Ka daryti? Draugas pavydi del , o man baisu...

Kam reikejo? Kam ejau?
Visai nedaug as ten isgeriau. Bet sampanas po alus greit apsuka galva ir taip reikalingas atsargumas dingstaLiūdnas Man bent jau taip buna, kad suvokiu, jog gali buti negeru pasekmiu, bet tai tuo metu neatrodio realuLiūdnas Zinau, kad prisiviriau koses. As ne Angelas, bet tikrai nesu kazkokia besirde blogiete.

Bjauriai skamba, bet suzinojai jo viena trukuma… Daba zinosi, ko nereikia daryt…

I meeta jis neis tikrai. Jam tai nepatinka. Zinau, kad mums reikai akzkur eiti kartu. Jis praktiskai nemate kaip as bendrauju su kitais vaikinais. As tikrai nesikariu ant kaklo kiekvienam pasitaikiusiam. Zinau, kad Flirtas sunkinanti aplinkybe. As stengiausi kalbeti atvirai, bet blogai kai jauciu sumaisti.
Sakai panikuoju? Gal truputi. Tiesiog geriau papanikuot kazkie ir susivokt jausmuose, nei atideti viska i sali. Bent man tai padeda (ta prasme panagrineti problema, isklausyti nuomoniu). Kazkaip tada kitaip imu ziuret. Zinau, kad ne pasaulio oabaiga ti tikrai.
O jis is tiesu yra puikus vaikinas, tik va tas pavydasLiūdnas Gal neuzdaris jis manes i narveli Šypsena Reik tiketis. Stengsiuosi elgtis gerai, nes manau, kad verta Taip, o ir kitos iseities neturiu - be jo gyvent nenoriu Ne Ne Ne

Apie jo pavyda itariau ir anksciau. Jis zino tiksliai ko nenori ir yra atsargus. Sake nebenori buti "durniaus vietoj". Mano, kad as ji pazeminauLiūdnas

Tavo draugas nuostabus, ypac jo argumentai.
Gal nusipirk nekaltybes dirza ir draugui iteik raktelius?

Jei tai realiai butu imanoma taip ir padaryciau Šypsena
Jauciu problema issisprestu Taip Taip Laimingas

Gerai, kai pats esi nepavydus… Nesuprantu zmoniu kurie svingeriuoja, kuriems dzin su kuo miega ju antra puse. As pats nesu baisiai pavydus, bet jei pamatyciau savo mergina su kazkuo buciuojantis apsikabinus, tai nezinau kaip sureaguociau. Be to, kas zino ka ji dare veliau? gal buciavosi jau atsigulia? Siuo atveju pasitikejimas dingsta.

o aš suprantu tavo draugą. Jei tu kiek padauginus Taurė bučiavaisi (tegu ir draugiškai, bet kažin kaip kitiems gali pasirodyti), tai gal kitą sykį irgi "padauginus" gali dar daugiau padaryti?
Be to, kažkaip keista būtų bučiuotis su žmogumi, kurį pirmą kartą matai Nekaltas

matai kas gavosi—norejai pasiguosti, o kuo viskas baigesiBaisu
nieko negaliu pridurti prie pasisakiusiu, nebent tai, kad tik tu gali nustatyti narvelio ribas, arba tu ji arba jis tave, bet abiem atvejaisVeee
ir myli tu ji kazkaip vaikiskaiGirtas su laiku suzinosi, kad is meiles siais laikais niekas nemirstaLiežuvisnepakeiciamu neraNekaltas
Flirtas

manau, kad prisidirbaiNekaltas… ir esi pati kalta… na dzin, kad prisigereiGirtas, buciavaisiLūpos ir dar kazka ten darei Apkabinimasbet kam jum ta reikejo internete paskelbt??? o dabar verk neverkus, bet jam suteikei daug laisves veiksmams ir busi dabar nuolat atsiprashinejanti ir verkiantiLiūdnasLiūdnasLiūdnas

