Kaimas švenčia

bebenciux, buvau vakar daktare, sake viskas ok, isgerimo lygi normalu palaikau Šypsena Tik, tu va kaimas esi ir nesupranti apie koki daktara as sneku, nes eini tik i masinius koncertus fonogramos paklausyt. Lietuvoje tik vienas kurortas yra ir tai nida, o kurortas jis todel, kad kaimieciai sau negali leisti ten nuvaziuoti.

Nu man irgi nepatinka kaip šprotams dežutėje trintis Cha cha

darkman, poxui tu ir tavo nuomonė Labas Tu kaip matau kažkaip aukščiau už kitus kaimiečius save laikai, nepatinka man tokie debilai Cha cha

bazaras Gerai Labas

nemanau kad nidoj brsngiau nei cia… bokalas 9 lt…mixo bonkute 10lt… Gerai

Intelektuale nepatinka kaimietiškas bazariux? Eik į kitą forumą Gerai

lyg nezinai kur vaziuoji, geriau tada +100km ir i koki ventspili jei jau reikia surmulio ar i jurmala, bet jurmaloj, tai ir kaip palangoj Veee

Cyborg, tai, kad visur mieste grimbergeno bokalas kainuoja 7-9 Lt, normali kaina. Bebenciux, bazaras reiskia siuo atveju sutarta, o tu cia kazkokias nesamones sneki, atsipalaidOk Šypsena

jeigu svente butu be zmoniu, tai ji ir nebutu masine svente. kazkas tau kaimietis, kazkam tu kaimietis. negrazu prasivardziuot - dzentelmenai, aristokratai ir kiti nekaimieciai taip nedaro Cha cha

woris kaip visada molodec Laimingaskujelinu katik turisto rusyno senas tarkas issiunciau… padavalka uzgajdina… prisipifineja prie visko…kodel taip salotas ilgai daro…kodel nesuprantat rusikai… pyfda… jau pradeda patikt man ia Juokiasi

Woris Gerai Aš nelabai suprantu to žmonių skirstymo į grupes.

MrC tai ruskiams Palanga kaip vietinis kurortas, tik kad dabartinės kartos padavalkos rusiškai nifiga nekerta Juokiasi Juokiasi

kas cia juokingo? spjaut i veida tokiems Piktas

Noretau pamatyt tuos nekaimiecius, kaip jie vakare apsivilke smokingus, eina i restoranus, paskui i operos koncertus klasikos paklausyt.

nu nekerta… bet tai nereik prisipifinet lygioj vietoj… ant viso kabako putotis… nx man ju klausyt… vaikas didelem akim ziuri i duras… Laimingasjau isejo… Cha chasake dar man… atvaziuosit jus pas mus… Laimingastik ka ten nx veikt… Laimingas

skirstymas islikes tik pasmus lietuvoi, atsilikeliu valstybei. Kaip pavizdys gyvenu dbr UK jia ar jaunas ar senas ar bagotas ar studentas visi tusina ir giliai pofik kas tu. O pasmus lietuvelei jei jau uzsideda tipo firminius drabucius ir cepke tai jau gali hamelint kaboke. o istikro sudo vertas nes nei vienas rimtesnis verslovas zmogus taip nesielgia Nekaltas

Helix Gerai Juokiasi Juokiasi Superiz Gerai

superiz as su cepkem, bet issiunciau chamulas kulturingai apsirengusias… nereik sprest pagal isvaizda… Laimingas Mirkt

Superiz, ir danijoj, ir svedijo lygiai taipat. Taip

pzda, daktaras jau lygis Cha cha tie patys pamaivos barmenai, ta pati etatine publika, tos pacios dvi mergos pusnuoges sokancios, tie patys trys didzejai tuos pat kompaktus sukantys Cha cha buvai karta daktare, vadinas zinai kaip ten visada Cha cha