Kaip elgtis uzpuolimo metu?

Kaip elgtis uzpuolimo metu?

Vakar gan velai (nors siuo metu taip ir neprasvinta…) teko grizti namo, einu jau prie pat namu ir matau ateinancius du vaikinus Pavargęs galvoje is karto kyla mintis - uzpuls, atims, isgvaltavos - (viskas, nebezuresiu TV, nebeskaitysiu laikrasciu, nes prasideda paranoja Pavargęs )- ir tokios kvailos mintys galvoje: nezinau nei kaip elgtis. Iki namu vos keli zingsniai, bet jei jau tie vaikinai puls, tai ar ibegimas i liptine - issigelbejimas? (laiptine nerakinama) raktu tikrai nespesiu issitraukti ir tuo labiau atsirakinti duru. visi daiktai rankineje - jei jau atims, net i namus nebeieisiu ir t.t. ir pan. Bandau juokauti, kad sitokios mintys kyla del ziniasklaidos itakos, bet jei rimtai - o kaip elgtis? p.s. niekas manes neuzpuole…

Jasnenko, man tokios mintys kyla kiekviena vakara einant namo - nes musu rajonas ne pats ramiausias, o dar tie vaizdai tv apie nupjauta galva Baisu. Pirmiausia: atsargumo priemones: ant kaklo (po kurtke) geriausia nesiotis pinigine, i kuria susideti raktus, pinigus, dokumentus. Blogiausiu atveju - viska nestis kiseneje - tik ne rankinuke - jei isples is ranku. Kita liudna drauges patirtis - ja apiplese Kaune kopiant i biblioteka ant kalno vidury dienos - geriausia nesipriesinti - nes ja vilko zeme gerokai - nes tada gali suzeisti. Sveikata brangiau uz materialinius dalykus, kuriuos gali isigyti.

Ant kaklo pinigine… Ne Didele tikimybe buti prismaugtai Taip

O ant kaklo salikas? Nera tikimybes? Kelioniu metu i uzsieni dauguma tokias turi, kad kas nepavogtu dokumentu. Be to vagies demesys juk bus nukreiptas i rankinuka. Ar tu manai jis puls tikrinti kas ant kaklo? Abejoju…

zhinau tuos laiptus, vadinamieji kauko, ten pora metu kasdien vaiksciojau ir dirbau visai shalia tu laiptu, patarchiau nelipti tais mazhesniais, pro krumus, o geriau tais didesniais, akmeniniais, pro fontana, ten labiau atvira vieta. ta vat, ten mentai vazhiuodavo ir vazhiuodavo, as viska pro langa matydavau…viena kart vidury baltos dienos einant stovejo du vaikinai, nu tokie potencialus… paklause kiek valandu, pasakiau ir toliau nuejau, paskui tik dingtelejo, kad galejau gauti i galva laisvai, kazhkodel manes pasigailejo, bet ten nesvarbu ar diena ar vakaras, visada pasitaikydavo pleshimu… dabar gyvenu kitam mieste irgi ne kokios reputacijos rajone ir dar tenka dazhnai vakarais grizhineti namo, tai stengiuosi eiti is paskos kokiam nors zhmogui, raktus visada laikau kishenej, mobilka pasikabinus ant kakalo, i kiekviena sutikta zhmogu zhiuriu itariai ir seku akimus prasilenkdama…paranoja? -gal, bet priverchia gyvenimas

Ant kaklo moteriskes megsta auksines grandineles nesioti. Daznas zulikas progai pasitaikius patikrins ar tokios nera, o nuplesinejant surasta pinigine su tvirtu dirzeliu ant kaklo - galimi labai nelaimingi atsitikimai.

Tavo pasiulymai?

Skaiciau viena straipsni kuris man pakiso Gerai minti, bet ji tinka einant daugiau gatvemis: jeigu uzpuola pasirineki akimirksniu geresne mashina i spiri i shona kad signalke suveiktu - ishshoka jos savininkas i tt be to uzpuolikus suglumina tavo netiketas elgesys ir jie gali pabegti. priesintis nemanau ka pades Ne laba savo sveikata rizikuoji, o telefonus pinigines (nors ten ir pinigu ner, bet ira korteles banko asmens i tt ir panashiai) stengiuosi nesineshiot rankinej, nes ja ishpleshti lengviausias apliplesimo budas, stengiuosi kur nors vidinej kishenej, vaikinam patarciau nerukiti gatvej nes taj lengviausiais budas uzkabinti paprashant cigaretes (teip mano Vyras ne nepajutus telefona nufyrino kol jis aishkino ka taj paskutine), laikrodzio sakau kad neturiu kai klausia kiek valandu ir minu tolyn kuo skubiau Laimingas