As tarp kitko irgi lab. norejau eiti i meeta Vilniuje, bet kadangi apie ji suzinojau paskut. minute, teko Vyrasapie tai pasakyt diena pries tai. Reakcija buvo audringa, sake kad atjungs man interneta, kad kvailai elgiuosi. Paverkiau ir pasakiau kad tai yra mano reikalas spresti su kuo bendrauti. Jis atsiprase, bet as nusprtendiau pasilikti su juo namie. Jis yra pats artimiausias man zmogus, gal kita karta atvyksime kartu. Nemanau kad verta aukoti gerus santykius del tokiu dalyku. Bus dar tu meetu ir susitikimu. O Vyras kas kart nepakeisi.Labas

Ale kaip visi varo ant vyro Apakęs Merga apsikabinus buchiuojasi su kitu, o jus smerkiat ji?.. Interesnai…

As ji taip pat suprantu. O ta zmogu as ne pirma kart maciau.
Tik va man idomu, kad is esmes retas kuris pataria kaip man reiktu elgtis. Juk to kas jau buvo as negaliu pakeisti, kad ir kaip noreciau.
As tiek neisgerciau, kad galeciau dar kazka padaryt.

Siaip as norejau objektyvaus situacijos ivertinimo. Esu dekinga uz tai. As nupasakojau viena situacijos puse ir stengiausi pateikti tai kiek imanoma objektyviau, o ne taip, kad visi manytu, jog as esu teisi, o jis ne. Sakai, myliu ji vaikiskai? Šypsena As gal visgi truputi idealiste. Nesu nusvilusi sparneliu (bent kolkas). Nemanau, kad mano meile vaikiska. Nemanau, kad pasitiketi mylimu zmogum yra vaikiska.
As nesakiau, kad mirciau, jei jis pabegtu, bet kad ilgai butu Žliumbia Žliumbia tuo esu tikra Taip Taip Taip

nepavydėtina situacija Nekaltas užuojauta Gėlė
manau, tau reikia tiesiog nuoširdžiai pasakyti savo brangiausiajam Vyras ką jauti Taip ne tik, kad gailiesi, bet ir kaip tau jis svarbus, kaip tu vertini jūsų santykius, ir kaip svarbu, kad jis tavim pasitikėtų (pradžiai bent pabandytų) Nekaltas
na, viso to tau aiškint nereikia… bet kad jau prirašiau… Šypsena
sėkmės Apkabinimas

Objektyvas fiksuoja tik fizines zmogaus padetis, o sios, paprastai priklauso nuo zmogaus vidines busenos, tad rades tokias nuotraukas ir nekeliantis jokiu pretenziju vyras tikrai butu asilas. Jis kitos iseities neturi, o tau dabar teks sukti galva, kaip ji nuteikti kita linkme Taip

Lauritta GėlėLūpos.
Ziogeli.
Jei bijai,kad jis Tave uzdarys i narveli ir niekur negalesi isheiti nepasiklausus jo-tai perlipk save ir pasakyk,kur jam eiti…Nors ir myli ji.Sudužusi širdis
Jei neisivaizduoji savo gyvenimo be jo,o zinai,kad vis tik bus,kaip jis kad sake-kentek Baisuir skundu tada jokiu negali buti.Ne
Jei noretum pabuti diplomate-paklausk,kas jam labiausia nepatiko ir ji izeide-tai,kad Tu ishvaziavai viena,kad buciavaisi su nepazistamu(na gerai,pazistamu,bet nemylimu),ar kad jam nepaklusti.
Buk atsargi-jis isizeides.Ir tai naturalu.Taip
Jei jis vis tik laikysis savo zodzio,manau,kad vargiai ishtversi.Ne
As negaleciau.Meile neturi atimti laisves.
RegardsLabas

Suprantu tave ir tavo drauga.
Mazai inf apie tavo ir draugo santykius, bet panasu, kad nevertini draugystes.
Siaip jeigu as buciau buves tavo draugas jau butum laisva.

gal ir ne 100% laisva bet… menesio minimum prireiktu kol nervai aprimtu jai pamatyciau savo brangiausia Lūpos koki nors mauma Baisu
siaubas… Šypsena bijau net pagalvoti kad taip gali nutikti
fu… Veee

nu va, dar vienas konfliktas… nepriveda prie gero tas internetas, oi neprivedaCha cha