Kaip ir kodel jusu namose apsigyveno gyvunas?

Kaip ir kodel jusu namose apsigyveno gyvunas?

Ash visa gyvenima norejau koki nors gyvuna, buvo pas seseri zhuvytes, bet man tai buvo neidomu. Pagaliau 8 metu gimtadienio proga tevai man nupirko banguotoju papugeliu porele, nuo to viskas ir prasidejo, tai i mamos kabineta atskrydo papuga, tai pas drauge vienas mire, tai turgui labai pigiai parduoda, galu gale pas mus namose gyveno virsh 20 papugu. Tuo metu mano pusserei padovanuojo zhiurkenu porele, bet jai, pasirodo, nuo ju buvo alergija, taip ir zhiurkenai apsigyveno pas mus, atsivede vaiku, bet po poros metu mes juos atidavem, labai jau ne geras kvapelis nuo ju buvoŠypsena!!! Bet ash norejau shuns, net ir veisle mazhdaug zhinuojau, tai turejo buti ar mazhiukas pudeliukas, ar bolonke. Bet mano tevai buvo priesh shuns Ne Ir mes su draugemis sugalvuojom labai gera plana: puse metu priesh mano gimtadieni pradejom taupyti pinigus, turguje mes nupirkom nykshtukini pudeliuka KERRIŠypsena, tevams drauges pasake, kad tai dovana, o dovanos gi neishmesiCha cha, man buvo 12 metu. Su ja ash pirma karta dalyvavau parodoje, ir jau pirmoje parodoje ash supratau, kad ash noriu antro shuns, kad tuos parodos laimeti, ir tai turi buti baltas didysis pudelis! Tais metais mes turejom ishvazhiuot gyventi i Lietuva, ir, aishku papugos su mumis ne skrydo, atvazhiavo tik KERRI. Kai Kerkai buvo 4 metai, Lietuvoje pirma karta per keturius metus gime didzhiuju pudeliu vada, taip, per asharas ir zhadus, kad mokykla ash baigsiu be 6, musu namose apsigyveno ir Multi CH ARIJA Fortunos malone(Lili), na o kur dur shunis ten ir…
Tai gi, o kaip ir kodel pas jus apsigyveno gyvunas? Labas

Na as nuo mazens labai mylejau gyvunus, namuose buvo akvariumas su keliom zuvetem. Bet man laboau norejosi kazko silto ir mielo ka galima butu paglostyti, kas atsilieptu i meile… Pirma kai man buvo 10 tevai pagaliau leido isigyt ziurkena. Po to ir smiltpele. Jiems mirus auginau porele dziungarisku ziurkenu (bet deja jie buvo is turgaus tai vienas matyt kazkuo sirgo, nes labai daug gere vandens ir po kokio pusmecio mire)Antra gyveno ilgiau bet labai ilgejosi sesutes, tai buvo liudnas. Po to (man ka tik buvo sueje 15) isigijo suni. As jau seniai sia mintim klejojau, bet anksciau man niekas neleido. As labai norejau snaucerio, jie man patys graziausi. Bet mamai patiko skotukai. Taciau kai parodoj paemem ant ranku maza skotuka jis labai smirdejo Sudužusi širdis o cvergiukas - ne. Taigi nusipirkom cvergiuka Šypsena

as tai nuo mazens turejau suni, bet priezasties tai nebepamenu… dar kazkada aqariuma turejau…
paskutinio suns istorija, tai graudi, bet anyway… koroce pries du metus uzmigdzeu sawo koli (sunkiai sirgo, inkstai, dantys 10 metu jam buvoLiūdna ), po to aktyviai pradejau ieskoti suns. kadangi kraustemes gywenti i uzmiesti, tai norejau kokio tai aktywesnio suns tipo vilko arba labdararobo t.y. labradoro… o gavosi taip kad viena diena paskambino veterinare(kuri migde mano suni) ir pasake kad atveze uzmigdyt faina suniukasa stafa 3 men. nu as ji tik pamaceu ir iskart paemeu(nekreipdamas demesio i visus perspejimus)… ji gal kokio menesio amziaus buwo rotveileris prispaudes ir biski uzpakalis buwo kreiwas… gawosi taip kad po sawaites jis isejo i amzinus medziokles plotus Liūdna (mediku isvada - sirdies nepakankamus or smth) … sekancia diena as pasiemeu jo broli ir turiu ji ligi siol… Mirkt suo aisq perspektyvus su gerais popieriais, bet man reikejo draugo, o ne top modelio…

