Kaip ir su kuo gintumetes nuo shuns?

Kaip ir su kuo gintumetes nuo shuns?

Drovus

O tai jau užpuolė?? Cha cha Su pagaliu kokiu…

nea niekas neuzpuole Cha cha dar kolkas… sheip man idomu pasidare =]~

turiu balioneli skirta specialiai apsigint nuo shunu Laimingas bet bandyt neteko, nezinau ar ish to streso ir pavyktu… Nekaltas

mmm is kojos reikia i pilva spirti ir atrsoks fantazija jam… Nekaltas viena kart teko gintis taip…nes suo didelis buvo…o kai nesenai maziukas kazkoks i koja ikando tai is papkes per dantisa gavo ir pabego… Nekaltas nemegstu sunu kurie kandziojasi

Nekaltas o kas juos megsta? Nekaltas Nekaltas Nekaltas

F5c_wZ3_414e_X5 nekenčia šunų. Neseniai buvau fabrike, ten radau tokį ginklą, net nežinau, kaip pavadint - tuščiavidurė-spyruoklinė-metalinė šlanga, skirta apsijuosti vietoj diržo, su užsegimu. Pasiėmiau ją tam atvejui, jeigu kartais šuo koks benamis užpultų, ten tokių laksto, tai galėčiau apsigint. Netyčia su tuo ginklu per koją persibraukiau, skausmas buvo toks, kad supratau - laisvai galima ne tik šunį, bet ir žmogų užmušti Gerai. Turėti tokį, tai nebebaisu naktį po Naujininkus vaikščiot Cha cha

spirt i zadinkauly, tada jis sulush ir suny tex uzhmigdyt

nepuole niekada…:d tfu tfu tfu aisq Juokiasi bet paciai teko gaudyt suni kai puole ant kitu Baisu nu jo zmones gal isigasta bet veliau jau kaip pradedavo rekt tai vajezus Blogai

su koja i dantis suniui

Nžn Nekaltas Spirčiau į snukį Baisu

o jei tas shuo beveik tavo dydzio? Apakęs

sunku pagalvot… Nekaltas man jau buvo ikande… taip,griebe uz kojos,as pradejau trankyt su “ranka” i snuki,tada uz rankos griebe…o kaip buvau jau skileta,taij seimyninkas suns atskyre…aviganiss toks visaj nieko Cha cha

FReGaTa Man tai baijseuwsia kad nepargreuwtu koks rotveileris…

tai apie ka as ir kalbu Nekaltasjei tokio dydzio shuo uzpuls, tai, manau, be shansu apsigint Nekaltas Nekaltas

Manau Floros ir Faunos klubo nariai geriau atsakytų į šį klausimą. O šiaip tai neįsivaizduoju…Net įsivazduot baisu…ypač jei šuo didelis Pavargęs

Svarbiausia tokiais atvėjais saugoti kaklą…

gal yra kokiu savozudziu… Nekaltas Girtas Cha cha

na tai galbut atsakytu bet ash klausiu ir shiu zmoguciu Liežuvis =]