Ka daryti? Draugas pavydi del , o man baisu...

Kazkas yra pasakes, kad jei istikro myli zmogu, tai duodi jam visiska laisve.
Pavydas nera meiles israiska, tai greiciau "salutinis efektas" Šypsena Proto ribose pavyda yra gerai. Taciau tas Laurittos vaikinas biski perlenke lazda, manomanymu. Jis nepasitiki savo mergina. Pamenat toki tipa su diktofonu is "Amelija is monmartro"?

O kaip tu pati jautiesi - ar teisingai pasielgeiNekaltas

Tai buvo prieš kalėdas… dabar vasario mėnuo, o jis dar pyksta? Jei pusantro mėnesio Vyras negali atleisti tai jau ligaTaip. Man kazkodel atrodo kad tu jau seniai gyveni narvelyjeLiūdnas , arba kaip liaudis sako "po padu". Juk jis pats tave pastumejo Blogai "…vaziuosiu pas mergas ir grisiu namo tik kita diena po darbo", taip sakant sugadino nuotaika kuria poto butinai reikejo atitaisyti Taip… Juk tu tik isejai (be to su broliu ir drauge),o jis jau Piktas.
Kas buvo jau pernai neturetu sugadinti jums gyvenimo. Nebent Vyras taves visai nemyli.O gal jis nori prisirinkti sau kozeriu (tikrinti SMS, niekur neisleisti be jo Kanda leidimo) ir dar kersys ("Padarysiu kad jaustumeis taip pat"). Nepyk, bet tai meile, bent jau is jo puses nebekvepia…Liūdnas
Tavo vietoje dar pakenteciau Drovus kokia savaitele (bet tik jei nuotraukos pasirode neseniai) ir ramiai su juo pasikalbeciau. Jei jis vistiek bus PiktasPiktasPiktas tai nebeverta tau kankintis ŽliumbiaLiūdnasŽliumbia nes po metu ar dvieju teks skirtis.
Sekmes ieskant keliu LūposŠirdisTaurė i mylimo Vyras širdi…

Dekui Gėlė
As jam bandziau aiskinti, kad musu santykiai man yra pats svarbiauias dalykas. Jis sake, kad nepasitiki manimi absoliuciaiLiūdnas
Jis mano, kad Bučkis tai jau neistikimybe, o as i tai ziuriu kiek kitaip.
Apskritai i tokius reiskinius ziuriu liberaliau.

As ji myliu taip, kad atleisciau jam net tikra neistikimybe ir man skaudu kad jis man negali atleisti tokio dalyko kaip Bučkis Liūdnas
Daug galvojau ir zinau, kad jo man reikai labiau nei laisves.
Jis, sake, kad nezino ka daris… O tai labai gasdina Žliumbia Sake, kad nera tikras, jog nepaliks manes. Po tokiu zodziu tikrai plysta sirdis Sudužusi širdis, sakes kaip skaudu tai girdet Žliumbia
Ir dar jis sako man nesinervint. Nesinervint kai zeme slysta is po koju? Kai jauti, kad griuva laimes pilis, o nezinai ka daryti ir tau sako, kad negali padaryti nieko, sako, kad pervelu. O vaje Žliumbia

jei draugas yra pavydus - S.U.D.**A.S taves laukia gyvenimas
ir neklausyk sapaliojimu , kad jis pasikeis, ar tu pasikeisi…
tai tiek info Mirkt

Bandysiu spėti ateitį.
Draugas greitai įgaus tolerancijos, supras, kad lakstyti po savo chebros vakarėlius, fotografuotis ir skelbti internete Apkabinimas Bučkis ir pan yra visiškai normalus dalykas.
Tikiuosi, kad brangindama savo laisvę, esi pasirengusi ne mažiau laisvės suteikti ir kitam. Taip

