Kaip jums nauja bites wap versija?

Kaip jums nauja bites wap versija?

Yra nauju patabulinimu ir naujoviu? Grazesnis meniu.

Yra ir nepatogumu,netik grozio.Pvz,kur rasti diary(gerai,kad zinutes ir pasta zymelej turiu Nekaltas)?Prie klubu ir forumu paspaudus “Daugiau”,atidaro senoviska meniu.Idomu ar tik pagrazino ar ir dar ka patobulino?Be to,dar pakeite pvz.kulbu ir forumu isidestymo tvarka Nekaltas

Dienorasciai prie klubu apacioj.

Nepadare nieko,ko norejau:diary foto nesimato,komentaru foto galerijose-irgi Blogai

Viskas po truputi :wink:

sie nauji patobulinimai mane labai pradziugino Gerai

man slykstu!daug nepatogiau!tai ka labiausiai wartojam pacioj apacioj!per daug wisokio sh tituliniam…galetu labiau sukataloguot wiska…lab nepatogu…wiskas isbarstyta Kanda…kur adresu knygele? wis dar nera privaciu zinuciu trinimo,savo temu perziuros…sukataloguokit wiska arba GRAZINKIT SENA VERSIJA!!as pikc…

kodel nera foto diariuose?pradzioj patobulinkit wiska is esmes o poto grazinkit…ash laaab pikta Piktas

doti paremk pinigais, tai ir padaris

jau begu remt…be paramos pakeite tiek ti be paramos ir dar padarys…

sunstepx,kur ir kaip ce remt reik

Taipaš irgi laukiu tik naujų funkcijų, o ant dizaino man nusispjaut- nesilankau pirmam puslapy, viską ko man reikia turiu bookmarkuose.

bent man tai bukmarkai ner patogu…tik bent tituliniam turetu but maziau slamsto…

Ka paremt?uz wap 9lt i menesi bite gauna ir taip.Adresu knygele tai as zymelej"zinutes ir pastas" Liežuvisbet man sitie patobulinimai Blogai

Man tai labiau patiko ankstesnis dizainas. Dabar visai nebesusigaudau kas kur yra. Nekaltas

Nju as tajp pat nebesusigaudau,bet man taj graziau.tik temu redagaw galejo padaryt.bet po truputi ir bus ok.maladiec bitele.tik daba prie funkciju twarkymo perejkit. Cha cha

Na man seip patiko Taip Gerai

nepatiko man lb

…man negrazu ir nepatogu dabar…wiskas ismetyta…ner adresu knygeles…mane nuliudino… funkcijas twarkykit… nusisiskundimai: rasant ilga dienorasti greit atsijungia ir dienorasti priskiria wietoj persokimo i nauja eilute(parasyto wape) webe rodo kazka panasaus i <b./>… wape1k ikeliau1zmogu i adresofke o atsirado jis ikeltas40k…ir t.t.