Kaip ir su kuo gintumetes nuo shuns?

Man tai labai idomu kaip veikia tie dujiniai balioneliai, skirti priesh shunis Nekaltas turiu toki, bet ant savo shuniuko gi nebandysiu Cha cha

taij yo… Cha cha nu taij nzn … laijkyk tam atvejiui baijsiam =]~

o durniausia tai, kad kiek teko susidurt su piktais svetimais shunim, as vis ta balioneli bunu namuose pamirshus Cha cha

yo yo yo… desnis,brangioji Cha cha

su peiliu, mazylis visados vidinej mano striukes kisenej Kietas Liežuvis Mirkt

su tokiu daiktu ir nuo dvikoju shunu galima apsigint Cha cha

Dar labiau sunervintum suny. Reik neissigast, o kada suo matys, kad nebijai… ne puls…

Juokiasi oo…prisiminimai…tie “peperiniai” balioneliai super, 2 tokius su draugais ant girtu dedziu, girto draugo isbandem Juokiasi efektas tampa dar geresnis kai girtas draugas “podjezde” kosti springsta ir nedaeina kur kampas, isbega ir rekia kad xata norejom padegt Juokiasi

Aš suprantu, kad nori…aš tik patariau kaip geriau Liežuvis Mirkt

tai ciuju ne tik shuniuij, bet ir man blogai gali baigtis Cha cha

krc po to tas draugas puole kita mano drauga tai i snuki su tuo peperiu gavo, veliau pasakojo kad 3h negalejo atsimerkt normalei, o snukis raudonai oranzinis buvo ir visur skaudejo Juokiasi

negasdink tu manes Laimingaso as galvojau kad tas balionelis tik shunis veikia Cha cha

Piktas draugas Šypsena

*skylė*… atsimenu klasiokas ■■■■■■ buvo atsineshes ir papurshke klasej… krc ash arti sedejau ir poto visa diena bloga buvo… vos nevmiau… ir sheip kazkaip lb sh. buva… o tipo dyrike atejo sako jeij blogai tai eijkit i ligonine … krc Kietas~

Zmonem dar geriau veikia Šypsena

Pradžioj įvertinčiau situacijos rimtumą Liežuvis Savame suprantama nebėgčiau [nebent šalimais tvora būtų Mirkt] O taip tai gulčiau ant žemės ir užsidenčiau veidą, arba likčiau stovėt. O jei jau pamatyčiau,kad puola atkiščiau ranką Baisu Kietas

gult ant zemes? Nekaltas o dar blogiau nebus? Nekaltas Pavargęs

apspjaudyciau as ji

ja ja Cha cha

Aš tai stoviu kaip įbesta,jei neatsitrukia,tai lėtai nueinu. MirktSvarbiausia nebijoti Žvaigždė