ka manote apie auskara lupoje pas vaikina?

pirma mintis kad jis gėjus Cha cha

pagalvok kaip valgysi!!!

Labai grazu,tikraiMirktO buciuotis tikrai netrukdo,patikekit,kaip ir netrukdo auskaras liezuvyjeCha chaAs tai asmeniskai noriu isiverti i antaki auskariukaFlirtas

Cha cha Cha cha Cha cha

I antaki kas kita Šypsena

Manyciau, kai uzgis zaizda bus zjb buciuotis, tik nepamirsk, kad gal kokias pora savaiciu net nesvajok apie buckius Bučkis

Na tas tiesa
Cha cha

o! net nematau kad po nosim darosi Šypsena mano tema vel atgijo? Cha cha liuks Gerai
o siaip tai… masciau masciau apie auskariuka lupoje… labai padejo ir jusu visu nuomones, tiek teigiamos tiek neigiamos… Mirkt nusprendziau kad Lietuva - bulviu ir kaimieciu krastas (ir niekam tai ne paslaptis tikriausiai jau Cha cha) ir kad zmones tikrai antipatija siokia tokia gali jausti… ogi emiau ir prasiduriau liezuvi! Cha cha
taip taip! jau kazkur savaite atgal galima atskaiciuoti… ir jau beveik uzgijo… visai nebemaiso valgyti, sneketi, buciuotis Šypsena super!! visai nesigailiu ir netgi siek tiek didziuojuosi! Cha cha visgi is pat pradziu buvo tikrai nepatogu Taip dabar gi vienas kaifas…

man tai grazu…gal nelabai sexualu…nors jei reiketu rinktis vert ten ta auskara ar ne tai neverchiau…kazkodel man graziau gal y antaky.

man i antaki tai kazkaip labai nesaugiai atrodo Ne vis pagalvoju o jei uzkabins kas nors, o jei miegodamas brukstelesi smagiau i pagalve… o jei besigrumdamas su hebra kur nors ne taip antaki atkisi… Pavargęs kazkaip nesaugu…

lupoj nesaugiau…

et… visgi liezuvyje geriausia Cha cha gal ir siek tiek nepatogu, ale… tik is pradziu Mirkt

auskarai yra gerai…shiaip pas mane yra lupoje auskaras(ratukas)ir man tikrai nemaisho buchiuotis su sawo bahuruCha cha… tai wat o liezhuwyje tai dar fainiau man atrodo…reiks ir man prasidurt…

kad jis gejuz Nekaltas

auskaras? Juokiasi

Labai ciotka, neklausyk tu, Lauri, tu nesamoniu apie gejus Mirkt

Mirkt ir neklausau… visokiu poziuriu yra, visokiu galbut ir reikia… tiesa man gaila tu zmoniu del ju ribotumo ir koncervatyvumo… bet tai Šypsena aj… uztai siandien nerealus oras Vilniuje!!! pavasaris atejo i Lietuva! Cha cha

Tikrai nieko teigiamo ar grazaus as tame nematau NeNeNeNe VeeeVeeeVeee

Niu as irgi sutinku su broliu Porter TaipTaip
Veee kazkaip tas swetimkunis burnoj Veee

Manau, kad jis nesubrendelis, arba pedryla.