Kaip elgtis tokioj situacijoj???

kuom cia deti vyraiŠypsenaCha cha taigi autores tai nesuriso ir prievarta neglamze. Kiek suprantu ir ji ir drauge pacios tuo metu buvo nieko pries.
Siaip tai as 100% sutinku su trumpais Rydo pasisakymais

Visada taip sakiau… Cha cha
O paguodai. Tai dziaukis, kad neprisigeret tiek, kad tavo vyras su drauges vyru, o Tu pati su drauge…Flirtas

Nieko cia baisaus, nuotykis ir tiek. Ir nereikia labai jau savininkiskai ziureti i vyrus ar zmonas. Jei visiems patiko (nebuvo prievartos) tai ir gerai.

Taigi viskas bus normaliai, is pirmo karto negalima taip, kita karta daeisit iki seksoBaisu.

Nu panos,ta tema apie vyrus Kiaulė jau buvo…
O sioj pozicijoj suvokiu,kodel autorei pikta Piktas.Vyras JA LEIDO glamzyt ir GLAMZE KITA.Kai tai nukrenta ish giedro dangaus- visad skaudu ir pikta.Pirmoji neishtikimybe,pirmasis iskaudinimas…O atstumus romantika - po 5-7 santuokos metu sexas-tas pat per ta pati ir ta pati moteris (tos pacios kuno formos,judesiai,posakiai) nusibosta.Graudu,bet tokia yra tiesa,ir gerbiu tokius Vyras,kurie sugeba sau susikurti paivairinima su ta pacia moterimi,kuria tuokesi,vien todel,kad ja gerbia ir vertina.Juk tai yra ta pati moteris,su kuria taip noriai buvo tuokiamasi ir ji buvo pati pati Myliu
Deja,vyrams patinka nauji daiktaiŽliumbia .Ir jie dazniausia renkasi lengviausia seimos problemu sprendimo kelia-neishtikimybe…Pavargęs
Ek…Kanda

Sakyciau, durna ir kvaila esi. Liudna, bet…

  1. zakusavat nado
    2.Veee
    3.toks ten ir Vyrasjei kitasMoterisprigeres graibo ir dar naudojasi padetimi,kai jo Moterisgirta i nesupranta nieko.fu.chia paprashchiausia pagarbos vienas kitam stoka.

Autore!
Jos pavydi, todėl ir bumba.Juokiasi
Žiūrėk į tą nuotykį linksmai Gerai

Na, mano nuomonė nebus labai tolerantiška. Pirmiausiai, tai tik visiški idiotai nusigeria iki žemės graibymo. Tačiau jei graibymas neapsiriboja vien žeme, tai išvis prastai… Jei jau visai negali kontruoliuoti savęs, tai kitą kartą gali užsimanyti paskraidyti iš devinto aukšto ar pralėkti mašina pro miestą 130 km/h greičiu. Daugelis nelaimingų atsitikimų įvyksta per tokius girtavimus, kai žmogus jau nebežino ką daro ir nekontroliuoja savo veiksmų.
O tavo situacija tikrai nedėkinga. Dabar jau nepakeisi to, kas buvo. Kad visi nusigėrėt, tai ant vyro pykti būtų neprotinga. Patarčiau rimtai pamąstyti, ar verta tiek prisisrėbti, o po to Šeimos forume klausti kitų požiūrio į tokias orgijas.

Jūsų vyrai žinoma negražiai pasielgė, bet jūs su drauge ir pačios parodėt, kad esat visiškos qrvos, taip kad negali pykt Cha cha. Alkoholio poveikis ne pasiteisinimas, tai kaip tik sunkinanti aplinkybė Taip. Jei jau k_urvinatės, tai bent pasiieškotumėt su kuo nors ne iš pažįstamų tarpo. O čia jau visiškas partnerio negerbimas Blogai. Bet abu verti vienas kito Taip. Jei jau reikia patarimo, tai patariu pirmiausia išsiaiškinti, ar dar nesat visiškai praradę intereso vienas kitam, nes panašu, kad vyras ant tavęs visiškai b_ybį pamušęs, o ir tau ant jo nusispjaut Nekaltas
(Sorry už keiksmažodžius, bet manau, kad moderatoriai sutinka, kad situacija nėra labai dorovinga ir vargu ar galėjau ją dar labiau supošlinti Cha cha).

xexe… svingeriu kluba ikuret, bet drasos neuzteko viska padaryt kaip priklauso?

