Ką tau reiškia tavo -iausia grupė?

…Laikai keičiasi, skoniai irgi…bet sentimentai Bon Jovi iki šiol tebėra Nekaltas

Tokios grupes dar nera, kad didziaja gyvenimo dali patinka. Kazkaip keiciasi…

na jau nesena, grupei jau 20 metu Nekaltas…pagal tavo logika turbut minet galima tik XVIII ar XIX amziaus kompozitorius…Cha cha

Nekaltas hm… gal ACDC, Bon Jovi…

Nu man taj 4eva buva yra i bus gereusias 2pac!!!
!!!
Krc pamiselis esu tai unreals Cha chaCha cha

Atsiprasau uz neisprusima…bet kiek tiems "2upakams" meteliu
???Juokiasi

Nu nelabai supratau ka turejai omeny sakydams kiek 2pakams metu,bet pohuj…
2pac’a klausau nuo 96 atroda(jy nusove 96m.),svolociai užknisai…Piktas

PINK FLOYD !!!

O shiaip, dar Grunge: NIRVANA,PEARL JAM,SMASHING PUMPKINS,ALICE IN CHAINS,CRANBERRIES; dar RADIOHEAD,MUSE,PLACEBO.

DEPECHE MODE - taip pat labai patInka!!!

malonu sutikti bendraminti… ŠypsenaMirkt

As daugiausiai klausausi grupes ATB… Siaip tai tu joks ligonis… Visi zmones turi savo megstama grupe… T.y. tokia grupe, kurios daugiausiai dainu patinka… Ir nori nenori privalo klausytis juCha chaTaip

Nu,kad nevisi.lyg ir…
NekaltasMirkt

o mane scooter veza…na dabartine ju kuryba manes nezavi,taciau tos senos geros dainos…kiek Alus isgerta ir Moteris kirkinta jom skambant…Kietas

neturiu. Man isvis konkrecios grupoes nepatinka, nes nera tokios, kurios veik visos dainos patiktu.Nekaltas

latviu Brainstorm jau ketvirti metai veda is proto ir manau dar ilgai ves, nesvarbu ar 20 metu man butu ar 40Šypsena

Frank Black - jau keliolika metu nieko geriau neradau.

deja mano skonis wis kejcias

Širdisprodigy,Širdis deep purple, ŠirdisrainbowŠirdis… ikishiol mano labai meelimos grupesŠirdisNiam niamŠirdis

ATB ir nieko daugiau! Daug kam atrodo jog sis atlikejas vienadienis, bet manau 11 metu grojimo, >10 albumu ir daugiau nei 150 gabalu neuztenka padaryti per diena?
Beje, ieskau ATB gabalu One fine day [australasia g’s rmx] ir saxy’99. Atsilyginciau jei kas turetu!

Queen… mano gyvenimo muzika, kuria klausau, klausiau ir klausysiu… Cha cha