ka manote apie auskara lupoje pas vaikina?

ohoho! kiek nuomoniu ivairiausiu!! Cha cha ale kiek pastebejau, daugiau neigiamu nei teigiamu Ne Šypsena well… as tiesa ir pac jau siek tiek atveses prisedau ir pamasciau kaip bus kai reikes oficialiau su rimtais zmonemis pabendrauti… zinoma dar niekam nepaslaptis kad lietuviai yra koncervatyvus zmones… tik maza dalis zmoniu jau siek tiek tolerantiskiau ziuri i visa tai… ale tikrai, peno apmastymams suteike…
kad ne gejus esu, tai jau tikrai niekam ne paslaptis Cha cha o saviraiskos priemone visgi tikrai nebloga… kad ir kaip ten butu, grazu, negrazu, slykstu ar baisu, vistiek gatveje i toki zmogu demesi atkreips pirmiau nei i koki eilini pilka lietuvi… o gal net prieis, uzkalbins… o kai galvoje netuscia, tai ir auskaras nemaiso… well… ale jauciu dar rimtai apmastysiu, pries zengdamas toki zingsni…

hehe… o kas trukdo tokiam pliauksteleti atgal ir pasakyti, matai ta faina mergyte… tai va, dabar ji ant taves labai pyksta, nes tu pasikesinai i tai, kas priklauso jai Cha cha kam bijoti tokiu dalyku? nesuprantu… taip tik linxmiau gyvent… Cha cha

Man akiu neniezti nuo to, kad kazkas isiveres auskara kurioje nors veido dalyje. Taciau didelio susizavejimo ir nejauciu.

gerai pastebeta Gerai

Belenkas Blogai

na man tai laaabai graziai atrodo auskaras lupojeLiežuvisCha cha

taigi… atlyginimas jau arteja nesustodamas,jau turiu ir kompanija,kad man drasiau butu ir ne taip skaudetu Cha cha visgi Lauris ims ir pakvailios Cha cha jau nusiteikiau, kad skaudes kuri laika, kad nepatogumai visokiausi bus, bet kaip ir visada taip ir dabar grozis reikalauja auku Taip o zmogus gyvena viena karta, tad kodel tiesiog nepadaryti to, ka labai norisi padaryti? Cha cha vaat… baisoka mazumele, bet aj… Šypsena manau tikrai verta… ne tiek del ivaizdzio, kiek del saves, del noro pasikeisti, del noro kazkoki nauja zaisliuka isigyti Cha cha o jei ir persigalvosiu po to, visgi randukas vyrui nebaisus…

tai yra labai sex’sualu!
tik reiketu pagalvoti ar nepakenks tavo busimai karjerai darbe.
bet yra iseitis! Prasiverk auskara i liezuvi. Tai taip pat yra labai sex’sualu. Ir niekas nemato, ir niekas nezino. Zinau tai, nes pati turiu auskara liezuvyjeLaimingas

GAIDIENA.Taip

Man tai visai grazuTaip Gal net gi siek tiek sex’ualuGerai

O TARP KOJU NE?
Juokiasi

nx nesamone kazkokie…vis prisigalvoja is neturejimo ka veiktNekaltas

gi i lupa, ypac apatine, nepatartina durt, nes auskaras trinsis su dantenom, ir po keletos meteleliu vaiksciosi su auskaru, bet be priekiniu dantu.

Lauriis labai fainai sakyciau mastai… As visom keturiom uz auskara ir ner ka dar ir besakyt. Vat!!! Gėlė

Dar i ausi tai gal Šypsena

visai nieko,bet cia vaikinukas turetu buti ne kostiuminis,turintis savo stiliu…

Ne Veee Blogai

yra tas tilius, yra Cha cha tikrai ne kostiuminis… Ne Juokiasi o siaip didziausias stabdis del darbo ir bendravimo su klientais… jei jau sioje temoje tiek daug neigiamu nuomoniu, tai manau ir siaip zmones i tai labiau neigiamai negu teigiamai ziuretu… so po truputi bandau isidrasinti ir apsiprasti su mintimi kad liezuvyje visgi versiu… nors butent sioje vietoje itariu tikrai skaudes nerealiai… bet uztai nesimatys ant akiu taip is karto… Drovus
ehe… itariu kaip tevai ir bendradarbiai reaguos Cha cha bliamba gyvenimas veza! Šypsena o iki atlyginimo liko kazkur 10 dienu, gal siek tiek maziau… dabar tereikia surasti vertinga istaigele kur patikimai pradurtu man ta auskariuka… gal kas turit ka pasiulyt? Vilniuje?

Manau, kad tai yra sexy… Flirtas Bet gal ir lengvabudiska…, reiketu galvot i prieki…, ar daug dirbanciu vaikinu su auskarais lupuose matei? ??? As tai ne…, ne vieno… Nežinau

o man tai apskritai auskaras lupoj labai sexy atrodoCha chaAngelas