kacių tualetai

kacių tualetai

na kaciu augintojai papasakokit ka beriat i kaciu tualeta? perkat ta smeliuka ar pvz suplesyta laikrasti dedat? o jei smeliuka, tai koki? as bandziau visokius tuos kur mazdaug 7-10 lt kainuoja, ant ju parasyta kad atseit sutraukia viska kai pasiusioja kate, bet ne velnio. kai kurie puse bedos, o kai kurie istyzta ir pasidaro kose. Liūdna tie brangesni smeliukai gal geresni, bet paklot koki 30 lt baisei gaila. Liūdna
kokius jus naudojat?

Tai gal per mažai įpylei smėliuko? Pilk daugiau!

geras smėlis ir kainuoja brangiau,o tarp kitko 10kg. smėlio užtenka visam mėnesiuj ir ilgiau,taip kad paskaičiuok kiek išleidi pigiam per tą patį laiką .

peku vokiska kraika is Tomas Philips - 20 kg berods 26 lt - uztenka geriems dviems menesiams…
beje juk yra kaciu tualetu - dezeje yra groteles pro kurias viskas ir subega i apacia. Jei kate ipranta tokioje dezuteje - ir kraiko nereik…
arba super variantas jei issidresiruojat daryti i klozeta…

perkdavau kazkoki granuliuota smeliuka. labai Gerai buvo. dabar jau to, kur pirkdavau parduotuvese nebematau…tai perku ivairius. bet tokio gero dar neatradau. tenka labai daznai keisti tuos naujuosius smeliukus

Yra dabar pasirodęs naujas toks tipo smėlis ne maišeliuose o bankej tokioj,baltos ir mėlynos spalvos,apie 40 litų kainuoja,girdėjau labai gerus atsiliepimus apie jį,na tiesiog stebuklas Cha cha

mano katinui labiausiai patinka smulkintas Lietuvos Rytas - kartais ne pats nespeju perskaityt …

mano murka lryto irgi nebrokija jei smeliuko tuo metu nebunaŠypsena

Shkac>> tu esi tikriu tikriausia sadiste kaip ir visi tau atsakantys Šypsena ishleisk savo katiniuka i lauka ir ishspresi problemas su smeliuku… ras jis pats to smeliuko. ir tik nereikia mano katinas naminis, nes tokiu nebuna Cha cha

matyt nelabai stipriai su savais argumentais jautiesi, kad taip rasai.kagi… galiu palinketi tavo kaciukui greitos ir nuobodzios mirties… galbut kitam gyvenime jis bus zmogum, o tu busi jo kaciukas.

gal ir nuobodu. Bet jau visi šunys ant šunų kariami dėl teršimo lauke. Tai užsiundykime juos ir ant kačių.

siaip jau geriau brangiau sumoketi uz kates dezute yra dabar visokiu ir brangesni smeli,kad nebutu jokiu kvapo…bet siaip geriau pratinti kate savo reikalus atlikineti wc …Aš nekaltas

gal zinot, kaip pripratinti kate daryti i wc ?

As taip pat turiu kate. is pirmo darydavo ant laikrascio, bet dabar pradejo eiti i vonia atlikti visus reikalus. neturiu su tuom dabar problemu. Galiu patarti kaip ismokiti eiti i vone. Paimk kate idek i vone, poto paimk uz vienos priekines kojeles ir taip padaryk, kad buktai ji kasa. Ir sakyk svelniai, kad cia tavo tualetas, bet zynoma is pirmo karto nieko nebus.

Į vonią? Apakęs Apakęs Apakęs
Jau geriau į WC eitų Aš nekaltas

tada nezinau! As neturiu tokiu problemu.

As tai darau taip: patiesiu visokiu laikrasteliu ant dugno, tada sluoksnis “smeliuku is parduotuves” ir priplesau juostelem popieriuku. Aisku, ilgiau nei savaite nelaiko ir siaip tos skaldos uztenka ilgesniam laikui. Beje, apie vonia: mano Bambonke, kai jaucia, kad jo vieta jam netinka “del nesvaros” ir seimininke nekreipia demesio i jo skundus (nes buna tokia litanija prie tualeto), eina savo reikalu daryti i vonia. Prie bajerio bicas – Gerai .

neeeeeeee i vonia vargiai ja igrusiu. vonia jai asociujuojasi su labai nemalonia procedura. kartais po nesekmingo kakucio tenka jai ruriuka plauti, nes kitaip visus kilimus istrina Cha cha tai va del to i vonia niekaip neitempsiu Cha cha

Ziurek pagal kisene viena siki dek smeli o kita siki laikrasti,beto ivairiose pardupuotuvese ivairios kainos,.Šypsena