Kaimas švenčia


Kaimas švenčia

Užp… ta jūros šventė jau :confused:

atejo ir praeis

Tai viskas praeina, tik aš nesuprantu, kas tuos kaimiečius traukia į tas masines šventes?

tai as kamietis Drovus

Dar vienas miestietis. O kas blogai, kad žmonės atvažiuoja pažiūrėt? Tu blia pas galvos daktarus nueik, nes nesuprantu prie ko čia žmonės ir lokai kaip tu ??? būtų privati valda galėtum neįsileist, odabar tai nesuprantu mykimo Nekaltas

Kad ten ne kaimieciai. ten miestieciai. kaimieciai per darzus, kiaules, ir nesibaigiancias sienapjutes neturi kada svest. Nekaltas

po 5 metu Palangoj… nu i nx… reiks vel 5 metus nevaziuot … gerai kad likusios atostogos dienos bus Sventojoj… Laimingascia tik gert ir neipareigojancio sexo vaziuot Juokiasi

MrC, o ko tu tikėjais? Viešbučio ir baseino su all included?

ta sventoji ne ka geriau nei palanga

Nu pas mus tie vadinami “kurortai” čiulpia. Į gatvę Basanavičiaus investavo ir maždaug jau zjbs, traukos centras Cha cha

nesitikejau tik i basanke iejes kominiu atmarozku gaujos… zmoniu kiekio… kaimietisku niuchalu su savo bazaru per visa gatve ar pliaza ,o jau padavalku kreivi snukiai …nuir t.t. Baisus

kam ko reik, pramogu - palanga, kam ramybes, gamtos ir poilsio - kursiu nerija ar latvijos pajuris.

under pries menesi sedejau sventojoj… nors papludimys prastesnis, bet zmoniu kiekis mazesnis… maziau marozu… skirtumas dzidzelis… Mirkt

Kas per pramogos Palangoj? Cha chaMrC, o tie taip vadinami marozai tau trukdė?

senai buvau, juk yra ten kur pinigu leist ar ne? As jau 10m< latvijos pajury vasaras leidziu, pinigus ten gali isleist tik pas vietini zydeli pirkdamas latviska alu Cha cha

Pinigai pagrinde išeina kavinėse daugiau nieko ten nėra. Kai mažas buvau tai bent atrakcionai zjbs būdavo, dabar tai lygiai tas pats ta Palanga kaip prieš daug metų. Nėra nieko kas ten trauktų, nu nebent į kokį SPA nuvaryt.

bebenciux… taip trukde… ejo mano trajektorija… Juokiasi

Gal ten Kosmoso samdyti banditai, kad susidorotų su tavim Juokiasi Išvis Palanga be jokių vizijų, jiems tik blia pinigų tik duok ir viskas. Druskininkai bent kažką daro, kad priviliot, o čia poxui viskas, dabar jiems “pagalvės” mokestis netiko, pirks modernią įrangą, kad nuskaitytų numerius ir susimokėtum už įvažiavimą Juokiasi Juokiasi

susidoroti… jei ne vienas ju koresas tai kiti du ant keturiu jau butu eje… betne tame esme… esme yra masofkej… nemegstu as masofkiu, bet ir latvijoj man nelabai… po triju dienustogaraut pradeda Laimingas