ka daryt be matiekos egzo?

ka daryt be matiekos egzo?

ar yra kokiu nors realiu sansu kazkur istot be matematikos egzo? jei taip, tai kur?

aisku,kad yraTaip - filologynas,istorijos fakas ir politikos moxlai(cia VU) dailes akademija ir t.t.Šypsena

filologija kazkaip fisaj netraukiaNustebęs daile jau senokai apleidau, irgi be shansuLiūdnas lieka politika (jau galvojau siek tiek apie tai)… ech, teks su istorija dar labiau susigriebtiŠypsena tiesa, kaip su teise rejkalai? ten butinai valstybinis rejkalingas? gal uztenka mokyklinio?

LTU matiekos egzas nereikalingas Šypsena

varlio!Cha cha
aciu uz gera nuotaikaGėlė

ziurint kur nori studintNekaltasVU teise man atrodo tik su metkes egzu galimaŽliumbiaO teises univere-be.

Man siaip labai prastai su matieka, tai as kur nors i kokia filologija bandysiu stoti…Siap galima socialinius mokslus studijuoti, teise ir t.t.

Na jei nori stoti i politikos mokslus Vilniuje, tai teks ne tik istorija susigriebti, bet ir lietuviu, bei anglu, nes cia reikia labai geru egzu rezultato. Pvz. mano klasioke stojo su 100% istorijos, 100% lietuviu, 89% anglu ir liko ant ledo Apakęs

noriu i teise, bet nebent i LTUNekaltas juk ten be matiekos galima bandytŠypsena

lietuviu ir anglu man neprastai sekasi, va del istorijios labiau bijauŽliumbia na, bet jei labai nori, galima ishmokti, ania?Cha cha
tiesa, mano seses vaikinas (dabar antrakursis) neistojio i politika Vilniuje, nors egzai buvo 100/100/96 (neatsimenu eiles tvarkos), tai dabar mokosi VDUNekaltas

jei labai taip nori i ta politika,tai nuosirdziai patarciau stot i teise…baigus teise politike,diplomate ar kuo ten dar visad galeis buti…nao baigus politikos moxlus teisininku nebusi…nes pati meciausi tarp siu 2ju specialybiu ir siemet istojau i teise…nerealiai sunku Pavargęs…o matieka tai patariu laikyt,nes pati jos nieko nivrubala, laikiau tik kad islaikyt ir gavau 52. tai dziaugiausi labiau nei del istorijos 95, ar lietuviu 94 Cha cha

na… teise mane traukia ymiai labiau. zinau, kad sunku - seimoje vien tesininkai. politika - gal, bet vis tiek kazkaip ne taipNekaltas zodziu, nwezinau ka darytiPavargęs
vis tiek realiai nuspresiu kur stosti, tik suzinojusi egzu rezultatusNustebęs

Hihihi, as irgi meciausi, bet nusprendziau pirmu numeriu rasyti politikos mokslus, nes cia daugiau taktinis manevras. Politikos moksluose, mazai paskaitu, daugiau laisvo laiko, taigi 3 kurse dar stosiu i teise neakivaizdini ir tada bus kaip noriu. Aisku, jei patemsiu Pavargęs

reikes man isigyt knygele su austuju mokyklu programom vistik…nepamentam ko ten reik i LTUCha cha

reikia istorijos, lietuviu, uzsienio egzu;
istorijos, lietuviu, uzsienio, matematikos metiniu pazymiu;

na jei dar stoji i kokia penitencine, muitine ar pan., tai dar reik visokiu rekomendaciju gaut…Nekaltas
Kietas

ziurejau internete - Deepeep jau pasake ko rejkiaTaipŠypsena

dar viena likimo nubloksta sese, kuri matematikos net nesiruosia laikyt Šypsena…Hmzz pati nelaikysiu matiekos ir bandysiu i turizma,istorija, teise,socialinius moxlus ir pagaliau juk galima ten paduoti doc. kur matieka mazai ka lemia, o gal ant fuxo gali istot Kietas juk visko buna Laimingas

Tai jus nebijokit to matkes egzo. As tai 2paskutinius metus visai nesimokaiu matiekos, nes man buvo Veee nuo jos. Bet vistiek laikiau ir gavau 22% dziaugsmo buvo nerealiai Laimingas Netgi mokyklini biologijos egza laikiau, jeigu matiekos neislaikyciau, kad 4 egzas butu. Hehehe biologijai ir tai daugiau laiko skyriau mokytis negu matiekai Girtas

apie turizma galvojau 11os klases pradzioj, bet po to apsigalvojau - geografijios jau buvau atsisakius ir siaip kazkaip nzn…NekaltasCha cha istorija mokytis netraukia, socialiniai mokslai - galbutNekaltasCha cha na sakau, kol kas dar labai pasimetusNustebęs