Spakajykis.
Tai - tik klonas. Tiria visuomenės nuomonę ir ieško šviežios mėsos. Taip

pindesiai… Piktas Ne

Deja, ne tik vyrams.

girtam jura iki keliu Taip taigi, dziaukis,kad pameni kas ten buvo Taip ir tikiuosi daugiau taip neprisisiurbsi Mirkt

Kodel dauguma tokie pikti? Nejaugi niekada nei vienas is jusu nesate padaugine ir pridare kokiu nors kvailysciu? Juk as ir nesididziuoju tuom, kas ivyko. Kalbejomes ilgai vakar su mano Vyras Jis sake, kad nieko ten tokio nebuvo ir nieko ten tas drauges vyras rimtai manes neliete, jam atrode, kad as puikiai pati rankas numusineju ir tai atrode kaip bludijimas, tai negi dabar jis turejo eiti jam snuki dauzyt. O del mano drauges, tai jis sake kad ten is vis nieko nebuvo ir jis jos beveik is vis neliete, tik kai sokant padejo jai nusirenginet. Kodel visi raso kad jam i mane nusispjaut, kad manes jis nemyli? Juk jis irgi blaivas nebuvo, viskas kitaip atrode tada. Tai jei jis dabar man sako kad mane labai myli ir kitu jam nereikia, del to vienintelio atsitikimo as turiu juo netiketi, jei visada elgesi kaip mylintis vyras ir i sona neklaidziojo?

Liubima, ar kas tu bebutum.
turit labai neeiline patirti. tai, ka pasakoji apie savo pokalbi su savo vyru skamba kaip uzglaistymas. siuo atveju, manau, glaistymas gali tapti jusu bendro gyvenimo dalimi… bo syki perzengus riba, kita syki ja perzengti zymiai lengviau… tik glaistymas kita syki gali buti kitoks - mieloji, as gi tave vienintele myliu… su ja - as tik fiziskai, o su tavim - visa siela…
liudna.

Uzgrauzciau savo vyraKanda
Is kitos puses: gal jus svingeriai?

Yra zhmoniu, kurie tiesiog "nemoka" gert. Kai alkoholis padaro bukais zhemiausiu instinktu vergais, kai nesvarbu kur, su kuo, kaip…Blogai Teko aptureti tokia shlykshchia patirti, tik stebetojos vaidmenyje - kai vyrishkis, n metu prisiekinejes kaip myliu-noriu-nigaliu-vienintle-nepakartojama ir t.t. ikales per savo firmos balius "lipdavo" ant "geranorishku" bendradarbiu Šypsena Kai isitikinau savo akimis, pasishlykshtejau visam laikui. Ir pasidare pofig man jo moralines pagirios po baliu visiems laikams Cha cha

Todėl, kad paslapčia pavydi Juokiasi

[quote]O del mano drauges, tai jis sake kad ten is vis nieko nebuvo ir jis jos beveik is vis neliete, tik kai sokant padejo jai nusirenginet.
[/quote]

Adin raz - ješčio nie gėjus? Mirkt
Jei rimtai - geriau mažiau klausytum davatkiškų kudakavimų. Jei poroje abu turit pagrindo vienas kitu pasitikėti, tai ir siūlyčiau žiūrėti į ta istoriją kaip į linksmą nuotykį, įnešantį į tarpusavio santykius taip reikalingos įvairovės ir "prieskonių".