Maza tai visokius benamius i namus tempdavau,budavo asaru.Viena karta buvo sveciuose ir ten vaiksciojo uzsilikus vokieciu aviganiu kalyte.Ilgai man teko ikalbineti ja pirkti,ir kai pagaliau gavau sutikima Liūdna siaubas,ji jau buvo parduota.Turbut dat metus laukem,bet leidimas jau buvo gautas Cha cha Tiesa dar turejau ismokti groti akordeonu Blogai ismokau Liežuvis ir pagaliau suo namie Geraio akordeonu negroju Mirkt

Noriu myliu ir negaliu be gyvūnų gyventi. Vaikystėj tiesiog terorizavau tėvus, kad be šuns negyvensiu… Nupirko… žiurkėną, o po buvo toks skandalas, kad po savaitės atsirado ir šunis. Kai jis žuvo ilgai negalėjau apsispręsti ar dar noriu šuns - per skaudus išsiskyrimas… Paskui nenorėjau bet kokio, o norimo su dokumentais "neįkandau". Va, tai vos pas bendradarbę atsirado mano išsvajotieji prancūziukai iš karto ir užsisakiau. Tai buvo pati geriausia Kalėdų dovana pačiai sau. (Tą dieną gimė mano ciucis).
Supratau viena, visą laiką su manim bus šunis, kad ir dvarniukas, bet bus!

Kai buvau septyniu parsivedziau i namus neaiskios kilmes kale. Zinodamas, kad tevai priestaraus, pries jiems gryztant paslepiau ja spintoje. Is ryto buvo Gerai kai mama ja atidare. O kale jausdama aplinka ten pramiegojo be garso Kietas

O as net nzn, tiesiog seniai norejau suns, bet del saves galvojau ilgai ar tikrai as jo noriu Šypsena galu gale po keliu metu apmastymu isigijau. Tevai manim pasitiki, tai nepriestaravo, tiesiog salyga buvo tokia, kad as juo turesiu rupintis. Na, as juo rupinuosi gal but vienas seimoje, taciau ir seimyna padeda kai reikia, ir dabar yra visai ne taip kaip isivaizdavau. Atrode, kad suo negraus daiktu, taciau ji reikes vesti, o tai bus kancia Šypsena o dabar atvirksciai, suo grauzia daiktus, o vedzioti ji yra labai didelis malonumas

Aš niekada iki šiol neturėjau gyvūnų, mažas nesugebėjau įkalbėti tėvų, tik visur svečiuose praleisdavau laiką prikišęs nosį prie akvariumo arba glostydamas šuniukus Nustebęs

Prieš pusę metų su žmona Gėlės nutarėm pirkti šuniuką, ji laiminga, gyvūnėlių turėjo nuo pat mažumės, bet dabar jos dvorterjeras Lapsis jau senas (14 metų - respect Gerai)

šį ketvirtadienį mūsų išsvajoto šuniuko savininkas baigia registracijas ir gauna popierius, garantuoju, kad tą patį vakarą mes jau būsime pas jį su pinigais dantyse Taip

Cool, laukiu beveik taip pat kaip kažkada dukros gimimo.
Laimingas po kelių dienų būsimas samojedų šuns Semo šeimininkas
Labas

Cia ana vasara… Vakare, kokia 21:00 mama ivirto pro duris su Jorksyro terjeru Liežuvis
Toks mazas, lengvas ir bailus padarelis Kietas
Dalinomes viena lova, vienu kambariu … Mirkt
Mama sako, kad as pati to suns labai norejau…Mirkt
Neatsimenu… Aš nekaltas Kietas
Norejau ja pavadinti Muse Cha cha [nes maza, baili,o ir vardas jos ilgas ir sunkus pasirode Kietas] bet mama neleido! Piktas
Tiek to Kietas
Dabar yra taip, kaip yra Šypsena
Tiesa, tetis ja kartais pavadina Ziurke Cha cha Piktas
Cia todel, kad ji lenda visur, kojines is kampu surenka Piktas ir grauzia! Piktas

