Kablukų prasmė

Kablukų prasmė

Kodėl bobos nešioja tokį durną nepatogų nepraktišką dalyką?
O todėl ,kad vyrai patinai nori bobą matyt ne kaip sau lygų sutvėrimą, bet kaip vištą išriesta subine ir atkištais papais, papisamą daiktą, silpną padarą su apribotų judėjimu, prieš kurį galėtų jaustis pranašesniais stipriais medžiotojais patinais.Todėl tikrą mąstančios būtybės, o ne “moterišką”, savigarbą turinti boba tokio daikto nenešiotų Laimingas

funkcija jų-apsiginimo priemonė…patogu iš jo įspirtJuokiasi

ne is patogumo, zinoma.
nesioja, kad patiktu vyrams.
itemptos blauzdos traukia vyru demesi, ir kojos ilgesnes atrodo…
daznai aukstakulniu reikalauja etiketas…
asmeniskai man aukstakulniai tikrai nera patogus ir nera laisvalaikio avalyne.

O jei bėgt arba vytis reyk? Nekaltas

Eik kakuPiktas man grazu ir nesioju

O man patinka save kaip būtybes gerbiančios visur galinčios vaikščiot bobos,pačios duris acidarančios,susimokančios,i panašey Piktas

Tavo tave pačią žeminanti nuomonė suformuota šios vietos ir laiko,ir yra patriarxalinė liekana Blogai

Vau! aš tai kedus nešioju, man gerai yra Gerai

Kad tau negrazu ir nesupranti nieko apie tai, nereiskia, kad visiems nepatikti turi.
O tai daroma ne DEL VYRU. Isikalk mergaite

Napatinka, nes žiūrkės tokius nešioja. Naikint visas žiūrkes.

Ir senobės Kinijoj bobų pėdos būdava apvyniojamos,kad liktų mažos irgi ne dėl vyrų.Ir tai gražu buvo,ir norma Nekaltas
Tu esi socialinis daiktas Labas

nenesioju PavargęsNe
ale tai plb viskas del Vyras. kuo didesne lerva busi - tuo visiems labeu patiksi. (diedam) o ma tai esa slykstu ir nesuprantama. Nekaltas

Jis ne mergaitė. Ne xDDD

Lervos leidžia jiem pasijust medžiotojais ir pajaust savo patinišką vertę Laimingas

Rasau tai ka matau prie nicko, per kompa nematau, kas ten raso.
O jei tai yra vyr.lytas. tada viska supratau

jei ir deduos tai dėl savęs o ne dėl VyrasNekaltas

Norėčiau gerbt bobas,tik kad dauguma to nevertos Blogai

Ir kam tau tokis dalyx? Nekaltas

Apkabinimas