Kaip ir su kuo gintumetes nuo shuns?

o kaip nebijot, jei net purtaus ish baimes, pamacius dideli shuni? Nekaltas kiek zinau, jie ta jaucia Nekaltas o as tai su savim nieko padaryt negaliu Pavargęs

stengciausi isvengti susidurimu su jais…

is kojos bandyciau ka nors padaryt Cha cha pakol koja nukastu Cha cha

Cha cha Liežuvis

Cha cha aij shian prisizvengiau ish vieno shuns Cha chaD eijnu taip pro vieno zmogaus namo twora ir taip sniegu atshlumsi shuo toks … krc loja ir smigsta i ta sniega ir letai letai eijna… ir dar puse kelio iki tworos nuejo ir kak* uzsimane ir sau shik* o ash zvengiu ir nuejau Cha cha

uj kaip ju bijau Nustebęs

atsistočiau ir nejudėčiau Cha cha dažniausiai (jei šuo dydžiu manęs nelenkia) pati pagąsdinu, bėga uodegikę pabrukęs Juokiasi

isikasciau jam i kulna ir nepaleisciau

Kai uzpultu tada ir ziureciau kaip gintis.

arba per tvora kurnors… arba ish kojos i snuki … jejgu kiptu i koja… ish rankos i snuki

Pruklauso ka turi po ranka. Butu sautuvas koks uztaisytas, suo didziulis ir agresyvus, tai ginklu tikriausiai pasinaudociau (sauti tai nebutinai i suni, gal isigastu nuo garso…) Tureciau pagali - ginciausi su juo. Tureciau plaktuka - ginciausi su juo… Tureciau dar ka nors, kas galetu padetii ginciausi su tuo daiktu. Wa. Jei koks medis salia, lipciau i ji tikriausiai. Geriausia butu, jei nereiktu is vis nuo jo gintis Nekaltas

Aš su katinu ginčiausi…

Pagaliu, peiliu.

originalu Juokiasi Cha cha

Hm padeda grieztu tonu"kvaili,ko cia loji mano geriausia shune tave sukandziotu uz tai".dar fotkinat kaikuriem garsas baisus.na,o nuo mano shunes geriausia begt svetimiem sode,nes ji saugo musu teritorija.vnz nemegsta svetimu o mano ranka jos nasruose nekarta buvo bet nekanda man.tai reiskia pasitikek,nekasiu.svarbu nebijot suns.sunys-draugai Žvaigždė

Jeigu koks nedidelis,spirčiau į dantis,bet jeigu,tarkim,rotveileris,tai vargu,kad apsigintum Nekaltas

As jau tokia esu.vnz.prie parduotuves buvo didelis shuo jis sugalvojo uzeit i vidu palaidas,sakau"eiksk".bobute klausia"cia tavo suo".o suo ziuri i mane nepiktai,as sakau"nemano,kaip galima tokio faino suns bijot?".puskes kaime dar yra toks i senebernara panasus didelis shuo.mes su juo zaidziam.seimininkas klausia"nebijai,kad ikas".as tylejau.draugu nebijau.

P.S.nors mano shune pati moka apsigint,bet jai kas jai bandytu dantis isspardyt tai as tam paciam dantis isspardyciau Piktas

gal bandyciau nuspirt Nekaltas

Labai įdomu,ką darytum,jei tau šuo bandytų perkast koją.