kaip iseiti i tusa?

kaip iseiti i tusa?

man siandien labai reikia jusu pagalbos.
varau i tusa tik va reikia ka nors tevam pasakyti.
Seip jie mane isleidzia (bet jei pasakyciau, kad einu i tusa tai nemanau kad isleistu)
ka galite pasiulyti
gal jums taip yra buve,kaip issisukote?

as einu ir iseinu! Mirkt

sakyk kad eini pas drauge nakwoti o wisa nakti leisk toooose Tūsas
tik nepamirs priez grizdama namo buti blaivaiGirtas

Na ash shito turbut niekada nesupratau ir nesuprasiu, bet nx eit pas drauge nakvot jei puikiausiaij gali ishsimiegot namie…

teisybe geriausias dalykas tik as ja dazniausiai truputi pagrazinu arba pasakau kad einu su kelias draugias i kavine alaus bokala isgerti ir visada isleidzia.

Zhinai merginos naktimis dalinasi ispudzhiais apie mus ( Vyras ) ir gal dar kazhka veikia Pavargęs bet ash nezhinau kas tas kazhkas

Ash sakau,kad einu pad drauge,bet ne nakwot,nes nakwot manes neleidzhia Juokiasi wisgi zhino,kad toosas kazhkox bus,o ne nakwojimas Juokiasi

nesupratau tai jie tave isheidzhia ar ne?

visur kur eidavau iki siol isleisdavo tik reikia pasakyti kur einu
bet jei pasakyciau kad einu i tusa tikrai neisleistu,reikia ka nors sugalvoti
tad siulikit
is anksto dekoju

man ir panasios situacijos…

o siaip kazkas klausia ko nakvoti eit kitur jei namie gali?
o siaip rya… zjb. prisirenkam… snekames… durniuojam ir t.t Šypsena
kiek zinau bernai ir pas bernus eina nakvot Cha cha

Pirma kart girdziu… Na nebent tie kuriems Moteris nerupi…

Nieko nesakykMirkt

o jei kokie 3 bernai pas viena nakvoja tai bl nereishkia kad vienoj lovoi

Kietas

Tyla- auksiniai zodziai Liežuvis

Mamytia,teviali,ejnu i vakareli Cha cha Arba pasakyk,kad eini pas kokia nors klasiokia,kurios jie nezino daryti kokio nors projekto,plakato,referato ir t.t. mokyklai…Cha cha

geriausia pas drauge nakvotTaipMirkt

Na matai, jei pana gris prigerus namo ir tevai priciups, tai nemanau, jog dar kada nors jai pasitaikys proga kur nors iseit (kol nepradesi savarankisko gyvenimo). Nors cia labai daug ir nuo tevu priklauso. As galiu pasakyti, jog tokiu atveju, tai butu mano paskutinis pasilinksminimas… Nekaltas

siaip mane visada tevai isleidzia,o tu geriau paaug kol leis,jei tevai dar neleidzia arba graziai su jais pasisnekek ir primink kad ir jie tokie buvo Šypsena

beje, tas kiek dar nerodo,kad tikrai zinai Šypsena