Ka darot su kailiu?

Ka darot su kailiu?

Ką darote dėl šėrimosi? Mano mamai plaukai piestu pasistoja kai pamato kikį šunį didelį,gauruotą ir dar gyvenantį namuose. Sako kaip jie susitvarko su plaukais, nes juk pilni namai jų būna. Ar tikrai šitaip? Jei kasdien sukuosi juk vis vien bus tų plaukų. Man tai nėra baisu, nes pati daug “šeriuosi”, bet mano mamaiBaisu Kai įleidziam šunį į svetainę ar dar kur, mama pradeda klykti ,kad vestume laukan, o jei dar suo didelisApakęs Gal kokie sampunai yra specialus ar sepeciai? Pvz. ką reiktų daryti su sembernaru ar niufaundlendu?Pavargęs Man šie šunys žiauriai patinkaMyliu
Kokį lengviau išvalyti?

Aš nelaikau kilimų namuose, o grindis kasdien drėgnai iššluostau - taip geriau surenkami plaukai, negu dulkių siurbliu. Na, šiaip vis tiek yra kažkiek tų plaukų… Bet man tai nėra tragedija Šypsena

Nu as auginu Niufa Šypsena O problemos su plaukais tai aisku kad yra, ka as darau Nekaltas man tai po teisybei jie nelabai trugdo… todel suni kas antra diena sukuoju o kambarius siurbliuoju kas savaite. Bet aisku plauku visur pilna, net puoduose randu Cha cha betjau pripratau Taip Na o jei zmogus pedantas ir plaukai erzina kaip tavo mama, tai jei suni sukuosi kasdien lauke ir kasdien siurbliuosi kambari tai manau kad tu plauku beveik ir nebus Taip A ir dar vienas momentas - jei erzina plaukai tai kaip isivaizduoji kovot su seilem??? Nes man jos 100 kart didesne problema uz plaukus, nes kai suo pasipurto tai Baisu

Kaip mums geraiGeraiMirkt

O kokia šuns veislė? Nekaltas

Ps mums irgi nėra tokių problemų Laimingas

O tai kaip su seilėmis būna?Baisu Jau išsigandauNustebęs Pas mane beveislis,kailis ilgokas,šeriai,panašus į škotuką. Man tie plaukai irgi netrukdo,nes pas mane ant kilimo jau pilna mano,katino ir dar šuniuko kartais,bet MAMAIBaisu… Visai nebūtina išnešti kilimus,galima juos nuvalyti su tais šlapiais apvaliais šepečiais(plaukai susimeta į tokius "kunkolus&quotMirkt arba tiesiog drėgna ranka braukiant per per kilimą surinkti visus plaukus. Aišku užima laiko, bet vis geriau negu nieko. Kaip kitiems sekas kovoti prieš plaukus visur?

Nu su plaukais tau taip, visokiu budu yra Taip O del seiliu tai niufai ir senbernarai labai seiliojas Taip tai butu dar nieko, kai pamatai kad kabo skrepliu paimi ir nuvalai, bet kai vat kai nepamatai ir jis pasipurto tai tada tokie snargliai buna visurBaisu ir ant sienu ir ant teliko ir kartais net tau ant veido Juokiasi Bet zinok kaip prie plauku taip ir prie tokiu bajeriu pripranti TaipJuokiasi

neissiurbus su slapiu skuduruApakęsApakęsApakęs nu tai ismazoji po grindis slapias, prilimpa tie plaukai ir …ka as zinau, as tai pirma prasiurbiu o po to jau plaunus grindis, siaip tai pas mus yra biski tu plauku, vistik trys sunysCha cha

Ir dar ne bet kokie ,o čiaučiukaiBučkis Negi kasdieną taip ir valot visus namus?Apakęs Tai juk užima labai daug laiko.

Ne ne kasdiena, ir nera taip nuo ju baisiai plauku Šypsenadabar po ziemos tai daugiau truputi, siaip tai pakakdavo pora, trejeta kartu per savaite prasiurbt, o jei tingedavau tai ir vieno karto uztenka, kailis ant kilimo tokiais kaip nuo angorinio megztinio kamuoliukais guli, surenki ir psio Šypsena

Ne su skuduru, o su tokiu apvaliu šepečiu, kuris turi rankenėlę gręžimui. Juo labai gražiai susibraukia visi plaukai į krūvą.

Nu ir irenginiai pas taveApakęsCha cha as kai tokiu neturiu tai pirma prasiurbiu, nes mane nervina slapi plaukai prilipe prie grinduMirkt

Tas apvalus tai geras Taip Gerai aš irgi tokį naudoju Šypsena O prie plaukų priprantama,kaip ir prie visko,kas su šuniu susiję Taip

Tas plaunamas įrengimas tikrai Gerai Nors pas mane tik virtuvė ir voniai bei tualetui reikalingas, bet aš įsigudrinau ir kilimus prabraukti su juo Cha cha
Dar labai gerai yra, kai kilimai derinasi prie šunų kailio - tada nesimato plaukai Juokiasi

Nu kas cia per apvalus irengimas toks jau superinis??? Paaiskinkit kaip atrodo, gal ir man reikia isigytiNekaltas

Dažniausiai kempinė būna mėlynos spalvos Nekaltas kotas su nugręžimuj skirtu įrenginiu Cha cha visus plaukelius surenka,jie jau seniai rinkoje,vadina juos “stebuklingais” Šypsena kaina nuo 10.00lt iki 100.00lt.Aš perku už 22.00lt Šypsena o paskuj dar tų kempinių atsarginių po 3lt prisiperku ir kai viena suplyšta pakeičiu kita.Tas už 10.00lt labai kotas nelaiko Nekaltas

Aaaa zinau, buvo pas mane tas stebuklingas irengimas, bet po menesio grezimo rankenele suluzoPiktas o mokejom kazkur apie 30lt supykau kad sh…das

Tai man irgi ne kartą nulūžo jau Cha cha bet jis labai patogus Mirkt nesinori bandyto to už 100.00lt Cha cha

pas mus irgi buvoBlogai nepatiko manNekaltas ir kažkodėl jis pūti pradėjo ir labai malonų kvapą skleistiVeee nes kažkaip iki galo neišsigręždavo, drėgmė pastoviai kaupdavosi…Blogai ir plauti man jis buvo nepatogusNe o dabar nusipirkom tokią kaip kailinę-šniurinę šluotą, kur ant plokščios koto apačios maunasi šniūrinis padasGerai va čia tai tikrai stebuklasGerai labai patogu manevruoti po visus kampus, nes kotas sukiojasi kažkaip labai mandrai ir šiaip patogu tą šniurinį skudurą nuimti ir išplauti, o beto gerai valoGerai