ka daryti kai nesutari (su mochiute).....

Taip visi mes įvertiname tai,ko netenkame.Manau,kad kai močiutė numirs ( o to niekas jai nelinki,lai gyvena iki 200 metų )tada gailėsimės dėl visko,ką esame padarę ir mums bus labai sunku ir skaudu,bet šaukštai jau bus po pietų… Žliumbia
Juk visą laiką įvertiname viską tada,kai ko nors netenkame…

Taip sutinku,kad močiutė bjauri,bet pasvarstykime kokie mes būsime tokio amžiaus sulaukę,jei tiek dar sulausime.Neduok dieve,būsime dar bjauresni,tada tai vaikaičiams užuojauta iš anksto.

[/quote]

tai kad kol su ja pasisnekesi Nekaltas be sansu Nekaltas o dar ji neprigirdi Nekaltas

[/quote]

Sakai neprigirdi,o gal ji tik girdi tai ko nereikia,o ką reikia tai negirdi?Mano močiutė taip elgiasi…Apakęs

tai kad kol su ja pasisnekesi Nekaltas be sansu Nekaltas o dar ji neprigirdi Nekaltas

[/quote]

Sakai neprigirdi,o gal ji tik girdi tai ko nereikia,o ką reikia tai negirdi?Mano močiutė taip elgiasi…Apakęs

[/quote]

mano mociute sako kad ji neprimato ir gana stipriai neprimato , bet vistiek kaip as pasidazau tai pastebiNekaltas ir dar pasako kad visi spakliai yra negrazu Kanda

Gili uzhuojauta…Nustebęs
Pati turiu mochiute, kuri nieko nesako apie mano dazhymasi ar apsirengima, tachiau labai stipriai buvo nusistachiusi priesh mano gyvenimo meile.Širdis
Niekas nepadejo, nei aishkinimai, kad ji myliu, nei irodinejimai, kad ash su juo laiminga. Be to tuo metu dar gyvenau pas ja Veee Budavo tikrai nemalonu, nes negalejau nei parsivesti draugo nei ka. Tai paemiau ir ishejau gyventi i nuomojama buta. Buvo katasrofaKanda
Nieko stebuklingo neivyko. Dabar praejo du metai ir ji po bishki suvokia, kad turiu mylima vyra. Lyg ir susiprato.
Kovos man nepadejo. Tiesiog palikau jaNustebęs
Ka padarysi, kartais vienintele isheitis isheiti, nekreipti demesio, ignoruotiTaip

Linkiu daaaaaaag ishtvermes ir kantrybes.
UzhuojautaLiežuvis

Taip taip mano mociutei irgi buna,kad kai paduodi valgyti,tai nemato kas lelsteje ideta,vis klausineja,tai sakutes su peiliu neranda…o kai pernai vasara pamaciau ja sode nuo krumo serbentus skinancia,tai is pradziuApakęsApakęsApakęs,dabar nekreipiu demesio,nes moka apsimestiGerai.Vietiek jos nepakeisi.

BEGTI!! Apakęs (ir rekti PavargęsJuokiasi)

Vieną kartą reikia tokiai močiutei gražiai ar piktai paaiškinti, kad jos kyšimasis nereikalingas. Jei ji nekreips dėmesio, tada reikėtų ignoruoti ir nekreipti dėmesio į ją. Jei ir tai nepadės, tai ji tikrai beviltiška. Iš viso nenorėčiau su tokiu žmogum bendrauti.

tai kad nera kur begti Nekaltas

As esu aiskinus gal 20000 kartu,vistiek tas pats,neperauklesi,nekreipi demesio tai ji,ateina atsistoja ir vistiek savo teorija aiskina.Uzsidarai kambaryje,kad jos negirdetum,tai ji priena prie duru ir garsiau pradeda kalbeti,nors tai visiskai niekam neidomu…tai kaip tada dar gali isaiskinti?
Paskutiniu metu ismokau nekreipti i tai demesio ir nesigadinti sau nervu…neverta.Ne

kundira puikei tave suprantu Šypsena
tai ka… abi turim nelabai kokias mociutes Kanda
tai belieka mums ir laikytis cia vienom Labas
nes kiti musu nelabai ir supranta Ne
tai laikykimes Labas

Teisingai darai, kad užsidarai į kambarį. Jei yra galimybė, užsileisk garsiai muziką. Galbūt kai kurie žmonės palaikys tokį elgesį nepagarbiu, tačiau pirmiausiai nepagarbiai su tavimi elgiasi močiutė, jei negirdi, ką jai sakai.

Taip,kas su tokiom problemom nesusidure,sito niekada nesupras…juk svetimo skausmo nebuna
ŽliumbiaŽliumbia
Nieko…manau,kad kartu kaip nors istversimeLabas

nepades sitas dalikas, taigi mociute ir taip neprigirdi, tai kad ir bus muzonas ant viso garso tai vistiek jai girdesis tyloka muzika, taigi sitas budas atmetamas Juokiasi

nius…tai negi daugiau komentaru nebus? Nekaltas rasykit rasykit dar savo mintis Nekaltas

Nupirk tu jai GėlėGėlėGėlė, Lūpos i zanduka ir pasakyk, kad vis tiek ja be galo myli, kad ir ka ji tau aiskintu. Taip

tai ir nuperku per jos gimtadieni Nekaltas bet ar as ja myliu kai taip ji nervuoja mane Kanda tai dar cia klausimas Nekaltas

Teisingai darai, kad užsidarai į kambarį. Jei yra galimybė, užsileisk garsiai muziką. Galbūt kai kurie žmonės palaikys tokį elgesį nepagarbiu, tačiau pirmiausiai nepagarbiai su tavimi elgiasi močiutė, jei negirdi, ką jai sakai.

[/quote]

nepades sitas dalikas, taigi mociute ir taip neprigirdi, tai kad ir bus muzonas ant viso garso tai vistiek jai girdesis tyloka muzika, taigi sitas budas atmetamas Juokiasi

[/quote]

Deja tas budas padeda negirdeti man jos bambejimu.O del neprigirdejimo,tai kai su ja sneki,tai negirdi,o kai su kitais seimos nariais,tai ateina ir isiterpia i pokalbi…
Tai kaip suprasti ta neprigirdejima?Afiora…Apakęs???