Kaip jums nauja bites wap versija?

praeitoj zinute pamineta Suntepx problema nr.1 atrodo buvo ir seniau. Nekaltas

Sh…o ne meni Ignoruoju.Pas mane pgr.puslapis wap.banga.lt kaip galima i senaji meniu patekti?

Sh…o ne meni Ignoruoju.Pas mane pgr.puslapis wap.banga.lt kaip galima i senaji meniu patekti?

Pasiulymas waperiams:kai rodo kokia klaida parasius zinute,nespauskyt"kartoti" ar dar karta “siusti”,nes antraip bus isaugota tokia pati zinute.

kartais ir nespaudziant issaugo.

Tai koks telefonas,rysys?As tai pastebejau,kad samsung c100 dazniau rodydavo klaidas,nei siemens cx65.bet cx65 kartais "nuluzta"t.y. issijungiai staigiai,rasant komentarus,o taip su c100nebuvo. Nekaltas

Padarykit kad butu galima TRINT PRIVACIAS ZINUTES!!

Man tai po naujo dizaino nusprogo neveikia nuoroda kur automatiskai prilogina, ble kaip uzknisa kiekviena kart logintis Kanda

Aciu uz pastabas, taisom daugmaz is eiles. Adresu kn tai tikrai bus, dar pataisysim klubu sarasa kad aktualesnius rodytu; ziurim dar problema su wap chatu del fludinanciu nick’u; o visa kita irgi po truputi.

Tai kas cia geriau bus?tik tai kas buvo seniau?o dienorasciuose foto ir fotogalerijose komentaru nebus galima ziuret? Nustebęs

Gerai kad ne tik galima butu ziureti, bet ir komentuoti fotkes. Gerai girls lt prie fotkiu galima rasyti i privata ar itraukti nika i draugas.

O wow!Klubu tvarka jau patvarke Laimingas !!!

Sveiki, Jo, klubai patvarkyti. Dabar adresų knygelės ir kitų smulkių pataisymų eilė. Balandį nudžiuginsime dar daugiau iš naujų galimybių srities. Sarunas

man tai daug patogesnis negu buvo Nekaltas

Jau gal ir patogu,nes pripratau,tik kad priwačios ne pakeliui ikrautos ir nerodo skaiciaus neskaitytu kaip per web…Ir priwaciu trint negalima ir…I adresofke isitraukia kosminis irasu kiekis…Man teko laime trint580irasu kai per wap tik kokius4itraukiau…

Aciu,jau “nudziuginot”-paprasem,kad diariuose butu galima matyti foto,tai naujausiu dienorasciu visai neliko Pavargęs.

jo,ir populiariausiu neber…bent man tai lab truxta privaciu zinuciu trinimo funkcijos

Dar nera adresu knygeles, pamatai ja ka itrauki ka nors i draugus Nekaltas

Tai laukiam tu patobulinimu, zadetu balandi… Nekaltas