ka daryt be matiekos egzo?

tai kad matiekoje as visishka loozerePavargęs siandien rasem elementaru kontrolini, o man asharos akyse vajdenosiŽliumbia nu blexa, uz ka man taip??Žliumbia

Nesuk galvos del tos matiekos ir viskas ok bus. Vistiek nestosi ten, kur jos reikia, jau ji tau ne prie sirdies. Tik va, linksma, kai po egz as visus matiekos sasiuvinius sveiciau i siuksliu kibira, o dabar 1 kurse yra ekonomika, tai gal ir nieko butu buve aki ten uzmesti Pavargęs Bet vistiek sasiuviniuose nieko gero nebutu Cha cha

Aciu mergaiciukes uz surashyta info Apkabinimas Laimingesne pasijutau,kad kazkur nereikia matiekos…LaimingasLaimingasLaimingas Pereisiu i B lygi arba nebezliumbsiu kiekviena diena del jos A lygyje, atleisiu vadeles, nes antraip NUPROTESIU Baisu
Tik vat klausimelis,labai prashau atsakyti Gėlė:
Tarkim, nelaikau matkes egzo (LTU kaip rashe - nereikia), svarbu metinis, tai vat pvz. ish A lygio tureciau metiniam geriausiu atveju,laaaaaaabai pasistengus kokius 5 balus, o B lygyje galeciau ir 7 datempti. Kas geriau? Ar turi reikshmes lygis?
Labai lauksiu atsakymo Mirkt
Beje, ar TIKRAI TIKRAI TIKRAI nereikia LTU matkes egzamino, nei mokyklinio, nei valstybinio? Drovus
Oij, kokia laiminga buciau…nes jauciu jau, kiek gyvenimo susitrumpinau per matematika LiūdnasCha cha

Na paskaiciuokim. Stojant jei matieka mokeisi A lygiu, tai prie metinio prideda +1 bala, tai jei turesi 5+1=6. Jei mokysies B lygiu, tau nieko neprides, bet turesi 7 ir tas 7 stojant yra geriau nei 6 Mirkt

stok i verslo informacijos vadyba, tik dar informatikos egza issilaikyk, tai nera sunku. arba stok i informologija. labai afigienai cia ir galesi visai neprastai po univieros prasisukt del darbo. beje pati ten ir istojau, va vienus metelius atkentesiu aukstaja matieka ir viskas. superŠypsena

Na jei zmones su 100\100\98 egzaminu rezultatais neistoja,tada man jau reikia galvoti apie paskola,kad galeciau istotiCha cha

Kur cia taip su tokiais balais neistoja? Nesamone Ne

be matiekos egzo gali daug kur istoti.

as irgi turiu matiekos sasiuvinsiu gal nuo 9 klases, bet man jie nelabai praverciaNustebęsCha cha laukiu tos dienos, kai galesiu juos sunaikintiKandaCha cha

na ne taip ten buvo. istojio. bet ne i vln, o i kauna… zodziu, vilniuje buvo dar 15 (atrodo) geriau ishlaikiusiu egzusApakęs na, kazkas panasausNustebęs rejkes pasitikslintiŠypsena

tu neisivaizduoji, kaip gera zinoti, kad ne man vienai matieka gyvenima trumpinaCha cha

pats jau tas laikas…

Vu teisej nereikia daug tox maches gaut…ash mazhai mokiausi ir 81 uztekoMirkt

…zmogeliuk,…na jei jau neisspaudi net mokyklinio egzamino, tai dar galvoji apie politikos mokslus?..siulyciau nors 4 gaut is matiekos mokyklinio egzo, bet geriau jau bent toki laikykTaip

vat siam komentarui ir as 100% pritariu, nes man irgi ne pyragai su matieka, vat sedziu Alygy, vaikstau papildomai pas matkes mokyt., ir ruosiuso laikyt mokyklini… vals.,man be proisvaisciu islaikyt, bet va mokyklinio vis tiek reik…raso kad nereikia i teise ir politika, ale tu prisimink kad siemet vel kazkiek keisis tos priemimo tvarkos,musu iusmetine laida gi esame vel bandomieji triusiai ant tu egzaminu (jau vien delto, kad ir lt valt., ir mokl.egzus idet zada 98% nauja uzd.-texto redagavima) todel patariu neperlabiausiai pasitiket pereitu metu informacija, ir pasistengt bent jau mokyklini islaikyt Mirkt

sekmes bei kantrybes Taip Šypsena Cha cha Taip

man matke irgi ragai,bet vistiek mokykliny laikysiu,jau geriau negu daileCha cha

Nu nesiulyciau spjauti visai i matieka, nors ir stojant i teise, ar politikos mokslus, nes yra toks dalykas, kaip EKONOMIJA BaisuCha chaApakęsVeeePavargęsLaimingas

ne ekonomija, o ekonomika… Cha cha

Aha, ekonomika, man jau shiza nuo jos vaziuoja PavargęsBaisuCha cha

na… mokyklini egza 4tui manau visi ishlajkytu. netikiu, kad mokytojaj neparasytu 4toCha cha bet blyn… nekenciu matkesVeeeLiūdnas

o ash kaip tik…pasiilgau matiekos… Nekaltas bloga man jau nuo tu knygu…kodexu…skaitymo… kaip noreciau uzdavinius pasprest, paskaiciuotCha cha na, reikia kartais per ekonomika, bet kad ten nebent procentus rast…ehhhh…NekaltasKietas