ka manote apie auskara lupoje pas vaikina?

Nu tai tada Labas tau Šypsena

as manau kad gaydys ya auskaras lupoje daba aiskuKandaPiktas

hm… kaip cia du kartus ta pati parase?Nekaltas

gejus tokius dubasinti reikia kad nesidaugintuKandaKandaBaisu

maciau viena vaikinuka, atrode ziauriai sexovai, vos susilaikiauŠypsena
jei labai nori prasomŠypsena

kam taip ziauriai? visokiu juk yra. negi neleisi zmogui ka nors tureti savo kune?

fantastikaGeraiTaipTaipTaip

Man tai atrodo kad tai nesamone. Bent tokia mano nuomoneMirkt

man tai slykstu…

Tik portugalai gali su auskaru vaiksiotiJuokiasi

nieko fantastisko nematau, kvailyste paprasciausia ir tiekJuokiasipanoresi ir praeis.Baisu

tai papraschiausiai kvaila.ir estetinis vaizdelis tikrai visai ne koks… auskaras… lupoje… tada prie to paties dar zieda i nosi ir tiesiai i tvarta. dabar madinga bile kas, zinoma, bet kazhkaip tikrai norisi tiketi, kad zhmonės dar ir protauja kartas nuo karto.
na nejaugi nėra kito būdo ishreikshti save, o tik auskaras į lūpą? Šypsena

nu shakes blemba !!!
Truxta zodziu Juokiasi
baxuras, jei tau tikrai svarbi kitu nuomone, tai draugiskai patariu - NESIVERK!!! bo kaip sakant paduhintas "biski" busi Taip
Neduok dieve toliau dar sugalvosi uzsidet kelnes kaip bulviu maisai, uzsiaugint gaurus,
isivert dar velnias zino kur ir ka… nu krce
Kaune geriau tox nesirodyk Cha cha
Kietas
P.S.: Sekmes!!! Mirkt

Vat vat o itariu kad buciuotis trukdys Liūdnas Na bent jau kai tik bus prasidures tai tikrai buciuotis negales nes skaudes vat Liūdnas Žliumbia

Vapshe kas pasako kad auskaras lupoje nefaina arBlogai tai durnas daiktas yra… Mano nuomone auskaras lupoj faina, grazu ir originalu… Liežuvis Angelas

Na man irgi auskaras lupoje nepatinka Taip Manau nesidurk Flirtas Taip Liežuvis

Man tokie nepatinka Ne

Ir man Blogai Cha cha

2 Lauriis :
nenustebk jei gavtvej tau pliaukstels per uzpakali kitas vaikinukas odinem kelnem ir ausksaru lupoje Cha cha

Ne