Kaip jums nauja bites wap versija?

…man negrazu ir nepatogu dabar…wiskas ismetyta…ner adresu knygeles,savu temu…mane nuliudino… funkcijas twarkykit… nusisiskundimai: rasant ilga dienorasti greit atsijungia ir dienorasti priskiria demui wietoj persokimo i nauja eilute(parasyto wape) webe rodo kazka panasaus i <b./>… wape1k ikeliau1zmogu i adresofke o atsirado jis ikeltas40k…ir t.t.

nu man ir seniau būdavo,kad į adresų knygelę tą patį bangietį įkeldavo 3 kartus Nekaltas

…3 tai ne40…galetu but kur nors tema ar forumas kur butu pasiulymai apie wap…ir kur moderai bent kiek paskaitytu…

…3 tai ne40…galetu but kur nors tema ar forumas kur butu pasiulymai apie wap…ir kur moderai bent kiek paskaitytu…

…3 tai ne40…galetu but kur nors tema ar forumas kur butu pasiulymai apie wap…ir kur moderai bent kiek paskaitytu…

siaip menu grazus.bet kad adresu knygeles nera taj Piktas o paciu pakeitinu net. Blogai aisku ir taip pazanga.

pazanga,is kurios naudos nulis…bent padarytu kad rodytu kiek nauju zinkiu…taip kaip webe rodo: PRIVACIOS ZINUTES(1)… PLE kiek pasiulimu yra

e suskiai ka reiskia Techninės problemos. Aplankykite svetainę už 30 min. ? ats laikiu privacia zinute nes kiteip su sunsnukiais nesisneku

kraujus,graziau kreiptis negalejai?

po velniais tai ar atiduosit adresu knygele… Piktas

nieko jie neatiduos Kanda…as ja radau,bet patikek,sh…itrauki1k i ja,o atsiranda40k tas pats irasas,o paskui ten zaisk kad nori kol39irasus po1istrinsi+wapuose trint negalim…je Gerai Kanda Kanda

gali nuoroda mestelt.aciu

lex,is titulinio i klubus ir forumus,tada ibangieciu galerija,ten paieska(susirask kad ir save)tada uzeini i to asmens profaila ir apaciojITRAUKTI I ADRESU KNYGELE paspaudi,o tada tu jau ten…as zyma isidejau…ple, ka daryt,itraukia po40kartu ta pati!

Nu galima trinti adresu knygeles irasus per weba prisijungus…Kai pagalvoju,man labai pasiseke,kad zymeleje turiu sena varianta “zinutes ir pastais”,tai ten viskas gerai GeraiNu gal prie meniu priprasim,kaip pripratom prie Bites plius vietoj Bangos… Nekaltas[beje,su sv.Velykom Gėlė].

idek nuoroda,abba norba,plyz…nes daba lab nepatogiai…aciu

****ina wersija

Doti,i privata parasiau URL.Tikiuosi,kad tau pasiseks atidaryti senuosius “zinutes ir pastas” Mirkt

aga,veikia.aciu

Tai dziugu Cha cha Laimingas Tūsas

Butu puiku jei ieskai bangiecio, tai atidrineja tik viena puslapi su atrastaisiais, einant i kita ismeta. Butu geriau, kad veiktu puikiai. 2. Kodel paspaudus aukstyn is kokio klubo tai ismeta i pradini, o ne palieka forumu eiluteje?