Ką manot apie pensinykus?

pensinykai sux and must dieKietas

Nu kad ir kajp noreciau, nieko sakyt negaliu, ple gi pac po geru 45 metu tokiu tapsiu, visi gi tapsim pensinykajs, o kaj pis prota kazkox shkacas prie nosies, negi nenagli sugebesim ishlikt? gal duos Dievas is 64.5 numirsiu, taj netex skurdziu pencininku but…

Bet shita… shejp jie gadina musu shalies ivajzdi…
Buvo pries koki men. norvegaj i svecius atvaziave, taj sako mergos axulejnos, visas cheap, super shalis, tik visi jusu seniaj labaj poor, sako ka jus jiems darot, kad tokie vargani?
Juokiasi

[quote]Mazhis rašė:
Bet shita… shejp jie gadina musu shalies ivajzdi…
Buvo pries koki men. norvegaj i svecius atvaziave, taj sako mergos axulejnos, visas cheap, super shalis, tik visi jusu seniaj labaj poor, sako ka jus jiems darot, kad tokie vargani?
Juokiasi
[/quote]

tai ką, siūlai juos ištremt?Pavargęs

Pensinykam dangus - kaip balandžiam Taip

Nebent nemažai per gyvenimėlį užgyvenę turėtų ir ruoštūsi tau paliktiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

turbut tu daugiau tersi miesta,nei tie vargseliai seni pensininkai…pazesim,ka sakysi,kai tavo eile bus buti senam Šypsena

Cha chaCha chaCha cha

pensininkas ir Afrikoi pensininkasJuokiasi

Niu mes ir busim senukaisCha chaNenoriu sene buti bet ka padaryti?DrovusTex…

ne Ignoruoju

[quote]Dipse rašė:
Niu mes ir busim senukaisCha chaNenoriu sene buti bet ka padaryti?DrovusTex…
[/quote]

nebūtinai…Mirkt galima žilos senatvės ir nesulaukt…

Manau izoliuot reikia tokius encefalopatus pacukus kaip tu. Vat butent jus tersiat miesta, issigimeliai besprizornikai, mokslu nebaige valkataujat gatvese, tokius kaip sunis gaudyt reikia :confused:

GeraiTaip

(Ni), tu “šlifuoji” gatves iš neturėjimo ką veikt…Pavargęs

Ir dar pridursiu, kad pas kaikuriuos toks kvailas mastymas, jauciu dumbliais jusu sielos atsiduoda, ishsigimusi karta, mano suo didesni intelekto koeficenta turi uz temos autoriu…

…taigi visi žinot,kad man net 12 metelių,ir turiu viena
chromosoma per daugVeee…kaip nekeista-vėl temoj pagavau
durnelių,nesusipažinusių su mano medžioklės metodais…Laimingas
P.S.pagausiu pagausiu…Cha cha

A rimtai paskaiciau tavo pora pasisakymu, idomus tu zmogus, keistas bet idomus, nei tai zmogus nei velnias…

…kitą kart prieš komentuodamas,pasidomėk-su kuo bendrauji…Šikšnosparnis

As issakau savo nuomone i tema, man nesvarbu ar tai popieziaus ar kieno kito tema, toliau paspelioju apie zmogu kuris ta tema sukure… Tu dabar is salies paziurek i savo tema… nepasakytum to paties kaip as?

Pagyven kelias desimtis metu ir taip snekek, gal pridubasins tave tavo anukai Piktas