Kai nusilupa oda

ne del nudegimu parinuos Ne sveiks Kietas

va va kaip buna, kai nesitepi su apsauginiais kremais ir po deginimosi nenaudoji drekinamo kremo. bet kuriuo atveju tepkis su kokiu drekinanciu kremu, o ryt nueik nusipirkti kazko specialaus.

Nuo nuodegimų tinka kefyras… (na, šiaip išrūgos, bet kažin ar tokias pardavinėja)… Va taip…

padės kuo didesnis švytrinimo popierius Gerai nutrina visas tas nupuvusias odas Girtasgaliu jei nori aš pratrinsiu tau Cha cha

agha tepiausi ash tuo kefyru tai kai tepiausi tai vos neapsivemiau nuo to kapo fu net ir dabar bloga prisiminus Veee

padės kuo didesnis švytrinimo popierius Gerai nutrina visas tas nupuvusias odas Girtasgaliu jei nori aš pratrinsiu tau Cha chajau nebespejai nebeliko ka shlyfuot Šypsena

geraj kad pas man tokiu problemu NeeRa Drovus Laimingas Liežuvis~ degu rudaj…ir nesilupineju… Drovusir ka tau daryt nezhenau …

reikia gi saiko turet kepinantis saulej - tada nieks nesilups.

nieko cia nebepadarysi Ne. tiesiog reiks pora dieneliu palaukti, kol nusilups pati. man rodos, jokiu maskavimo priemoniu tam tikslui ner, nebent drabuziukas, dengiantis nugaryte

fainai skamba Juokiasi

kai po deginimosi nusilupa oda tai labuaij nemalonu!!! Ne tada nei idegio nebelieka ir dar siaip visokie namalonumaij Apakęs

shita tai lyg ir pastebejau

jau nebespejai nebeliko ka shlyfuot Šypsenanu nieko, kita kart kai vl apsvilsi turėk man eomeny ok Mirkt Cha cha

deginkis ir susilygins tik butinai tepkis kremais pries ir po deginimosi

nu nieko, kita kart kai vl apsvilsi turėk man eomeny ok Mirkt Cha chaok Mirkt

nu va jau viskas susitvarke;]aciu uzh pagalba aciu;] Girtas

Man irgi buvo nusilupusi Nežinau