kacių tualetai

Gerai ye, o maniskis ‘skaito’ Respublika! Šypsena

Na maniske tai eina i lauka ir padaro ten viska.

na mano tai jau priestarautu buti uzdaryta, ji netokio charakterio kad guli ir viskas. Na man gal paprasciau, kadangi as nuosavam name gyvenu, tai nebaisu ja i lauka isleisti, mieste tai as irgi dar pagalvociau Aš nekaltas su kaciukais, tai ji buvo sterilizuota, bet sveikata ar charakteris tai nesakyciau kad pasikeite, tikrai to nepastebejau.
va kadangi nebuvo isleista i lauka (nors buvo ir tualetas padetas) tai man uz tai i kambari pridare, tai paskui dziaugsmo turejau kai valyti reikejo.

klausimas auginantiems daugiau negu viena katina: ar dviem katinam reikia skirtingu tualetu, o gal uztenka ir vieno?

Pas mane du katinai, ilgą laiką buvo vienas tulikas - jokių problemų. Dabar naudoju du (nes kartais tenka atskirai uždarinėti), bet katinai nepasiskirstę tualetais, daro į kurį nori. Kartais gyvena trys katinai, tai irgi mainosi tualetais kaip jiems patinka. Pas kaimynė 6 vnt prižiūrėjau su dviem tualetais - jiems užteko (valant 2 kartus per dieną).
Vienu žodžiu, svarbu kaip dažnai nori valyti Šypsena

dekui uz info;] galvojau, kad i ne savo gali nenoret darytiCha cha

Na mano kaciukas tai tikrai naminis(bent kol kas) ir as tikraj neleisiu jo vieno i lauka,nes viena katina taip praradau…isejo viena diena ir nebegrizo Liūdnas

Na, ko gero ne visoms katems tai tinka - maniske nors pabuna lauke (nuosavas namas), bet "prispyrus reikalui" visada grizta prie savo dezutes

Mes perkam akmenukus specialius Nekaltas uz ~8 Lt

mes tai naudojam NATURE CAT GOLD. 5 kg - apie 10 Lt ir tikrai sukrenta gabalais, kuriuos su "šiupeliuku" išemam ir viskas. Kai kas dar rekomendavo Zverlit, bet niekaip nenuvažiuojam nupirkt.
Taigi kitų nebandžiau, bet jeigu, kad kokį labai rekomenduos - tikrai išbandysim Šypsena

mes tai naudojam "Nature Cat Gold", tarpkitko labai geras, sukrenta i gumulus ir kvapo nera, o kitos kai bandem tai nekas buvo…Šypsena

nueik i veterinarijos vaistine ten turetu buti "Lindo Cat" 5 kg apie 9 lt kainuoja Taip man shis labiausiai patinka TaipGerai
viena karta pirkiau brangius… Blogai labai blogi buvo Taip po keliu dienu teko pakeisti
o wa shituos kuriuos naudoju tai galima laikyti net daugiau nei savaite jei jau smirda tada reikia keisti Taip

ištraukiau temą, nes planuoju vėl turėt katę ir bandau sugalvoti, kur bute tinkamiausia vieta katės tualetui? Nekaltas kur pas jus?

pas mus tuolete, kur gi kitur? Negi desi smeli i virtuve ar kur koridoriuj? Šypsena
Visad paliekam truputi praviras tuoleto duris, kad kysa galetu ten patekt.

vienintelis tikrai geras kaciu kraikas yra "Zverlit". As perku kvepianti, 6kg/9,30lt. Esu isbandzius ir tuos brangius - nieko gero. O cia ir pigiausias variantas, nes paprastai tokia kaina buna uz 5kg. Susoka labai puikiai, sakyciau net susicementuoja, kasant tuos gumuliukus nesubyra jie.

Pas mus virtuvej. Kitur ir neiseitu, nes kate aplink deze vis prikasa smeliuko, tai kelis kartus per diena reikia susluoti. Virtuvej plyteles, tai gerai, o kitur kilimai. O be to kur daugiau deti - i tualeta kaip cia daug kas daro? Nu jau ne, pas mus tualeto durys uzdarytos buna. O be to kates deze gi nesmirda, kodel ji negali virtuvej ****i?

[quote]
zvaigzdute3 rašė:

…isivaizduoju, koks aromatas virtuveje sklinda katei pakakojus… Baisu

pas mane vonioj.
duris vistiek laikau atidarytas, kad dregme nesilaikytu. jokiu problemu…

Nu smirda nesmirda, bet … ne vieta katei "dirbt" virtuvej, prie maisto. Nehigieniska. O ka, jusu tuolete kaskas ne taip, kad butinai durys turi but uzdarytos? Juokiasi

Na, virtuvėj man kažkaip psichologiškai nepriimtina katės tualetą laikyt Šypsena
tualete vietos mažai… bet šiaip ta mintis man labiausiai priimtina Šypsena
o vonioj… kažkaip manau, kad negerai, nes grindys šildomos Nekaltas o gal nieko tokio?