Kaip elgtis uzpuolimo metu?

as irgi manau, akd is dalies kalta ir isvaizda - sudejimas bei zhingsniavimo budas… as ne is smulkiu, o ugis ausktesnis uz vidutini lietuvos vyra… manau smulkus vagishiai, kurie po viena ar 2se dirba, ‘kerta’ auka tokia, kuria greit is pado isverst gali, ar staiga isgasdint… mislinu taip…

As ir eidama velai namo bijau,nes reikia praeiti tamsu darzeli,daug krumu ir baisu.Gerai,kad dabar darzelis nauja tvora pasistae - tokia auksta,tai dabar dar ne karto nieko neapvoge,tfu tfu tfu.Nes anksciau isplesdavo rankine,per tvora ir i miska.O ten viena karta vaiksciojo zmogelis su suniu ir rado duobe,kurioje gulejo mase rankiniu,pasu, ir kitokio slamsto ŠypsenaO man atrodo,kad,jei mane uzpultu,as net nerekciau Cha cha geda butu Cha cha

Na, jei virsutines galunes nervai ‘uzblokuoja’ tai apatines ‘atpalaiduoja’.Reiskia tamsiu paros metu geriausia vaikscioti i uzpakali isikisus svilpuka ir pagerus rugpienio.jei tika kas is uz kampo " ATIUTI Apakęs " , is kelnaiciu tokia trele tik siuuuuuuuuuuuuuuu.Is karto pabegs.O ir pachodke kaip manekenes pasidarys.Nuo svilpuko laikymo raumenys pasidarys Gerai. Na ,tiesa, kartais linksmoje kompanijoje, atsipalaidavus, po gero bajerio gali irgi kokia trele isprusti… Nekaltas Bet kokia cia blogybe pries tiek privalumu Gerai

Grizinejau karta velai vakare namo, lipu sau laiptais ir prieshais mane patcanelis ishdygsta. Jezau kaip netiketai. Ash ziopsau i ji ashputus akis, o jis i mane. Nu blemba galvoju jau pats laikas jam butu stverti mano rankinuka. Ko cia laukti. Nu nestveria ir nereikia, gi nebruksiu ash jam pati i rankas. Tai pakampiais ash shonu shonu aplink ji letai apejau kad neishbaidyciau ir net neprisimenu kaip prie savo buto duru atsiduriau (o gyvenu tai 5 aukshte ir nekarta keikdavausi kad taip aukshtai lipti reikia). Zodziu musiau ejo sau patcanelis ish kokio draugelio ir laiptinej sutiko psiche Šypsena Vat ka reishkia Lietuvos ryto 5 puslapi skaitineti.

Juokiasias tai dazhnai pati gasdinu vyrishkos lyties piliechius. jei prieina ko paklaust, ir tai man buna netiketa, tai nagla veido israishka ivaldzius paklausiu ‘kas yra?’ Flirtas

Buvo tokia senmerge… visai isvazdi beje. Karta (pagal jos pasakojimus) per visa Laisve paskui ja seke toks vyriokas, ji apsimete nepastebinti. Pagaliau ties pereja i Senamiesti jis susigretino, matyt pakalbint nusiteike - ir gavo skeciu per galva, o toji tekina… Juokiasi Ir viskas vidury baltos dienos Juokiasi Paskui nereikia dyvytis, kad senmerge Pavargęs

Juokiasi

Mane kartą užpuolė, bet pati kalta, savo kvailumo net prisiminti nenoriu Baisu. Buvau pirmakursė ir ėjau iš kursioko gimtadienio namo - pristygau pinigų taksi, tai išsiruošiau nuo Saulėtekio iki naujųjų rajonų nusigauti (veiksmas Vilniuje) pėstute. Nebijojau visiškai, nežinau iš kur tiek kvailo pasitikėjimo savimi buvo. Ir Minties gatvėj, beveik ties Kalvarijų (žavus rajonas) pribėgo vaikinukas, prismaugė ir pareikalavo telefono. Bet aš dar priešinausi, ir kalbėjau, įtikinėjau, ir grasinau Juokiasi, ir prašiau - žodžiu, turbūt penkiolika minučių nenorėjau to telefono atiduoti. O plėšikas kažkoks geras pasitaikė - laikė prismaugęs ir ranką išnarinęs, tai negalėjau pajudėti, bet vis dėlto nemušė. Bet galų gale pasakė, kad jei neatiduosiu mobiliako, tikrai prikuls - teko atiduoti NekaltasPo to įvykio negalėjau gatvėmis vaikščiot - išgirdusi greitus žingsnius išsigąsdavau labai. Bet dabar galvoju, kad su tokiu palyginus geru plėšiku galima dar buvo pakovoti. Jei dabar taip atsitiktų, būčiau gal laisva (neišnarinta) ranka stvėrus už kiaušų, o tada į akis kokių kvepalų įpurškus (dujų balionėlio neturėjau ir neturiu) Cha chaO šiaip dabar tikrai viena nevaikštau ten, kur nesaugu, bet apie visokias baisybes stengiuosi negalvot.

