kaip iseiti i tusa?

udaryk buto duris is kitos puses ir iseijsiMirkt

Na ash pasakau ,kad einu i plota…ir isheijnu…Drovus

pasakyti tiesa ir viskasNekaltas nu jei nieko blogo Mirkt nedarysi išleisŠypsena

na jei sakai,kad isleistu,tai sakyk tiesa ir viskas,o jei ne,tai sakyk,kad atsitiko draugei nelaime ir reikia padeti(kad ir paremti moraliskai)Tūsas

kada su tevais pasnekek prie progos,jog geriau jie zinotu kur ir su kuo tu leidi vakara…nium nzn nzn nzn… Nekaltas geriausias varijantas tei su gimsa kokia ar dar ka… bet tai tevai turetu suprasti jog jaunam zmogui reik linxmybiu ivairiu… Taip

na jei nenori sakyt kad varai toosa tej saky pas drauge ejni i pizamu vakareliCha cha
isimeti pizama dantus epetuka apsta ir pro duris.Labasamigos adiosLabas

sakau kad koncertuosiu ne vilniuj per nakti ir pavyxta :]
o kai vasara kokia tai px iswis… tewu nera, nebent motka kokia, gal dar brolis, brolio paprashau kad uztartu mane ir viskas

paprasta cia fizika

mmm nu ash neklausiu nieko bet jei taip rejkia tai mama duok $ ant popkornu ejnu pas drauge ziuret kino =) o jei per nakti tai trulikai nevaziuoja… o parvest nerejkia pamiegosiu… =) zodziu… Nekaltas

sakuk kad pas drauge waraj…o tu illeg@al taj nesuprasi tu mergychiu, beto galwoji kajp mano tewajPavargęs

sakyk einu pas drauge ir tiek…

tu tikra prietrankele Taip

sakyk kad niezti ir nebegali namuose buti.

man problemu nekyla kurnos einant tai negaliu nieko padet!

GirtasGirtasGirtas

Juokiasi jau ne wienaa kart isitikinau kad jus to baxurai nesuprantat…o wat kad praleist geraj laika…o wat kaip eit panai pas baxura tai suprantamas dalykas?

niu mane tevaj visur islejdzia Šypsena taj as rami,sakyk,kad pas drauge miegi ar dar ka…

ash palajkaw dawgumos nuomone...sakyk kad ajni pas drawgeTaip man taj tokiu probelmu neishkyla...ajnu ir ishajnuLaimingas dar gali sakyti kad ejni i vakareli ar mergvakariŽvaigždė

niu manes tevai nx niekur neisleidzia…Piktasbet kai jie uzmiega as begu naktimis is namu…nuo kokios 23val.ir tooosinuos kur nors ar siaip klubuose bunu…Cha chajau 3-ti metai taip darau./…viena karta priciupo kai is klubo grizau 07val.ryto geras ania???vat…niu nezinau sakyk kad eini pas geriausia drauge pernakvot arba i kokia picerija,ar siaip i miesta pasiplovinet…

Apkalbam visus pažįstamus Vyras ir šiaip durniuojam Girtas

man taj labaj pujku as pasakau kad ejnu i toosaTūsas ir grisiu 3.00 ir islejdziaKietasniu arba kartajs pasako grizt 2.00 arba 1.00 bet retajGirtaspujkia mama turiuMyliu