Kai nusilupa oda

Kai nusilupa odaNekaltas???

Tai va turiu tokia problema ash persikepinau sauleje ir "sudegiau tai dabar nuo peciu labai shlykshchiai lupasi oda Veeegal zhinot kaip galima butu ja sulygint su rudesne oda arba bent padaryt kad nelabai matytusi padekit Žliumbia

siaip tai parauduse oda reikia kelis kartus per diena patepti saldytuve atsaldytu kremu “po saules” Taipo jei jau lupasi tai nezinau ar pades, bet vistiek reikia su kremuku drekinti oda Šypsena

Nesulyginsi. O be to, kai vėliau uždegs, vistiek plėmai matysis. Cha cha

Issitrink ****uku! Juokiasi

Pas mane tokia pati problema Liūdnas Nezinau ka daryt Ne reikia slepti pecius TaipAisku galima pabandyti idegio krema(nu tipo kai pasitepi atrodo lyg butu idege),bet nzn ar susilygins Nežinau

Bandyk su prosu Cha cha Baisu

Ash vakar ir nudegiau Mirkt nedaug bet skawda Cha cha nieko nedarysiu Liežuvis tikiuos nesilups Mirkt

nu man ir tas pats…bet kai as nusilupu apskui apsideginu ir vel lygiai buna…aisku jei pavyks saules pagaut, visgi vasara jau i gala…

tai tada teks soleriume lyginti idegima Šypsena

p i s k cierka-atsigausi! Taip Girtas Tūsas

Dazais užsidazyk Cha cha

As visad taip darau - persideginu, nusilupu o tada jau deginuos kiek noriu nes oda nebesilupa Taip

nebesilupa? Apakęsjega !!!bet uzhtat dabar shlykschiai atrodo Nežinau

na bent jau man tai tikrai nesilupa Taipdabar slyksti paskui bus grazi Taip

na bent jau man tai tikrai nesilupa Taipdabar slyksti paskui bus grazi Taipnu ziuresim bet dabar taip netolygiai ji nusilupus vienur ruda kitur balta ir taip shlykschiai atrodo kad taip ir liks Apakęs

nu ziuresim bet dabar taip netolygiai ji nusilupus vienur ruda kitur balta ir taip shlykschiai atrodo kad taip ir liks Apakęsnemysk i bata viskas bus ok…

nemysk i bata viskas bus ok… galetum ishsireikshti kaip nors pvz “nebijok” ar panasiai bet ne taip shlykschiai Nenu gerai jei bus gerai tai gerai

koks cia slykstumas, taigi naturalus gyvenimiskas procesas Cha cha - gal ir galejau sugalvot koki lengvesni zodi bet as perdaug suirzes Mirkt

zdarova bahuriuk! , nesiparink , px tie nudegimai Juokiasi