Ką manot apie pensinykus?

Ką manot apie pensinykus?Pavargęs

…ar teršia jie miestą,ar reikia juos dubasinti?Pavargęs
…jie pasidarė nagli kaip balandžiai…Pavargęs

Nieko mes blogo nedarome Piktas Na paburbuliuojame ant jaunimo ar lazda tevishkai uztvojame, bet viskas tik ish dzideles meilos Gerai

juos reikia myleti Myliu

ateis laikas kai ir mes tokie busim… Nekaltas

…jie pasidarė nagli kaip balandžiai…Pavargęs

Mieli senukai Apkabinimas

turetu buti spec. policijos dalinys juos gaudyti po viena ir dubasintiTaip

uzkniso jie galutinai Piktas vakar alaus bonke ateme 3 susuke…Piktas

visokiu yra, visokiu reikia. Kada nors, mes visi pensininkais busim. Galu gale, musu tevai, kuriuos mylim irgi jau pensininkai, arba visai netrukus jais taps.Apkabinimas

nervuoja tie senukai bet ka padarysi reikia prie ju priprast

…Kopenhagoj pvz. yra Kristianija-legalus narkomanų
kvartalas,tai gal ir wln galima ką nors panašaus
organizuot…ten budėtų greitūškė ir raitoji policija…Nekaltas

JuokiasiCha cha

Kuo jum tie pensininkai maiso…netolerantiski zmones Nustebęs

Nu kad nervuoja tai tikrai. Ypac mano kaimyne pensininke - burba del to, kad per ilgai siurbliuoju kilima (o ka man daryt jei as visa 4kambariu buta issiurbti turiu Drovus ) Cha cha Ji gyvena 7 aukste, as - 9 tai kai rukau balkone jai i kambari dumu prieina… Nu, pensininke… Juokiasi

jei šliaužia kaip vėžliai ir dar burba - taip ir noris įspirt arba įkast… Cha cha

o lietuvoj yra seneliu namai Liežuvis

TaipCha cha

[quote]Baleika321 rašė:
Nu kad nervuoja tai tikrai. Ypac mano kaimyne pensininke - burba del to, kad per ilgai siurbliuoju kilima (o ka man daryt jei as visa 4kambariu buta issiurbti turiu Drovus ) Cha cha Ji gyvena 7 aukste, as - 9 tai kai rukau balkone jai i kambari dumu prieina… Nu, pensininke… Juokiasi
[/quote]

o mano draugei pasakė, kad ši nerūkytų laiptinėj, nes jos vaikas (suprask, anūkas) dūsta…Pavargęs

o mes pasidarem…kas mes pasidarem? Nauji pensininkai…seniai isnaglejo, o mes "sutizom" kam moliughai…

as nieko pries pries juos neturiu,bet artais uzpisaKanda,jau kai as busiu pensininke tai nebusiu tokia bjauriJuokiasi