Kaip elgtis tokioj situacijoj???

Kaip elgtis tokioj situacijoj???

Help! Ko gero as pati durna, bet situacija tokia.Pries kelias savaites buvo geras tusas, visi prisisiurbem kaip kiaules. Musu buvo 4 - as, mano vyras, mano drauge ir jos vyras. Nemaciau drauges jau kokius 5-6 metus, o mano Vyras is vis jos nebuvo mates.As jos vyro irgi. Tai va, paskui prasidejo tokia chirnia kad Apakęs Masinis nusirenginejimas. Tai va as buvau labai girta, mano drauge ir jos vyras irgi, tik mano Vyras nevisai. As is vis beveik nesiorientavau aplinkoj, drauge irgi, o vyrai mumis susikeite.Neseksui, bet tik taip pasiglamzymui. Kai as sugrizdavau i si pasauli tai numusinedavau rankas drauges vyrui, o mano tuo tarpu mano drauge glamonejo ir su ja laizesi. Painiai as cia. Vienu zodziu nieko ten tokio neivyko, visi buvom gerai ikause. Bet man dabar taip slykstu, kad mano Vyras mate kad as nelabai orientuojus situacijoj ir leido kitam vyrui mane ciupinet, o pats kita merga glamze. Ar as turiu teise ant jo uz tai pykt, ar pati durna ir kalta?

nei tu durna,nei tu ką.numalšink savininkės jausmą,pažiūrėk į tai kaip į linksmą nuotikį.juo labiau tu kitą taip pat glamonėjaiŠypsena

na cia lazda turi du galus,viena gali pikti ant vyro juk jis leido tau taip elgtis,o be to ir pats ten su drauge glamoniedavosi,antra tu pati kalta,nezinau kiek reikia isgerti ir isvis netikiu kad girtas nesupranta ka veikia,na gal klistuNekaltas

Gali pykti ant vyro. Nifiga jis taves nebrangina. Dar ir pats elgiasi kaip girta kiaule. Siaip abu jus zemu instinktu, musiau…

Tai tu vyro po to nepaklausei kodel jis tavo drauge "glamze"?

oi kaip supykciau ant savojo uz tokius dalykusPiktasPiktasKanda

Kas buvo tas buvoApakęs Mano atrodo kad geriau susieiti, pazvengti is savesGirtas ir … ir daugiau apie tai neprisiminti. Na ir padaryti isvadas apie Taurė poveiki savo organizmui.
Nekaltas

o ko pikti, jei ir ji pati kitą vyrą glamžė???!!!

Komunizmas Juokiasi… Niu, kas įvyko, to jau nepakeisi, ania? A apie vartojamą kiekį jau verta pamastyt.
Aš - egoistas TaipCha cha… Neduočiau savo Moteris glamžyt - Kanda

Čia iš tikrųjų taip buvo ar tik sugalvota situacija ApakęsApakęsApakęs Nu negaliu patikėti, kad tikra Ne

Aš tikiuosi, kad mano Vyras irgi … egoistas šiuo atžvilgiu, todėl nupasakota istorija atrodo labai VeeeKiaulėIgnoruoju. Kaip tam filme: "pit nado menše… menše nado pit… pit menše nado…nado pit menše…"

na nesuprantu Šypsena tokios situacijos. Jei mano Vyras budamas girtas arti komos pamatytu mane besibuciuojancia su kitu matyt abu nutrentu. O jei as pamatyciau kokia merga apsivijusia manaji Vyras as jai nepavydziuŠypsenaCha chaCha cha maziausiai tai klaiki plauku netektis. Tai ne itarinejimai tikrai zinau kad taip butu Šypsena

Situacija tikra. Galvojau kad ir mano Vyras egoistas ir uzmustu kiekviena kuris mane paliestu. Realybe kitokia.Man tada viskas plauke, nieko as nesusigaudziau. Mano Vyras susigaude ir kaip sake stebejo kad nieko daugiau neivyktu tik pasiglamonejimas. Pats tuo metu su mano drauge.Dabar man labai slykstu. netikejau kad gali kada nors taip buti.

manau panasiai.kai prisigeri,tai nieko zmogus ir nezinai,bet issiblaivius islenda pasekmes.Si karta "tariamai jis stebejo,kad nenueitumet toliau",o kur garantija,kad kita karta stebes? Nesuprantu as gerimo,kad daeitu iki tokiu vaizdeliu.

Nesigrauzk ir nepyk, nes nieko nebepakeisi. Paziurek i sita situaciaj is gerosios puses: juk nieko baisaus neivyko !!! Naturalu, kad kazkiek traukia kitas Vyras ar kita Moteris… Juk paprastai baliuose megstama pasokti su kitais ir ne pacius nkalciausius sokius Flirtas, o cia tik sioks toks nukrypimas ir tiek… Tavo Vyras nebuvo visai girtas, bet juk nebuvo ir blaivas! O alkoholis skatina instinktus veikti Šypsena Man, pvz., per vienos draugs gimtadieni yra teke glamzytis ir Bučkis su kazkokiu Vyras, o tuo tarpu mano draugas buvo netoliese (bet jis i mane demesio nekreipe). Gal taip norejau atkersyti, tik skirtumas tas, kad as tiksliai zinojau ka dara Juokiasi Man tas Vyras neatiko, bet tai buvo nuotykis nuo kurio mano draues pakaraupe buvo Šypsena Atrodo karteli mane net pridenge - perspejo, kad mano Vyras ateina Šypsena Tiesa netrukus po to "bajerio" man pasidare labai bloga ir po keliu vizitu i tuoleta ejau miegoti Šypsena

ale tikrai tu teisi, Taip gaila kad nepa.sidul.kinot Taip nu kita karta gal pavyks …Mirkt

visi vyrai … Kiaulė yla kazkada islenda is maiso…nejaugi tikejaisi kad tavo vyras kitoks? Juokiasi

to KUkU - o Tavo vyras koks bus / ar yra ? … Cha cha irgi toks pats… Cha cha Cha cha ???

man tai tiesiog panashu i gera pamoka, ir dar su happyendu… savo valia gi prisishniojot kaip Kiaulė - nu ir ka, patyrinejot ribas tiek santykiu, tiek alkoholizavimosi srityse… IMHO, svarbiausia sveikas ishvadas ish to padaryt - sekmes Šypsena