Kablukų prasmė

per pasirodymus neleidžia but su kedaisCha cha

Nes visuomenėj daug patriarxalinių liekanų Labas

Gal ir ne visos vertos. Bet juk nereiskia, kad jei uzsidedi aukstakulnius, iskart save nusirasyt turi.
Vienas dalykas, kulniukai laikysena gerina. Su jais eidama pasitikiu saim labiau nei su paprastais. Aisku paprasti patogiau - kasdienai beabejo. Bet netgi yra darbu, kuriame aukstakulniai tikrai geriau atrodo nei zemiAngelas

suprantu. tuo diedai ir esa Kvankt?

Pasitiki todėl,kad atitinki visuomenės normas,i nesupranti,kad tos normos žemina tave kaip būtybę Blogai

Su kulniukais eisena grakstesne.

tipo, su užpakaliuku Nemuno vingius vinguriuoji

Oi ne pirmsiausia sau patikt noriu, o ne visuomeneiLiežuvis
O siaip na tai yra daiktas kuris man patinka, tai ir nesiojuŠypsena

O niekada “grakščiai” aydama nepamislijai,kad žemini save kaip būtybę,paversdama daugumai patraukliu sexo objektu ir pataikaudama patriarxalinėms visuomenės normoms? Nekaltas

O kodėl tau būtent taip patinka,o ne kitaip… Nekaltas

Nemuno vingius galima ir be kulniuku vinguriutLiežuvis jei tik to siekiama

Na kazkam patinka kedai, kazkam dar kazkas, man aukstakulniai. As kitokiu batu net neturiu. Nekaltas

Tai nx tada kulniukai reikalingi,jei grakštumas ir be jų pasiekiamas Laimingas

Visiškas prisitaikymas prie atsilikėliškų normų.Iš tavęs gerai būtų balsavimo teisę atimt Laimingas

Tam, kad kazkam jie patinkaLiežuvis

O be izeidinejimu negalim bendrauti?Nekaltas

Patinka patinams, bo leidžia pasijust pranašesniems, ir patinka patelėms, bo tokiu būdų jos pakelia savo patelišką vertę,i dą beto išradusios yr parazitišką patinų valdymo būdą.Kam gi patelei ayt kurnors konors acinešt,jei galima treptelt kulniuku,ir asilas atneš Valio

Gal dar ir gerbt tave reyk? Nekaltas

Man jie nemaiso, bet uzpisa garsas. Piktas

O tava boba nešioj? Nekaltas