ka daryti kai nesutari (su mochiute).....

ka daryti kai nesutari (su mochiute)…

taigi ka daryti tokiam zmogui, kuris ziauriai nesutaria su savo mociute?
ka daryt jai ta mociute perdaug kisasi i tavo asmenini gyvenima? Nekaltas

ghm… paaiskinti, jog siais laikais viskas kitaip ir laikytis atokiau nuo jos… nieko protingesnio nesugalvoju Nekaltas

ir aiskinu as jai tai , bet vistiek ji savo… Nekaltas stengiuosi su ja ir kuo maziau laiko buti… bet kartais kai pradeda aiskint tai tiesiog vezi varo Pavargęs

Gal mėgink su ja nesibarti,nekreipk dėmesio į jos komentarus ir tyliai,ramiai elkis taip kaip tau atrodo reikia elgtisMirkt

man irgi aiskina, bet kai pamato, jog tau px, dazniausiai nustoja… beje, kam patinka, kai jam kasnors aiskinama?..

Didele tau uzuojauta.Tikrai yra nepakeliama,kai tau vadovauja,nurodineja ka,kaip ir kada daryti.Taip mociute nori tau tik gero,nes jos patirtis didesne,taciau kas per daug,tas nesveika.Siulyciau vengti bet kokio kontakto,t.y.nesileisti i kalbas,negirdeti ka tau sako,praeiti pro sali kaip pro tuscia vieta.Jokiu budu nesileisk i konfliktus,nes nuo to bus tik dar blogiau.Ir nebandyk jos peraukleti - tai beviltiska.
Gelezines tau kantrybes.Labas

siaip atriboti reikia visus kurie kisasi i tavo asmeni gyvenimaŠypsena

Gal pasakyk, kad nesikistu.

Geras patarimas…Praeiti kaip pro tuščią vietą Veee Veee Veee

as su savo mochiute retai matausi, bet ji megeja paaiskinti kaip as tureciau elgtis, o ko nederetu daryti… uzknisa, bet stengiuosi pernelyg daug apie savo gyvenima nepasakoti ir taip isvengiu konfliktu. vezi man irgi varo, bet surandu buda kaip nuo to pabegti - "aga, gal ir teisybe sakai… bet dabar neturiu laiko, einu indus suplauti" Cha cha o apsisukusi padarau taip, kaip man reikia…
be to, dar pvz mamai primenu ka nors papasakoti apie namus, tai ji mane isgelbeja… Laimingas

Skaudu, bet ignoravimas beveik vienintele isheitis… Po kurio laiko gal susivoks, kad ir jai reikia keit bendravimo taktika…bet geriau to nesitiket Šypsena Taip nuo mamos atitolau… Beveik nebendraujam, bet jei bendraujam tai beveik be konfliktu… Gaila aishku…kad su artimiausias zmonemis nepavyksta sutvarkyti shiltu santykiu…

vat butent, kad skaudu buna ir ant saves pykstu, kad taip begu nuo artimo zmogo, bet ka darysi… kad kitaip neiseina… Nustebęs

Bandyti sutarti Taip Jei labai pabosta - tam metui pabėgti Šypsena
Taip, močiutė gal ir perdaug kišasi į tavo gyvenimą, bet ji tau blogo nenori, ji tave myli, tik galbūt netinkamai tą meilę parodo. Bet pagalvok, kai ji numirs, po kelių metų tu galbūt jos labai pasiilgsi, bet tada su ja pabendrauti nebegalėsi.
Aš su savo abiem močiutėm irgi pykstuosi, tačiau stengiuosi arba nutylėti Šypsena, arba bandau savo teisybę įrodyti Šypsena Ir man pavyksta Taip Tik reikia begalinės kantrybės…

nu as ta mazdaug ir darau ka jus sakotTaip betvistiek noretusi kad ta mociute nesikistu visai, bet tai tikriausiai ir neimanomaNe

…pabandyk sudominti ja kazkuo kitku…juk ‘kisasi’ tik tada, kai jusu nuomones vienu ar kitu klausimu nesutampa. rask jums abiems idomia tema ir kalbekite apie tai…
…geras budas ir klausyti ka tau pasakoja…seni zmones megsta prisiminti jaunyste, isklausyk…gal ir ji kada atsimokes tuo paciuNekaltas
Flirtas

gaila ir taves ir tavo mociutes
kaisioja ji tau kaip nori ane Nekaltas
kisa ir kisasi nuolatos visaip Nekaltas
bjauri ta mociute Kanda

tai kad kol su ja pasisnekesi Nekaltas be sansu Nekaltas o dar ji neprigirdi Nekaltas

O jei nepavyksta apriboti to kišimosi į tavo gyvenimą,tai ką tada daryti?

O jei sakyta 1000 kartų ir nepadeda,kaip tada?