Ką manote apie 50 Cent?

nu nx…isgirsta zmones viena atlikejo daina ir psio: "dievai, nerealiai, veza" ir panasiai…uzknisa tokie dalykai…wot pasiklausykit pilnus albumus ir spreskit apie grupes/atlikejus Šypsena

nerealus jis yra. man patinka 21question. ir is vis New York City yra jega, pasiilgau jo!

pritariu. paklausius viso albumo gal tik kelios labai geros dainos… o daugiau tas pats per ta ir apie ta pati Šypsena kaip ir visurLiežuvis

kokia chia tau grupe ??? Cha cha Nekaltas atlikejas !!! Sheip taij geru gabalu yra !!! A I’m Hustler , How To Rob , Ya Heard Me ir daugelis kt. Nekaltas

Labai jau pigiai 50 cent Taip, net per pamaldas daugiau paaukoju Drovus

man visai patinkaGerai

eilinis nigeris su eiline nigeriška dainuška ir standartiniu klipukuBlogai

man taj tik 1 ju dajna fajna… ir viskas…

Jis turi padaryta ne viena klipa, kad nematet taj nevarykitŠypsena In da Club ner vienintelis jo garsus gabalasŠypsena Amerikoje labaj gerai ivertinti P.I.M.P., 21 Questions, Magic Stick, Many Men (Wish Death)… dar daug albumo "Get Rich or Die Tryin’" dainu neturi klipo, bet verta beveik visoms padaryti, nes kur prisidejo Andre Young(Dr. Dre.) visur gavosi masems patinkantis hip-hop’as, xaCha cha

Ir jei ziurite visokius europinius MUZIKOS kanalus ar klausotes Europiniu radio st. taj cia jau jusu beda! Visiskaj tikiu, kad fifty per daznaj ten ir neleidziamas…

xa xa xa pasizek o tada sakyk… deja vaikine klysti… leidziamas tas tavo fifty gal net per daznaiJuokiasi

Gali buti, tikraj nepasiziurejauMirkt

LiežuvisLiežuvisLiežuvisLiežuvis

kol nebuvo ilindes i komercija jis man patiko bet dabar manes jis jau neveza Ne po kokiu metu degraduos ir nieko nebesukurs komercija ji suzlugdys Nekaltas

o man nepatinka… Veee

Jou Gerai !!! kur dar Fat Bit*h Cha cha ??? The Hit Nekaltas Heat Nekaltas ir dar kitos ish senesniu jio albumu Cha cha

bliamba man tas 50 cent visishkas ****as… in da club buvo kazhkokia "kaledine eglute" skirta visokiom silpnaprotem zhiurkem paveikti… bliamba jei 50cent varytu normaliai… kas jam aishq dar toli grazhu tai nereiketu grojant komercija stengtis ishpopuleretiTaip o shiaip ash priesh komercija, priesh 50 cent ir t.t. gyvenchiau shtatuose nupischiau ji nuo vaizdoKanda

Nu jau vis geriau klausaus 50 cent,nei kokia popsiska grupeJuokiasi

manau jis tave nupistu Nekaltas gaidy…

man visai gaditca Taip .tokia superine nuotaika sukelia,ypac patinka,kai repo vakarelius padarom,tai centai kaip tik ant bangos.“Places to go”,“In da club"Barz” “21question” ir patc prikolniausias “Aint gangsta” Rulezz! Kietas