Ką manot apie pensinykus?

…dėl popiežiaus,beje,esi visai arti tiesosCha cha
…ateičiai-visas mano temas reikia skaityt per sarkazmo,
ironijos ir juodo humoro akiniusPavargęs…tokiems akulioriams
šiandie “Maximoj” 50proc. nuolaida…Taip
P.S.pensinykams-99proc.Pavargęs

Ni tu tikrai mane stebini, maniau, kad tu eilinis pacukas, uzsipuoliau gal per daug…

Is senu ir girtu ir mano mociute leido tyciotis, nes tokiais busite. O siaip pensininkai - ta visuomenes dalis, kuri dar gali jus, zalias jaunime, i tiesos kelia isvesti. Jie tikrai zino, kad turit pasilakstyti ir pasidukti, kad turetumet su kuo savus (savas) palyginti. Jie tikrai zino, kad i ten, is kur visi zmones parejo, vyrukus traukia labiausiai ir stengiasi jie i ten, kiek galedami, tartum i namus sugrizti. Jie tikrai zino, kad kai siela pipranta, akys kitaip mato. Ir, patikekit, jie tikrai zino, kaip pasielgti, kai skauda ten, kur baigiasi sirdis ir prasideda jausmas.
Pagarbiai, dubasininkai, as nesiparinu, bet iki pensijos liko jau nedaug

Atsiimu savo zodzius!
O dabar prisipazinkit - kas turi mociute, kuri gyveno Kaune, atsikrauste i Vilniu, megsta geles, serga alergija, gauna 400 lt pensijos, turi drauge, atostogaujanti siurbli ir visa savo gyvenima sugeba papasakoti per valanda BaisuBaisuBaisu
Kodel man taip nepasiseke…PavargęsPavargęsPavargęs

Sugeba visa savo gyvenima per valanda papasakoti??? tai tu laimes kudikis! mano mociute per valanda gali speti papasakoti nebent apie savo isleistuves, ar mylimiausia mokytoja… viso gyvenimo atpasakojimui jai reiktu…hm…5 metu Pavargęs

but still, ji mano mociute Bučkis

[quote]Aisq ir mes tokie seni busim ,bet jie ir nagli…KandaApakęs

Ne tas zodis, kokie nagli Piktas

i rezerwata wisus

O dar kai su trečia koja pradeda daužytis… (Ni), tu irgi taip darai?

Mėta - o Tu čia tą trečia koją, kurią turi pensinykai, o pensinykės nea?Nekaltas

Mėta-aš esu wln pensinykų specnazo būrio “Lazda” vadas…Tūsas