… tiesiog viena diena mums su vyru pasidare dviese liudna gyvent Liežuvis ir mes nutarem,kad mums reikia ciuciuko Cha cha ,o kad ciuciukui liudna nebutu,na ir mums linksmiau,mes dar + isigijom ziurke Laimingas

dabartinis MANO augintinis - tevu dovana, gimtadienio proga. O seip jau nuo 12m. traukia saltakraujai gyvunaiGerai. Acimenu draugas augino kokia tai gyvate, tai jis buvo mano “geriausias” draugas, ir vis klausdavau, ar nevaziuos pvz. pas mociute i soda ar kurtai, tipo kad as priziureciau ta gyvate. Cha cha O apie kitu seimos nariu augintinius, nepasakosiu, nes jie man ne prie sirdies.

Chia, kad nereiketu rashyti visokiu, http://www … Ishkeliau i virshuŠypsena

Na tai parasysiu ir as savo istorija:
Nuo pat mazu dienu svajojau apie suniuka,bet kazkaip tevai buvo nepalauziami, is pradziu neleido nes sake kad as dar per maza,veliau gime sese ir taip mano svajone nesipildeŽliumbiaNelaikunt begant nustojau tevu ir prasyti,nes maciau kad tai beprasmiska,bet prasymai atsinaujino lygiai pries metus,kai Akropolyje pamaciau maziukus sharpejukusApkabinimas aisku tada jau buvo nebe vaiko prasymas,o diskusijos del leidimo laikyti namuose,nes vis dar gyvenau pas tevus.Maciau kaip abu tevai norejo suniuko,bet kazkaip juos vis sulaikydavo klausimas??? o kas vedzios anksti ryte kai as busiu kur nors isvykus ir pan ???galu gale pavyko isklabeti tevus,prasidejo domejimasis ivairiomis veislemis:sarpejais,anglu ir prancuzu buldogais,mopsais. Perskaicius daugybe knygu supratau kad mopsas idealiausias variantas, ir nusprendziau ji isigyti.Susiradau vada,issirinkau sunyti,o tevai po ilgu dvejoniu nupirko ji man dovanu.Šypsenadabar visi tokie laimingi ir negali atsidziaugti nauju gyventoju,net tetis,kuris buvo nusiteikes skeptiskai vadina ji savo draugeliu ir guldosi salia ziuredamas televizoriu.Laimingas

Niekad negalejau tureti suns,nes tevas sirgo bronchine astma,bei suns vieta pasak jo yra prie budos.Atejo mano issvajota diena tik tuomet,kai turiu pati savo seima.ŠypsenaVyras augino pekinesa,kai dar gyveno su tevais.Jis suprato mano nora,bet jam buvo skaudu laikyti kita suni,nes savo maziu teko uzmigdytiLiūdnas jam tiesiog ant ranku.Igai jis ilgejosi jo ir prisimines nuliusdavo,vistik seimos narys buvo.Kalbinau as ji koki puse metu,atkakliai,nes pati norejau draugo,su kuriuo galesiu eiti i parka,kai bus liudna pasikalbesiu ir daug kitu nuostabiu dalyku,kurie dziugina sirdi turint namuose augintini.TaipTaigi norejome prancuzo,bet veterinore nepatare,nes ir su sirdele problemos ir oda,ir vasara nekoks kompanjonas,nes kai karsta sunelis labai dusta.NeMusu draugai turi tai esu maciusi ir kojytes su zaizdelemis ir visokiu kitu problemeliu.LiūdnasGink dieve nenoriu pasakyti,kad visi tokie prancuziukai,bet manau tai veisles minusai ir pliusai.Paskui galvojome apie anglu buldoga,kazkas pasake neva jiems krenta seilesVeee ir mums kazkodel nebesinorejo.Ir galu gale pamaciusi knygoje skotuka pagalvojau,kad gal ir nieko sitas cimodaniukas.Cha cha Galu gale buvo vada kurioje dvi kalytes dar buvo likusios.FlirtasVyras dar buvo nepasiruoses,bet mano planas pasieke tiksla, atsivedziau ji parodyti ir kai musu maze uzsoko jam ant keliu visas darbas buvo padarytas.TaipMums atidave pacia maziausia,bet tokioKanda vikrumo,soklumo kaip vijurkas.Ir dabar mes jau antra menesi ja auginam,mylime ir laikome savo seimos nare.Apkabinimas As laiminga.TūsasLabas

