Ką manote apie 50 Cent?

Ką manote apie 50 Cent?

Man labai patinka shita grupe ypach daina In da clubMirkt o kaip jums?

Veee nieko gero… man isvis repas hiphopas nepatinka Blogai

Man ziauriai patinka

ash tai labai pasigestu tokiu atlikeju kuryboje ivairoves ir apskritai kazkokio siuzeto… nes viskas ten grindziama kazkokia tai ishsigalvota valdzia, klanais…
klipuose vis tas pac - prabangus automobiliai, "cepos", kekshytes, kotedzai…

dar labai uzkliuna tai kad moterys klipuose parodomos visishkos kekshytes… Nekaltas kaip galima save taip zeminti Nustebęs
Veee Veee

apie si atlikeja ir jo daina buvo diskutuojama jau ne viena karta…

Nieks nevercia tu kekshyciu ziuret… Bet kam patinka tas ir ziuri, tarp ju ir ash Taip

veeeeezha…Šypsena

beto man atrodo kad Mejle turejo omeny daina,o ne klipaNekaltas todel su tom kekshytem…Liežuvis

liuxGerai

man tij nelabaij patinka… Liežuvis

ka as galiu pasakyti, nepatinka man 50cent. ir tam yra daugybe priezasciu. Viena ir pagrindine uzknisantis balsas, taip nuobodziai repuojancio nesu girdejus. o siaip manau jis tiesiog per daug pasikele, nes jam iki tupio dar daug plaukti s upe. tiesiog pasiseke 50cent kad juo uzsieme eminemas ir dr.dre Cha cha

Pusė velnioCha cha vienos dainos Gerai, kitos Blogai

Man tai cool,aisku jam pasiseke su Eminemu ir Dre bet kam ji uz tai niekinti. Siaip man patinka nestandartine atlikimo maniera,tarkim Ludacris,Clipse,Benzino

Nepatinka, ish viso repas man Blogai

jega!Žvaigždė Žvaigždė Žvaigždė Taip Gerai Gerai Gerai !!! Bučkis Myliu Flirtas Cha cha dievinu 50cent!ypac in da club!!!

To chilyyy, gal ir toli jam iki 2pac’o, bet su juo 50cent yra irashes pora gabalu Liežuvis

Dar viena komercinio HH marioneteVeeeEminemo pakaitalas.Atsibodo jew visiems eminemas tai Dre prakisho nauja zaisliuka masemsBlogaiKomercinis muzonas ir tushti lyricajBlogai va kas 50cent.

.:Who is 50 cent, i’m about the dollarLiežuvis:.

Kai paklausiai "In Da Club",galvoju,paklausysiu kitu dainuTaip
Nereikejo ne siustis-kazkada per VIVA laida apie juos rode.Tai siaubasVeeeLabai tas jo repas nepatiko,kazkoks greitas kalbejimasNekaltas
Ir ta "5o Cent" daina "21 Questions",teatleidzia fanai,
nera nekuo (man)ipatingaNe

man tai si grupeVeeeVeee