ka galejau suvaryt?

ka galejau suvaryt?

o buvo viskas taip su draugu darginomis biski pas mane jau senei pavaros sunkokai jungdavosi. Per dantracius praeidavo… Taigi kaip buvo : vaziuojam 1 saiba 2 saiba jungiant trecia… ji neisijungia grudant per prievarta kazkokiu tai budu sugebejau igrust 1 saiba (prasyciau nevaryt cia del to cia nelaimingas atsitikimas ) taigis visi tam priklausantys garsai pasigirdo ir likau be sankabos taigis ka galejau suvaryt? kiek man cia reiks pakratyt pinigine … aciu uz rimtus pasisakymus Liūdnas

Ma n kartais budavo,kad pirma sunkiai ikisdavau,tai uzteko sankabos diskeli pakeisti,o jei tau isvis sankaba dingo tai nezinauNe

sheip tai sakyciau keisdamas sankaba ir greiciu deze pasikeisk

pravaziavau paskui visos saibos kaip ir sveikos liko nedingo tai nafik man ta greiciu deze keist? ir ka butent as galejau suvaryt ? na vaziuot tai eina ,bet sankabos visai nebera ir kai ja ismini tai girdisi silpnas cypimas toi vitoj kur traukute i greiciu deze ieina.

Na tu Semka pavaraiJuokiasiNa burt nesiimsiu ka ten papylei,geriausia pasidomek servize,tik zinoma ne mazdos.Bet suma trizenkles nevirsys tikrai.Draugelis keite sankaba 2,5 mazdai pats dirbo tai detales atsejo apie 200lt

jo kai sugebi tai netrunki gal dar koki serviza parekomenduot galetum as kazkaip kitur niekur nevaziuoju tik i mazda serviza. seip tai man dar ir smagrati reiks pasikeist nes anksciau pakaitines buvau Cha cha

Jo Semka pavarai kai netingi, nemyli tu savo MX’o, oi nemyli. Juk mashina turi zmogui tarnauti, o ne zmogus mashinai. Jei ka uzhsukLabas.

Pasidomek reklamose,tikrai rasi servizu kurie tik dezem usiimaLabas

GAL SANKABOS TROSA NUTRAUKEI,ARBA ITRUKO IR BAIGIA PASKUTINIS GRATAS NUTRUKINET.O SIAIP SIULYCIAU ISSIARDYT IR PATS MATYSI KAS TEN TAU NETVARKOJŠypsena

tureciau galimybe kur ardytis tai gal ir ardyciaus o trosas tai netruko traukute kur minkos sanakaba vaiksto i greiciu deze puikiai tik vat sankabos tai nema pedalas minkstas minkstas

Man atrodo kad tau diskatorius parejo nes pedalas paliko laisvas Taip

Tai va Semka,drageri tuCha cha,daba pas panas pestuteCha cha

Jei pas gera meistra nuvarys greit sutvarkys nelabai didelis tas gedimas. ilgai pas mergeles pesciam nereikes vaiksciot

Ale gi vistiek,bent dieneleMirkt

Tai dienelei gali pasimt tevo masina palauzyt bet ne taip stiprei kaip savo nes tada teks dvi remontuot Cha cha

kad tevas tolokai gyvena uz poros simtu kilu tai nelabai pavyks Šypsena dar reiks diskatoriu susirast mune23 nevaryk cia bliamba paciam kiba niekad kraujas neuzverda pasizaist? Cha cha a merga namie sedi po ranka tai galiu ir pescias iki jos pavaiksciot Cha cha Cha cha Cha cha Niam niam

beja nezinau ar keisiu serviza pasiskambinau meistriukui tai tas net sake gal paemes hebrantus is servizo atvaziuos iki manes pasiziuret kas ten galejo nutikt nes paciam i miesta tai nelabai vaziuot be sankabos. O juk mes pazystami tik tiek kiek as remontuojos pas juos tai manyciau neblogs tas servizas ir hebrantai zeba. Cha cha

Del to ar blogas ar ne tai ner kalbos.Tik siaip is senu laiku nuomone liko kad firminiai servizai daugiau lupa.O jai kaina prieinama ir niekad nepavede tas servizas,tai kam keist?

na kainos kaip cia pasakius… dar galim kentet o pavest tai kolkas kaip ir ne na viena karta ,bet tas buvo senai ir neteisybe Šypsena