Mes gyvenam kartu apie 7 men. Jis issiskyres su zmona, turi vaika. Kai mes susipazinom, jie tvarkesi skyrybu dokumentus (as ji isimylejau vos paamciusi, o kad vedes suzinojau po 2 d.). Jo zmona gyvena pas jo tevus (man tai atrodo Apakęs). Jis lanko vaika. As jo tevu nesu maciusi ir nezinau ka jie apie mane galvoja. Mes gyvenam pas mano tevus.
Man labai sunku buna, kai jis vaziuoja pas savuosius, nes ten buna jo ex (as tuo metu visada sedziu namie). Bet as jam nepriekaistauju, nors rizikos tikrai yra. As nezinau kaip jis bendrauja su ja, kaip elgiasi ir t.t., bet pasitikiu juo. Jis jauciu, kad nesupranta kaip kartais as jauciuosi. Buna akimirku, kai pasidaro skaudu, nes pagalvoju, kad jie ten vis dar kaip seima, o as…Nežinau
Jo tevai vaziuoja pas jos tevus per sventes ir pan. Bet cia jau nukrypau nuo temos Šypsena
Manau nevertinu draugystes?
As tiesiog manau, kad nepasielgiau taip, jog nebebutu galima neatleisti.

As nemaniau, kad galeciau taip pasielgt. Nesamoningai gavosi tas Lūpos.
Zinau, kad jei jis butu panasiai pasielges, tai buciau jo paprasiusi pasiaiskint ir paklaususi ar jis myli mane ir ar jam reikai manes. Jei Myliu, tai buciau Apkabinimas ir pasakiusi, kad nepykstu ant jo.

Nesuprantu, kodel bangoj atsiranda tokiu dar zmoniu, kurie pateisina tokius poelgius ir ta bachureli, kuris pyksta del to, vadina nesveiku, idiotu ir t.t.
Idomu, kiek cia is jusu taip jau ramiai reguotu, pamate nuotraukas, kur tavo panele(jau zmonele beveik) buciujasi su kitais?! As tai mastau taip: jei viena karta uzluzo, tai bent jau viena karta tai padare anksciau, bet neuzluzo! Taip kad nepasitikejimas tokiu atveju garantuotas nezinau iki kurio laiko…

Tai kas cia tokio,kad buciuojasi?O patys ka darot?Ir papus paciupinejat,ir…
Ir moterys tyli…
Taip kad nereikia "lialia",kad jus toki sventiAngelasAngelasAngelas,tik nimbes klijuok…Uch,susinervijau,ainu zoleliu pagersiu.

Siaip apie ta bucini jis suzinojo tik pries 2 dienas. Kai jis taip sureagavo i mano isvaziavima i ta meeta nebegalejau jam pasisakyti, o be to ir neteikiau tam Bučkis jokios reiksmes… Man jis nesukele jokiu emociju ar pan. Siaip jau anksciau man yra teke aiskintis del tokiu dalyku, kai as isvis enbudavau prasikaltusi. Pvz., pries egzus ateidavo grupiokai uzrasu pasiskolint (atsisviest), o jis jau priekaistus reiske. Kazkaip tikejausi, kad tik juokauna. Mano vaikinas nenori suprasti, kad jei ne ta vo grasinanti sms as paprasciausiai buciau isgerusi gal kokia taure Taurė ir viskas. Man nebutu reikeje bandyti kelti sau nuotaika ir akzkam guotis ir tikrai nebutu jokiu :h ar Bučkis As mielai po tos smsm buciau gryzus atgal, bet nebegalejau Liūdnas

Manau jis myli. Nes ei nemyletu tikrai nesikankintu taip. Man skaudu matyti, kad jis taip jauciasi, kai suprantu, kad tikrai rimto pagrindo tam nera.
Tavo zodziai labai atitinka mano mintis ir mano nuogastavimus (sakyciau suvis i desimtuka). Bet as dar tikiuosi, tikiuosi, kad kaipnors viskas susitvarkis, nes jis man reiskia viska. Nuo pat pradziu supratau, kad iklimpau iki ausu. Jei jo taip nemyleciau, tai galeciau kelti savo reikalavimus, bet prarasti ji man atrodo baisiau uz bet ka. Zinau, kad gaileciausi. Blogiausia, kad nezinau ar jis manes nepaliks. Kaip sakoma "viltis durniu motina". Bet vilties man reikia, nes kitaip butu perdaug skaudu Sudužusi širdis Žliumbia

