Kaip elgtis uzpuolimo metu?

Viena karta man buvo tox atsitikimas… laukiau seses kol atvaziuos jos kiemia ir matau toli kazkos vyriskis eina nei sioks nei tox.tai ziuriu i mano puse eina tai as iskart atbula ir pasislepiau,paskui praejo kazkiek laiko ir paziurejau ar jau praejo pasirodo ne apsirikau Baisu .bet as jau pagalvojau ka man daryti ir keleta varijantu apsvarsciau: 1.begt i laitine ir skambinti i duris visas 2.begti i laiptine ir skambinti sese namie kazkas trejo buti 3.rekti 4.pradeti zaisti gaudiniu Girtas5.nzn kadaryti bet ka triuksma ir taip toliau taigi ziuriu jis mane pamate kad as issigandusi(dar tada man buvo 11)ir i mane tiesiai eit prade as pasinaudojau 2 variantu girdziu jau laitais lipa galvojau jei nespes duru atdaryti kur nors pasislepsiu ir paskui galvon,bet atidare spejo ir girdziu is apacios sese jau atvaziavo ir saukia mane.nu bet as tada ir issigandau daugiau nenoreciau taip,jis tikriausiai mane pagasdinti tik norejo nes kai sese atejo sake nieko laiptinei nera.Vat sito tai as nesupratau bajerio kur jis spejo dingti gal jis ten gyvena??? Nekaltasna nzn

Reikia nesiotis lenktini peili, vakare einant nestis atlenkta. O siaip tai tai kirvis neblogas dalykas sako.