, galbut pigiau, bet dar plius 500-600km. Atgal vaziuojant uzsuk i venecija, netoli ten inai bet verta pamatyt.

dr, teko būti toje vietoje, kur nuorodą įdėjai. Šiaip visai Gerai Cha cha

tai as tikiu,kad visai Gerai Taip

jeigu kam londone uztenka vienos dienos, tai tranzitai jus bl o ne turistai

saiborg, duok kontaktus kur espanijoj 100e su maistu.