Karta ejau vakare is parduotuves namo, nesuosi maisiuka su pirkiniais. tamsu. girdziu zingsius uz nugaros, arteja, arteja. Nu ka, galvoju, griebs arba rankinuka, arba maisiuka Baisu abieju gaila. Happy end’as - pasirodo ten buvo mano Vyras , kuris pamates mane bande prisivyti. Paskaicius istorija apie senmerge - gerai, kad lietsargio neturejau… ( Vyras gaila…)

Pilar, a lai tu man paaiskink (zavuosi Tavo drasa Gėlė ), kiek pati turi ranku? as suskaiciavau minijmum tris Mirkt viena uzlauzta, antra sveri uz kiausu, o trecia purski kvepalus

Ir man karta teko eiti nuo Petro ir Povilo baznycios iki Karoliniskiu pestute,turejau kelis litus,bet buvo gaila juos taksi leisti,nes atlyginimas dar tolokai buvo.Buvau biski isgerusi,tad drasos buvo.Palydejau drauge iki kalvariju,o paskui Konstitucijos g ejau drasiai,nes nakti dirbo kelininkai,elektrikai.O prie Pedagoginio jau ejau kelio viduriu Šypsena

As nezinau, kaip reiketu elgtis Drovus Mano viena teta, kai itare, kad ja ruosiasi uzpult, apsimete, kad priekyje eina jos vyras ir pradejo sukaut “palauk manes”, “kur taip skubi?” “Antanai!” Siam momentui padejo, o salia jau ir namai… Cha chaO as, kaip pagalvoju, tai tiesiog turbut tyliai ramiai susistumdyciau, arba atimtu, ka turiu, nes rekt droveciausi, o pasakyt irgi netureciau ka Juokiasi Oj, geriau mane apeikit, visokie banditai ir nenaudeliai… Cha cha

JuokiasiMano planas toks: stveriu už kiaušų, jis mane paleidžia, tada papurškiu ir bėgu Laimingas

planu ir as daug turiu. is serijos ‘atxodas-nyrokas-cierdakas-pechionke’. bet va kas butu, jei tikrai uzpultu(tfu tfu tfu)?.. ar nebutu raudoni zhandai ir akyse asharos?.. Cha cha

Visada bijau tamsoj grizti namo, bet kartais tenka. Viena vakara griztu, jau buvau netoli namu, jauciu, kad kazkas atbega is galo, as jau visa issigandus, galvoju, ka daryt, i kuria puse trauktis, o ten pasirodo mano brolis… Sake, kad isgirdusi atbegant tik susitraukiau. Dabar bandau daryti isvadas ir kazkaip neparodyt savo baimes…

na mane gal ne visai buvo užpuolę, bet apie pasirengimą gintis papasakosiu… Cha chaveiksmas paasary, su draugais naktiniam klube šėlom,gėrėm ir t.t…prisikabino prie mano draugo tokie 2 Vyras ko, jau nebepamenu…buvom 2 Moteris ir 4ar5 Vyras Nekaltas…žodžiu veiksmas persikėlė į gatvę, bo man jau gražiuoju nepavyko išsiaiškint…kažkodėl aš (na įkalus gerokai jau buvau Girtas) stojau priekin…galvoju mušt manęs nemuš(kvailas naivumas)bet apsaugosiu nuo razborkių savo Vyras…ilgai ten kažką aiškinomės, nors persvara aišku buvo mūsų pusėj, bet stengėmės nesimušt…finale pasikeitė jie po vieną smūgį ir išsiskirstėm…beje čia mano diplomatijos Flirtas Girtas Juokiasi dėka…poto dar ne kart teko su jais aiškintis, bet kol kas ramu… Nekaltasžodžiu poto ėjom pėsčiom kažkur senamiestin ir kažkas iš Vyras paklausė, gal kad balionėlį turėjom?aišku turėjom…aš turėjau… bet jei būtų nepriminę būčiau net nepagalvojus… todėl neabejoju kad neišsitraukčiau jei reiktų Pavargęsnors sėsdama viena į taxą, eidama tamsoj ir dar kai kuriais atvejais visada į kišenę striukės dedu, kad bent jausčiaus saugiau… Šypsena