lui, tu saki chemodaniukasŠypsena O zhinai, yra shkotu pasaulyje tokia zhinoma veiseja ir teiseja (ir jusu mazhyles jinai irgi veisejaŠypsena)ish Kaliningrado Irina Kononenko, zhiani kaip jinai vadina shkotukus? Chelovechki v mohnatih kombinezonchikah!!!Cha chaCha cha

na kai as buvau maza, sese su broliu uzsimane suns, jie ji gavo(neveisklini) pasidziauge nepilna men ir vsio, teko tevui vedzioti, po to tas suo kazkur dingoNekaltas as net nepamene. vat kai sese su broliu uzaugo, man pasidare liudna, bet suns mama nenorejoLiūdnas tada sese nusipirko kralikaCha chaCha cha kuriuo nesugebejo rupintis ir teko ji laikyti manGerai as buvau tikrai laiminga, kol tas kralikas nenukramte mano kompo laiduBaisu tada jis iskeliavo i durskininkus pas komisaraCha chaCha cha tada per daug asharu ir gera mokymasi ishsiprasiau sunsGeraiCha cha tai pats nuostabiausias gyvisGerai His name is Bardas, ir as ji be proto MYLIUMirkt po pusantru meteliu ziuriu kad reikia suns i parodas vazineti, ir namuose atsirado kurtshare Kimba, kuria be proto didziuojuosiMirkt tai va laukiu kada bus 3cias suoMirkt

Cha chaCha chaLabas

Kaip as gavau katineli

Ta diena tete vaziavo i Kauna,ten jam buvo Varzybos.Gryzdamas jis paskambino,bet mama atsiliepe.As paklausiau ka sake tete,o ji pasake "Tete sake,kad parves tau dovanu is P… raides".As abai laukiau tos akimirkos ir galvojau,kas galetu buti is P… raides Ir stai kazkas paskambino i duris.Mama atidare.I mano kambary iejo tete.Jis nese balta,balata kaip sniega katineli.Jis i mane ziurejo su baime akyse .As paemiau katineli ir paglosciau ir pasakiau "Nebijok Maziuk taves niekas neskriaus,tai tavo naujieji namai ".Po to paleidau ji apsizvalgyti ir ejau miegoti,bet vistiek negalejau uzmikti ,juk mano namuose katinas As klausiausi kaip mama pratina katina eiti i savo toleta.Jis greitai priprato.O kita diena as au juo zaidziau.Jam dabar 3 metukai,o man ji atveze dvieju menesiu.Labai myliu savo Mazyli katineli

Kaip as gavau Juru kiauliuka

Kai mire mano 4-irtas ziurkenas,man jau atsibodo jie.Juk jie labai greitai mirsta.Per 3 metus turejau 4 ziurkenus .Mano pusbrolis turejo Juru kiaulyte.Ji gyveno 5 metus.Tad ir as nusprendziau "Auginsiu Juru kiaulyte" .Pasakiau mamai,ji nepriestaravo ( o tada mano katinui buvo 2 metukai ).Nuejom i Turgeli ir nusipirkom,pasake,kad sia Patinelis.Pavadinom ji CIPU,bet dabar vadinu visaip CIPU,CIUKU,KIAULYTE,KIAULIUKU,GLAZUOLIU ir tt… Is pradziu kai gryzau idejau i narveli.Jis nedryso is ten iseiti,po mazel priprato ir jau zvaliai lakste .Dabar jau jam 5 menesiai ar daugiau,o pirkai ji VASARA.Labai myliu as ji