ka galejau suvaryt?

Nieko tie firminei servizai daugiau nejima aisku jei mato kad apie masinas zalias tada gali nesamoniu pripliusuot. O geriausei kaina is karto susitart. TaipTaipTaip

Na va isarde ir paaiskejo ka sudraskiau sankabos disko farido i miltus ir sparnelei prie kuriu farido buvo tvirtinamas jie seip laikosi ant dvieju kniedziu tai atitruke nuo vienos kniedes visi sparnelei Liūdnas tai vat ka suvariau plius dar rado ,kad isminamas goulis muzikuoja kaip pasiutes pries tai nesigirdejo… taip ,kad vat ko reikes ieskotis… Liūdnas Pavargęs

Na ka as sakiau,teks pestuteCha cha.Ir trizenkles sumos nevirsysiKietas

na uz isminama guoli tai manau paliksiu atitinkamai o uz pati diska gal ir neprudus

Mano Calibrai panashiai buvo, kai prie 110km/h "netyce" isijunge 1-a shaibaŠypsena Uzhteko sankaba pakeist ir viskas.Jau 20kKm pravazhiuota, kol kas pasekmiu nesijauchia(tfu tfu tfu) Šypsena

Prie 110 1 begi?! Idomu kaip tu ji ten igrudai…

Tai kokius prudus jau kainuoja ismynimo guolis? Apakęs Siaip idomu , nes pas mane lyg ir bando cypt sankaba ismynus Piktas

Kai moki netrunkiŠypsena Ish 2-a bandant jungt trechia. Chia buves savininkas, ne ash, bet shalia buvau tada. Garsas trmpam kaip britvos patapo, ir gerai, kad shipuotos padangos buvo, tai slyst pradejo, manau su vasarinem pasekmes skaudesnes butu buvusios.

Na nedideles isminamo pamelavau jis man atsiejo 80 litu bet ji norint pakeist reikia greiciu deze nuimt o tai bent maniskei apie 200 litasu sankabos diskas kainavo 290 pasiemiau nuo 2litrinio mx nes ismatavimai visi tie patys jis kainavo160 jai pulsit kas akiu draskyt ,kad netinka kitos jegos tai dzin kai sudraskysiu ir sita del savo taupumo kita kart zinosiu ,kad negalima to daryt ir kitam patarsiu . Dar diskatoriu pirkau deveta ,bet daug geresnio stovio nei maniskis 100 lt darbas man kainavo apie150lt tai viso malonumas atsiejo apie 500lt :confused: Pavargęs stai taip

Na Semka,sveikinu vel isijungus i vairuojanciu gretasTaurė

aciu aciu tikiuosi nebeprisidirbt ir ilgai cia pasilikt tose gretose Cha cha