na ash dar toki metoda naudoju aidama sakikim gatve kur nuosavi namai, jeigu kas itaraus - einu i kokio nors namo kiema Laimingas kuo prabangesnio jeigu ne su rakinamais vartajs, labaj geras dalykas jeigu ten dar kieme sviesa uzsidega ar kazka, net jeigu tas kakzkas eitu ish paskos - dzin skambinciau i duris prasiciau padet ar kazka Laimingas zinoma tokiu atveju gali nui vilko ant meshkos uzsisokt ale pora kartu suveike Laimingas zinoma niekas nesmauge nieko tik itarimas buvo kodel per visa gatve poros metru atstumu eina nei lenkia nej atsilieka o karta kai jau rimciau buvo uzpuole (per dziazus vidury laisves tik kad kazkokioj bromoj) sulejdau savo ilgus nagus i gerkle Cha cha padejio, ale gaila kad nu nuluzo ish to gnievo. ale geriau nagai nej kazkas blogesnio

Mano tevai gyvena 5-ciam name, 4 aukste. Tevas visada megsta ristele uzbegti laiptais i virsu (jis buves sportininkas ir pasak jo, tai jam padeda islaikyti sportine forma). Taigi viena vakara, grizdamas namo, jis vel kaip briedis pradejo suoliuoti laiptais, tik pries berakindamas buto duris, isgirdo, kad aukstu auksciau, kazkokia moteriske rekia ir beldzia kumsciais i savo buto duris. Nu tevas iejo i namus, o po 5 min. skambutis i duris- atidaro, o ten kaimynas su savo zmona stovi ir ta moteriske, kad prades saukt : -“Tai jis, tai sitas mane laiptais vijosi!” Apakęs Cha cha Nu tai teko mano tevui ilgai aiskintis ir raminti tuos kaimynus, nes vyrukas jau jam i atlapus taikesi. Zodziu kaip toj patarlej- baimes akys dideles!

As pati seniau lankiau kovini sporta. Per viena treniruote treneris sukviete visas besportuojancias merginas ir atskaite gera morala apie savigina. Aisku, jeigu koks zulikas gatvej pastvere uz rankinuko ir dejo i kojas, tai gal ir neverta begti paskui ji. Taciau, jei jus pagavo ir bando smaugti ar tempti, tuomet reikia gintis “dantim” ir “nagais”. Jus galit isdurti uzpuolikui akis (smugis turi buti greitas ir smarkus, i abi akis is karto su 2, tos pacios rankos pirstais),kasti i nosi, ranka, kasti ir dantim plesti ausi, sugriebti rankos pirsta ir uzlausti ji i virsu. Kas nesioja batus su kablukais, labai “patogu”, jei uzpuolikas randasi jums uz nugaros, suvaryti kabla i peda (uzminti), bet taip, kad maza nepasirodytu. Dar patarciau buti atsargesnem su tais duju balionais, nes girdejau tokiu atveju, kai balionelis is aukos buvo atimtas ir jo turinys suvarytas aukai i gerkle. Bet pvz. jei jau jums yra itarimas, kad kas nors jus seka, tuomet issitraukit is anksto tas dujas ir gresmingai perspekit “itariamaji”, kad nevengsit ju panaudoti esant reikalui. Gal ir apsijuoksit pries zmogu, kuris visai net neketino jusu uzpulti, bet uztat liksit sveika. Gerai

O dabar labai madinga shvirkshtu grasinti. Gal reiketu koki viena kisheneje tureti ir jei kas puola ishsitraukti, kishti uzpuolikui prie noses ir klykti “sergu ZIV” Šypsena Kaip manot? Blemba bet gi reiketu neshiotis su tuo daiktu ant adatos, kad nesusibadytum. Vargu ar spetum ta uzdangtuka nuimti. Nea netinka.