Danaja,skaiciau ta straipsni Gėlė mintyse jau buvauissirinkusi i kurio masiniuko langas bus “paaukotas” Cha cha drauge vis pasakoja, kad nesiojasi viska prie sves , as paklausau, palinksiu galva ir toliau sekmingai visa turta rankineje tampau. Priesintis tai jau nesipriesinsiu, nes bendradarbei sitas didvyriskumas kainavo sulauzytus zandikaulius Baisubet is sesmes - ar jauciates saugus eidami, kad ir neturincio blogos reputacijos rajono gatve? as tai Ne

as tai nesiojuos, par. duju. rankinuke, bet dar neteko panaudot Nekaltas

Cia, tikriausiai,kaip man su raktais - nujauciu, kiad kazkur rankineje turiu, bet jei reiketu kritiniu atveju issitraukti - galiu beveik garantuoti - pasimesciau, supanikuociau ir baigtusi Cha cha ot geros nuomones apie save

na atvirai pasakius, as tokiais isskirtiniais atvejais nepasimetu Nekaltas

nemanau, kad kazhkokios instrukcijos “kaip elgtis uzhpuolimo atveju” pades ishtikus bedai. Labiau reikia, manychiau, su savim uzhsiimineti ir pareguliuoti savitvardos rankeneles. zhinoma, tokie bendriniai patarimai, kaip nelaikyti pinigu vienoj vietoj, jei tai didele suma, paskui, chia jusu mineti dokumentu ir kitu smulkiu daiktu apsaugojimai, zhalos nedaro…bet visi scenrijai, ypach aprashomi zhurnaluose, tai juoka kelia ala “staigiuoju budu ish deshinio kisheniuko ishtraukite raktus, kita ranka staigiai sugriebkite uzhpuolikui uzh keushiu, o tada kai jis ish nuostabos ir skausmo ishpus akis, durkite rusio raktu jam i deshine aki kiek kairiau nuo raineles…blah blah blah” ai nu ash tai pirmu numeriu turbut prikrauchiua i kelnes ir visas perskaitytas ir ishmoktas gelbejimosi instrukcijas pamirshchiau…a vat pvz mano padruzhke koki ten papildoma varzhta turi galvoj tai nesuprantu Kietas einam viena vakara, tamsu kaip pekloj ir ish uzh kampo strykt pacanas toks ir i mus “buuuu” ash nuomariu krentu, mikchioju, jauchiu kaip tvinksi aparatukas mano kairej pusej, o ji ramiausiai “ishsigandai?”…vat ji man paaishkino, kad ji kazhkaip visada galvoja, kad “na yra galimybe kad mane kahzkas uzhpuls ir ishgasdins ir t.t. nu ir kas …” ir ji kazhkaip nusiteikia tam…bet man tai kahzkaip ne du ne devyni vaikshchiot visur NUSITEIKUS kad kahzkass netrukus gali pasikesint i tavo pinigine ar tarpkoji Kietas

Juokiasinu istorija Gerai Gerai GeraiJuokiasi jega… net ka ir pridurti nera

Jei puls-spirk i tarpukoji.Ale jei nepataikysi-Tau nepavydziu…

na po viena uzpuolikai netyko. ju buna bent 2u. o dviem vienu metu ispirt i kiaushinius, tai jau diela tiechniki., jei jau ta sugebi, tada viskas px Cha cha

Kitakart pigiau atsieitu tiesiog atiduoti rankine Nekaltas

Kad nepataikysi, tikimybe 99% (nereikia filmais tiket). Nebent kada uzsiiminejai koviniu sportu, tada tikimybe nepataikyti kokie 90% Cha cha

Juokiasi Juokiasi Juokiasi GeraiKažkada vidurį dienos du snargliai buvo prisikabinę(tiesa, ir man tada 12 buvo Cha cha) Kažko neišsigandau- vienam įspyriau- o antras pabijojo lįst, nu ir nieko neįvyko… Cha cha O dabar- nežinau, vaikštau ir naktim, ir ta rajono reputacija šiaip sau(Petrašiūnai- Kaunas), bet kad nors kas… Nu gal aš pavojingai ir agresyviai atrodau Cha cha Nekaltas Būna gi žmonių su potencialios aukos veidu, mano, matyt, kitoks Nekaltas Nekaltas Nekaltas