Gerai

Mano poziuris laaabai panasus.
Jis mano, kad tas su kuriuo gavosi ta nesamone man kazka reiskia (Veee net pagalvojus apie tai). As tiesiog viena akimirka nustojau save kontroliuoti, truputi pasidaviau ivykiu eigai galima sakyti. Bet juk tai tebuvo Bučkis

O tu niekada nesi suklydes? Niekada nesi pasielges ne taip kaip reiketu? Tai buvo vienientelis kartas (aisku tai zinau tik as, o jis to nezino).
Oj kaip greit zmones pasmerkia Piktas O ka negi visi, kurie taip smerkia yra sventieji Angelas? Abejoju… Ne Ne

Visiškai nieko smerktino Taip
Svarbu tik, kad dama, kaip jau tapo įprasta, nepradėtų Žliumbia pamačiusi savo partnerį darbo reikalais pietaujant su dailia moteriške.

Tai kas man belieka? Sokti per balkona Juokiasi
Man baisiausia siuo momentu - nezinomybe. To as labai nemegstu Ne Ne Ne

Visai ash
Žliumbia,kai matau pietaujant su ta dailia moterishke.Netgi kartu pietauju.Taip

Gerai Gėlė Gėlė Gėlė

Butent moterys tyli. Ne del tokiu dalyku tyli ir atleidzia…
As jauciu eisiu i vaistine raminancios arbatos, nes tas jausmas kai vaziuoja stogas yra nekoks.
Anksciau 3,5 m draugavau su bachuru, kurio dabar jau zinau, kad nemylejau. Per ta laika as nesu tiek verkusi kaip per sias dvi dienas, aisku nebuvau ir tokia laiminga, kaip pastaruosius menesius. Nebuna dziaugzmo be asaru? Nebuna viskas tik gerai?
Vakare, kai jis pradejo sakyt, kad gal geriausia butu, jei is mane paliktu man Sudužusi širdis ir asaru tramdyt nebegalejau :-[ O jis sake man: "O ko tu nerviniesi?". Tik karta gyvenime iki siol esu patyrusi ka reiskia toks skausmas ir toks sielvartas Liūdnas Tai kankinimas tikraja to zodzio prasme. Jauciuosi tokia pazeidziama siuo metu.
Gerai, kad dabar namuose esu veina - nors nieks nekankina, nes siaipjau tai tevai su savo priekaistais taip pat grauzia ir skaudina mane. Tada imu jaustis tokai niekam tikusi :-[
Tikiuosi, kad kaip besibaigtu visa sita nesamone as bent jau sugebesiu nenusivilti savimi.

Blogai

Negražu įkyriai lįsti į svetimus verslo pokalbius.
Kur ta išgirtoji moteriška tolerancija ir pasitikėjimas, kokio jos pačios reikalauja?

Stebetojau,ash ten norejau parasyti ,kad neverkiu ( NeŽliumbia ) kada jis pietauja.

Internete nera fotkes kus as Bučkis, yra tik kur Apkabinimas. Nezinau kaip jis atkniso ta su Bučkis. Jis siaip jau kompiuteristas ir sake, kad tam puslapyje, kuriame yta meetu foto ne visos jos afisuojamos.
As jam tikrai galiu suteikti tos laisves. Jis daug kartu manes klause ar tai reiskia, kad jis dabar gali laizytis su bet kuo ir as nepyksiu. Nu ant tiek tai jau ne, bet del kazkokio Bučkis tikrai scenu neelciau.
Jauciu, kad jis man kersis. Jis tai moka… Jei taip - as to pati prisiprasiau Nekaltas
Jei kokia Moteris papasakotu tokai situacija, tai sakyciau, kad ne tas zodis kaip as jai nepavydziu.
Dabar zinau kas tai jausmu sumaistis: kai viena akimirka Šypsena, o kita jauŽliumbia