Ką tau reiškia tavo -iausia grupė?

ATB ir nieko daugiau! Daug kam atrodo jog sis atlikejas vienadienis, bet manau 11 metu grojimo, >10 albumu ir daugiau nei 150 gabalu neuztenka padaryti per diena?
Beje, ieskau ATB gabalu One fine day [australasia g’s rmx] ir saxy’99. Atsilyginciau jei kas turetu!

Zinau,sprendziu pagal fankluba ir fanu unternetini puslapiMirkt Del web’o bus pavyzdys mums - depechu fanamsCha chaGerai

Nirvana - mano visas gyvenimas, mano muzikaTaip

Forever Metallica. Dar paklausau DM, Pink Floyd, RHCP, U2, Arija ir kitų amžinų grupių. Aišku Metallica man yra svarbiausia, buvo ir bus.

Gerai

death Nekaltas

negaleciau isskirti vienos.

na sakykim labai itin super patinka tai, ka groja RED HOT CHILI PEPPERS, bet juos tik nuo 93 aktyviai klausau… taip kad tai negali buti mano super super… saip

koki 100% megiamumo savo, paskirstyciau taip:

65% RED HOT CHILI PEPPERS
10% BON JOVI
10% ROXETTE
10% MICHAEL JACKSON
5% kiti… Šypsena

As tai kazkaip nuo seniausiu laiku save prisimenu tik su savo paciu "shustriausiu" kasetiniu plejeriu ir Foje zodziu murmejima panoseje.Isirus Foje persimeciau ant artimiausio varianto-Mamontovo.Dar uzsifiksavusios tokios kaip Red Hot’ai(aisku,kurie veza ir daba),HIM’ai,Radiohead’ai.Nepamirsk uzduot sito klausimelio po 20 metu,okai?Šypsena

Trumpas tavo gyvenimas ir nedaug muzikosŽliumbia

taj zhinoma…
Linkin Park kaj pradejaw klauseet taj nebesustoju nes joo dajnos kajp mano gyvenimaz, beveik wiskas atitinka

Tai o DM kur???ApakęsApakęsApakęs

Foje, U-2.

butinai!

Mirkt

Man ir tox klausimelis iskiloApakęs

dragon ir ma_tazzo

su DM man buna taip - neklausau jų visiškai kokius pusę metų… tada išgisrstu per kokį sumautą radiją, kad ir "useless" ir viskas… tada jau namie iškapstau visus albumus, mp3 ir t.t. klausau gal savaitę vien tik DM… klausau savaitę, dvi savaites… trečią įterpiu jau ir RHCP prieskonių ir t.t. o po kokio mėnesio DM vėl padėti į lentyną… kitas toks DM troškimo priepolis visada atsiranda, bet turi praeiti nuo mėnesio iki 3 o kartais 6 mėnesių tarpas… o po to vėl - BOOM!

tai argi galima pridėti ją prie dievinamų? i don’t think so…

50 Cent ir 2Pac’as Nekaltas ir daugew beveijk nieko Nekaltas

G

Nuo kada Tau taip parūpo mano gyvenimas?Nekaltas grupė atsirado tuo metu kai aš gimiauNekaltas manau dėl skonio ginčytis truputį neetiška.Nekaltas

turiu ir as ‘savo grupe’, tai butu PEARL JAM, sios grupes klausau jau 5 metai… nuo jos ir pradejau placiau dometis muzika, bet kaip nekeista, ju nustelbti nieks nesugebejo… PJ tai jau mano gyvenimo dalis manau Šypsenair esu be galo dekingas savo vyresniam proliui, kad jis, kai as dar buvau piemenys, man parode sia didzia grupe! va taip.

Per trumpai dar gyvenu Cha cha Nuo vaikystės jokios grupės neišliko Ne Tuo labiau kad ir neklausiau muzikos, kurią dabar galėčiau pavadinti “normalia” Cha cha Bet manau, kad tą, ką klausau dabar, klausysiu dar ne vienerius metus… Nes atradau tai, kas pavergė mane Angelas

queen… Taip